Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Danes so mi reševalci povedali o nekem dogodku izpred kakšnih petnajst, mogoče celo dvajset let. Na reševalni postaji Ljubljana so uvedli reševalce na motorjih. Pa dobi en reševalec poziv za neko strašno nujnu stanje, se hitro obleče in gas na lokacijo. Pred hišo ga čaka mamca v poznih 80-ih. Ga gleda ko marsovca nato pa prideta do tega da je ona klicala, se usedeta na klopco, reševalec ji pomeri pritisk itd. Nakar mamca reče reševalcu na motorju:

- "Fant, a pa imate še eno čelado, ker mene je strah na motorju..."

 

Mamca v zelo zrelih letih je bila sveto prepričana da jo bo v bolnico peljal z motorjem...

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Prijatelj vpraša gasilca Toneta:

- "Tone, zakaj si pa danes tako dobre volje?"

- "Ko bi ti vedel, kako lepe sanje sem imel!"

- "Res, kakšne pa?"

- "Sanjalo se mi je, da je zagorel parlament. Prihiteli smo gasit, pa je ravno v tistem trenutku zmanjkalo vode..."

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gorenjec se z ženo sprehaja po sejmišču. K njemu pristopita dve hostesi in ga ogovorita:

- "Gospod, a vi imate pomivalni stroj?"

- "Ja, seveda ga imam."

- "Dovolite, da Vam predstaviva te revolucionarne tablete za pomivalni stroj. Bi jih kupili?"

Gorenjec se obrne k ženi:

- "Micka, bi ti pila te tablete?"

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani


Matematik se je naveličal svoje službe in se odločil, da postane gasilec. Šef gasilske postaje ga želi najprej preizkusiti, zato mu zastavi dve nalogi:
- »Prva naloga: Greš po cesti in zagledaš, da v kontejnerju za smeti gori. Kaj boš naredil? «
- »Poiskal bom hidrant, priključil cev, odprl vodo in pogasil požar,« odgovori matematik.
- »Dobro, zdaj pa druga naloga: Greš po cesti in zagledaš kontejner, v katerem pa ne gori. Kaj pa zdaj?«
- »V kontejnerju bom prižgal ogenj,« reče matematik.
- »Groza! Zakaj pa zdaj to!?« se razburi šef gasilcev.
- »Zato vendar, da lahko potem nadaljujem enako kot v nalogi številka ena..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Štajerski sin se je priženil na Gorenjsko, kmalu pa se je spet vrnil v rodni kraj, in sicer brez žene.
- "Kaj pa se ti je zgodilo?" ga vpraša mati.
- "Ob tej gorenjski prehrani ne morem več živeti. Najprej je pogini prašič, pa smo ga jedli mesec dni, nato je poginila kobila, ki smo jo jedli tri mesece, sedaj, ko je umrla tašča sem pa raje pobegnil domov..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nedeljo popoldan se je na urgenci pojavil možakar in rekel doktorju:
- "Doktor, ravnokar sem ugotovil, da imam tri jajca!"
Doktor je naročil pacientu naj se sleče, nato pa ga je pretipal po jajcih in ni našel nič neobičajnega. Zato je odšel do svoje kolegice doktorice in jo pozval, naj še ona pregleda pacienta. Tudi ona ga je pretipala po jajcih, toda tudi ona ni našla nič neobičajnega, zato je na pomoč poklicala še medicinsko sestro, ki ga je prav tako pretipala. Tudi ona ni našla ničesar, zato mu je doktor končno rekel:
- "Saj vi imate vendar dve jajci, tako kot vsak normalen moški! Zakaj ste sploh prišel k nam?"
- "Veste, nedelja popoldan je. Sam sem doma, na televiziji je slab program, kino renovirajo, na sprehod se mi ni ljubilo iti, zato sem si rekel: grem pa malo k doktorjem, da mi zmasirajo jajca!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pijanček sedi v gostilni. Vse se mu že vrti okoli oči, vstati ne more več, v sebi pa premleva:
- "Ali naj naročim še eno steklenico vina ali ne? Želodec jo hoče, glava je noče. In kdo je pametnejši? Glava, seveda! Torej, pametnejši vedno popušča. Natakar, še eno steklenico!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odkar je punca odšla,sem si kupil motor, nemškega ovčarja, naredil si tetovažo, striptizeti predstavil 19 letno sosedo.... 

 

Imam filing da se bo moji dragi snelo,ko se vrne iz službe 

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Strokovnjak za popravila pločevine :) :P :D  

 

  • Všeč 1
  • Haha 4
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer je bolj nor teden, ampak kakšen vic pa vseeno ujamem...

 

 

- "Kaj naj storim, da mi bodo zrasle prsi?" je nesrečno zavzdihnila žena.

- "Čisto enostavno! Vzemi toaletni papir in se briši med dojkama!"

- "In ti misliš, da bo to pomagalo?"

- "Seveda bo! Če na riti deluje, bo tudi na prsih..."

  • Haha 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Ameriki je imel poročeni zdravnik razmerje s svojo medicinsko sestro. Kmalu mu je medicinska sestra zaupala, da je noseča. Da tega ne bi izvedela njegova žena, ji je zdravnik predlagal, naj se odseli v Italijo in ima otroka tam. Za odhod ji je ponudil večjo vsoto denarja z besedami:

- "Ko se bo otrok rodil, bom jaz skrbel za stroške preživljanja."

- "Kako pa te bom obvestila, da se je otrok rodil?"

- "Pošlji mi kartico in nanjo napiši le ŠPAGETI."

Ker sestra ni imela druge možnosti, je vzela denar in se

odpravila v Italijo.

 

Šest mesecev kasneje je zdravnika v ordinacijo poklicala njegova žena:

- "Dragi, iz Evrope si prejel kartico z zelo čudno vsebino,

katere ne razumem."

- "Počakaj, da se vrnem domov, pa ti vse razložim."

 

Zvečer pride zdravnik domov, prebere razglednico in pade na tla zaradi srčnega napada.

 

Žena pokliče nujno medicinsko pomoč. Ko reševalci nalagajo zdravnika na nosila, vpraša eden izmed njih, kaj je povzročilo napad. Žena pobere s tal razglednico in glasno prebere:

- "ŠPAGETI, ŠPAGETI, ŠPAGETI, ŠPAGETI dvakrat s klobaso in mesnimi kroglicami, dvakrat brez."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.