Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Moram tule napisat par prigod, iz prejšnjega tedna, ko sem bil 3 dni član komisije na predčasnih parlamentarnih volitvah.

 

Sem imel v svoji izmeni enega starejšega strička, ki je ful jecljal kadar je govoril (se ne norčujem iz nikogaršnje napake, ampak so bile res nepozabne prigode in priporočam nadaljnje branje).

 

In se s tem možakarjem nekako specializirava, da bo šlo hitreje; mi on izroči volilčev listek, jaz najdem imenik (na predčasnih smo jih imeli 33 po vseh mizah razporejenih), on preveri dokument in "stranka" že dobi svojo glasovnico, da jo gre obkrožit in oddat v skrinjico.

 

Ta možakar v nekem trenutku meni reče: ddddeej mi imenik pppppeeeepeee ... (jaz zgrabim imenik 25, ki je bil najpogosteje v uporabi in mu izročim). Reče nnnee, ddddaj mi imenik ppepepepe, mu dam takoj cifro 15, ki je bil tudi pogosto v uporabi. Reče nnnee, ddddaj mi imenik pepepe... no in takrat mu izročim imenik 5, pa reče "ttteeegaa ja.

 

Potem naslednja prigoda (aja vmes je z vsakim debatiral, če je on tisti, katerega sin je z njim nogomet ttttreniiirrral in kaj bo kdo na vrtu ssssaaadil, kaj imajo v Eurospinu v aaaakciiiiji), a kolona folka čez vrata in zunaj na pločniku.

 

Pride neka starejša gospa (jaz rečem DeSUS varianta) in mu izroči le osebno izkaznico, volilnega listka ni imela s seboj, ji striček reče: "gogogospaa, druuugič pa liiiistek s sssabo prineeesste"

(se ona razjezi, da je že zdaj čakala več kot pol ure, da je ful daleč doma in ne gre zdaj po listek ter še enkrat v vrsto). V tistem vmes poseže prisotna predsednica voline komisije in reče: "Posluš, daj nehi drek mešat bučman, a ti vidiš do kam imamo vrsto, kakšno drugič, kdaj drugič???, naj glasuje, ti pa nehaj gnjavit ljudi, dost mam tega tvojega modrovanja in poučevanja folka")

 

Potem pa pride neka starejša ženska noter, ki je že v roki prinesla rdeč kuli "Socialni demokrati", ki ga je dobila zunaj na stojnici, pred vhodom v zgradbo. Pa jo nadobudni govorec takoj opomni: tleeleee se podpiiiiišiiite z momomodro. Ona reče, da že ima kuli in bo kar s tem podpisala. Se dec razjezi: "nnnne, z rdečmu luhko saaam jejejest pišeeem, vi momomorate z momomodrim" Tetka se razjezi "svašta, zdaj mi bodo že diktiral s kakšnim kulijem naj se podpišem" (očitno ni dojel, da je rdeče samo ogrodje pisala s katerim se namerava podpisati, medtem ko piše z modro barvo).

 

Zadnja res divja prigoda pa je bila potem preteklo nedeljo, ko smo imeli štetje glasov, nekih 3100 komadov za preštet in predsednica reče, če tale tudi šteje tako počasi kot govori, smo ga nasrkal.

 

Pa potem najprej odpiramo volilne skrinjice, ki so bile zapečatene, ter razvrščamo glasovnice na 20 lokacij, glede na 20 list, ki so pri nas kandidirale.

 

No in cifra 13; Lista Borisa Popoviča, edina, ki ni prejela niti enega glasu. Pa kasneje ob preverjanju, če smo vse pravilno razvrstili, jaz ugotovim, da je ta naš "mojster" dal edino Popovičevo glasovnico, na napačen kupček, pod cifro 11, kjer se je sicer nahajal SAB. ...

 

Ga opomnim, da še to edino, ki so jo dobili (verjetno nosilka liste dala glas sama sebi), še to je zabluzil in dal drugam.

 

Pa odvrne: "jejejebela ceeessta, čeče bi meeme Popopopovič vivividu, bi popopopopolnomama popopopizdil. 

 

Skratka ni nam bilo dolgčas. Mi je pa bilo res fascinantno, da nekdo s tako izrazito govorno napako, stalno "švasa" in se nikoli ni zmožen ustavit govorit. Načeloma vsak poskuša napake skrit, a ne

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, da lahko ščurek lahko preživi do štiri dni brez glave in nazadnje umre - od lakote. Ker so usta na glavi in, če nima glave, ne more jesti. Nima pa v glavi nič tako pomembnega, da bi opazil, če mu glava manjka.

V bistvu bi bilo zanimivo videti, koliko časa bi brez glave preživeli nekateri ljudje ... 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- "Tata, danes smo se pa v šoli naučili besede, ki jih do zdaj še nismo poznali."

- "Lepo, lepo, a to pri angleščini?"

- "Ne, pri slovenščini. Smo učiteljici blazino na stolu namočili, pa je opazila šele, ko se je usedla..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre Golob proslavit zmago na volitvah. Pa se odpelje na Bled, si najame čoln in gre malo veslat. Ker pa je bil malo neroden, se čoln prevrne. V bližini so bili trije mladeniči, skočijo v vodo in ga rešijo. Golob jih iz hvaležnosti takoj pozove, naj vsak pove eno željo, pa jim bo poskusil urediti kaj.

Prvi reče: "Rad bi se enkrat peljal v vojaškem letalu kot sopotnik."

Golob: "Ni problema, glej, bom urgiral in se bo uredilo."

Drugi reče: "Rad bi si enkrat ogledal notranjost parlamenta in sedež vlade."

Golob: "Ni problema, glej, bom urgiral in se bo uredilo."

Tretji reče: "Rad bi električni invalidski voziček."

Golob: "Zakaj pa, saj si čisto zdrav?"

Tretji reče: "Ja, zdaj še. Ko bodo pa oče, bratje in prijatelji zvedeli, koga sem rešil..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petem razredu imajo kolesarski izpit. In eden naših herojev se zdaj doma uči cestno-prometne predpise. Pa ima vprašanje, kdo ima prednost. In mi odgovori:

»Če je kolesarka, lahko pelje. Če pa je kolesar, pa mora počakat tisti avto, ki gre nasproti.«

»Zakaj pa to?«

»Ja, ženske imajo prednost…«

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pri avtomatu za kavo sedimo po skupinah in klepetamo in mi v oči pade ena simpatična medicinka pa si jo malo ogledujem. Pa je tudi ona opazila, da jo ogledujem. Enkrat mi pa šine preblisk, vstanem, stopim do nje in jo na ves glas vprašam, če bi šla z mano za 50 evrov. Obsedela je odprtih ust, vsi okoli so utihnili, ona najprej vsa bleda, nato rdeča, nazadnje že lila, ko se je "nabralo dovolj pare" pa eksplodira, da kaj se pa grem, kaj pa mislim kdo da je, kakšna neasramnost,... Ko ji je malo zmanjkalo, izkoristim priliko, skomignem z rameni in rečem: "Škoda, pa tako prav bi mi prišlo 50 evrov."

Ko bi vi videli ta izraz na njenem obrazu. Neprecenljivo! No, pa tudi njene prijateljice in sodelavke so strmele...

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- Name?
- Abdul al-Rhazib.
- Sex?
- Three to five times a week.
- No, no... I mean male or female?
- Male, female, sometimes camel.
- Holy cow!
- Yes, cow, sheep, animals in general.
- But isn't that hostile?
- Horse style, doggy style, any style!
- Oh dear!
- No, no! Deer run too fast!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsem staršem, ki svoje otroke učite o moralnih vrednotah, otroci delajo pa po svoje:
- Tarzan sprehaja napol gol,
- Pepelka pride domov ob polnoči,
- Ostržek laže ves čas,
- Aladin je kralj tatov,
- Batman vozi 200 na uro,
- Trnuljčica je lena zaspanka,
- Sneguljčica pa živi s sedmimi tipi…
IN POTEM NAJ BODO OTROCI MORALNO NEOPOREČNI?

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes opoldan zvem, da moram biti ob 14ih v okolici Pivke. Krenem na pot in na avtocesti sami resni stroji, vsi pa vozijo 100 in nič več. Nekaj časa tuhtam, potem mi pa kresne: poraba raste s hitrostjo. In pri teh cenah goriva...

 

Sem iz sočustvovanja do njih še jaz poskušal peljat samo 100...

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Všeč 1
  • Haha 6

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zleze štromar na štango, Janezek ga pa gleda.
Pa mu padejo kombinirke na tla in mora dol. Janezek pa pravi:
- "Veste, moj ata je tut štromar in ima zmerej dvojne klešče da mu ni treba dol lest če mu lih dol padejo."
Štromar odgodrnja nazaj gor in 'lej ga vraga, mu pade fazenprobar.
- "Veste, moj ata ma tut dva fazenprobarja, lih če mu en dol pade."
Majstr malce besn šlic odpre in gre scat v grmovje, Janezek ga pa gleda. Štromar ima dost in se zadere:
- "Kuga je, mulc, a boš reku da ma tvoj fotr dva !?!"
- "To glih ne, ima pa dvakrat večiga.."

  • Všeč 1
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Slivka napisal:

Zleze štromar na štango, Janezek ga pa gleda.
Pa mu padejo kombinirke na tla in mora dol. Janezek pa pravi:
- "Veste, moj ata je tut štromar in ima zmerej dvojne klešče da mu ni treba dol lest če mu lih dol padejo."
Štromar odgodrnja nazaj gor in 'lej ga vraga, mu pade fazenprobar.
- "Veste, moj ata ma tut dva fazenprobarja, lih če mu en dol pade."
Majstr malce besn šlic odpre in gre scat v grmovje, Janezek ga pa gleda. Štromar ima dost in se zadere:
- "Kuga je, mulc, a boš reku da ma tvoj fotr dva !?!"
- "To glih ne, ima pa dvakrat večiga.."

 

 

Pa veš, da slabi štromarji sploh ne obstajajo? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

 

A je štrom selekcijo naredu?

 

točn tak, tist ko je slab štromar je že itak v žari 😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.