Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Medved in zajček se sprehajata ob reki, kar naenkrat pa zagledata na makadamu zlato ribico. Hitro stečeta k njej in jo vržeta v reko, da jo rešita. Ribica vsa presrečna reče, da bo vsakemu izpolnila tri želje.

MEDVED: ''Jaz bi rad, da bi v tem gozdu bile same medvedke''
ZAJČEK: ''Jaz bi rad cross čelado''
Ribica čudno pogleda in mu uresniči željo.
MEDVED: ''Jaz bi rad, da bi v celi Sloveniji bile same medvedke''
ZAJČEK: ''Jaz bi rad imel crossa''
Ribica spet čudno pogleda in mu izpolni željo.
MEDVED: ''Jaz bi rad, da bi bile po vsem svetu same medvedke''
Ta čas je zajec že vžgal motor in se hotel odpeljat, pa ga ribica ustavi: ''Hej zajček! Še eno željo imaš!''
ZAJČEK: ''Aja, da bi bil medved peder'' in da gas do konca...

  • Všeč 1
  • Haha 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekoč sta bila dva ribiča. Vsak dan sta skupaj lovila, od jutra do večera. Dan je bil enak dnevu in leta so minevala. Nekega dne pride en ribič lovit, kot ponavadi, ta drugega pa od nikoder. Ta prvemu se je zdelo malo čudno, ampak je vseeno naprej lovil in čakal, da pride še ta drug.
Naslednji dan isto. Prvi pride, ta drugega spet ni. In naslednji dan spet. In tako 7 dni.
Ta osmi dan pa pride drugi ribič ves nasmejan.
- "Pa kje ti hodiš?"
- "Veš, sem se poročil."
- "Kva!? A se ti je zmešal?"
- "Ja, glej, sem najdu tapravo pa sem kar pohitel da mi nebi ušla."
- "Ja kakšna pa je?"
- "Glej, ravno prihaja z malico."
Pa pride do njiu stara babura, malo puklasta, trebuh na kolenih, joški še nižje, se lepo nasmehne, seveda brez zob, pa slina se ji mal pocedi po bradi. Jima vošči dober tek, še mal prdne pa gre.
Ta prvi ribič zaprepaden, komaj verjame, ves v šoku: "Kva si zmešan al kva ti je, pa ti nis normalen."
Ta drugi ribič pa ves navdušen: "Ko bi ti vedel kakšne gliste ima!!!"

 

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doktor Janez se je "dal dol" z eno od svojih pacientk. Po dejanju se je počutil krivega, pekla ga je vest, ni mogel spati... Ne glede na to, kako si je želel dejanje pozabiti in ga izbrisati iz spomina, mu občutek krivde ni dal miru.
Toda od časa do časa se je le lahko nekoliko umiril in takrat je zaslišal notranji glas: "Janez, ne sekiraj se tako hudo. Nisi prvi, ki je počel te stvari s svojo pacientko in verjetno tudi zadnji ne. Pa še samski si, zato lepo pozabi..."
Toda neizogibno se je potem oglasil še drugi notranji glas, ki ga je vrnil v realnost: "Janez, ti si vendar veterinar....!"

  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Slivka napisal:

Doktor Janez se je "dal dol" z eno od svojih pacientk. Po dejanju se je počutil krivega, pekla ga je vest, ni mogel spati... Ne glede na to, kako si je želel dejanje pozabiti in ga izbrisati iz spomina, mu občutek krivde ni dal miru.
Toda od časa do časa se je le lahko nekoliko umiril in takrat je zaslišal notranji glas: "Janez, ne sekiraj se tako hudo. Nisi prvi, ki je počel te stvari s svojo pacientko in verjetno tudi zadnji ne. Pa še samski si, zato lepo pozabi..."
Toda neizogibno se je potem oglasil še drugi notranji glas, ki ga je vrnil v realnost: "Janez, ti si vendar veterinar....!"

Jp.. ko dobi izraz " Doggy style" čisto nov pomen...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je FuManchu napisal:

Saj so pred desetletjem prakticirali to v lj ti. ugledneži in ostali nekateri brez jajc tudi🤣

 

Pasjejebci pa to...

Jp.... Ko so imeli ljubljanski psi nagobcnik na riti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je fant hodil po gozdu in je našel žabo.

Žaba mu reče: "Če me poljubiš, se bom spremenila v najlepšo princesko."
Fant pobere žabo in jo nese domov. Doma jo da na mizo in žaba spet reče: "Če me poljubiš, se bom spremenila v najlepšo princesko."
Fant ji odgovori: "Veš, jaz sem programer in nimam časa za punce, ampak govoreča žaba, to je pa TAK COOL!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Bini napisal:

Po tejle zimi bo pa kmalu pasal tale prestol.... 😀

Screenshot_20220403_074425_com.viber.voip~2.jpg

 

Samo, če bo šlo s tem vremenom tako naprej, bo pomlad pri vas nekje proti koncu maja. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

 

Samo, če bo šlo s tem vremenom tako naprej, bo pomlad pri vas nekje proti koncu maja. 🤔

Zimske gume sem zamenjal,zdaj pa sam pivo še odprem ....... :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

Zimske gume sem zamenjal,zdaj pa sam pivo še odprem ....... :cheers:

Pivo? No, ja, okusi so različni. Meni v tem vremenu bolj paše kuhano vino, ampak če je tebi bolj všeč kuhano pivo - naj ti bo na zdravje!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • So meni enkrat ponujali MOL aplikacijo, pa sem mu lepo razložil (pred celo vrsto, ki je še stala zadaj) : če mi da 1000 litrov po en evro, grem takoj domov po sod in gotovino in pridem iskat in se včlanim v vse klube, ki jih bo želel. Dokler pa mi ponuja 1€ prihranka na 1000 litrov, naj mi pa ne hodi s pristopno izjavo za KNB...   Od takrat naprej mi ne ponuja ničesar več. Kar mu rečem, to mi zaračuna in konec.           KNB = klub naivnih bedakov
    • Moram eno spit, da ne zaspim pri takem vremenu... 🤗😉 Pa dobro jutro... 😊
    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.