Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 47 minutami je Slivka napisal:

Pri ženini sestri imajo avtomatika. Pa se je zgodilo, da sem peljal nečaka v šolo. Mali gleda, kako vozim, potem pa vpraša:

- "Stric, kaj je ta ročica?"

- "Menjalnik."

- "Kaj pa delaš s tem?"

- "Menjam prestave."

- "Zakaj jih pa v garaži nisi, pa bi zdaj imel mir?"

 

Tale zveni zelo resnično - je res?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Se potoži pacient pri zdravniku:
- "Veste, vse mi je motno pred očmi, sploh ne vidim, kdo gre po drugi strani ulice."

Zdravnik ga pošlje na preiskave in ko dobi vse analize, govori pacientu:
- "Joj, gospod, to so pa zelo slabi rezultati, veste. Holesterol, sladkor, krvna slika,... Nič ni v redu. Morali boste paziti na prehrano: nič slanega, nič mastnega, nič klobas, nič pršuta, nič sira, nič sladkega, nič vina, nič piva, nič žganja,..."

Po kratkem molku pacient odgovori:
- "Ma veste kaj, gospod doktor, če dobro premislim, j**e se meni, kdo hodi po drugi strani ulice..."

 

  • Haha 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes en Štajerc pripelje robo s tovornjakom in prikolico. Odpne prikolico, porikverca tovornjak na rampo, ga spraznimo in možakar zapelje tovornjak pred prikolico in porikverca. S priklopom zadane točno na rudo in "klap", zapah se zaskoči in prikolica je pripeta. Tam zraven je bil naš vrtnar, ki je vse to opazoval in ves fasciniran meni razlaga, da bi on 14 dni ciljal in ne bi zadel in me na koncu vpraša, če ima v kabini kamero, da vidi, kje je priklop. Mu odgovorim, da ni nobene kamere, da edino, kar ima, sta dve veliki stranski ogledali in občutek. Ker mi ne verjame, gre vrtnar do šoferja, ki je priklapljal zrak za zavore na prikolici in elektriko in ga vpraša, kako mu uspe takole nameriti in zadeti. Pa mu tisti Štajerc odgovori:

- "Kak pa f temi pi#ko trofneš?"

 

Vrtnar se je samo še na traktorsko kosilnico vsedel in se odpeljal...

  • Všeč 3
  • Haha 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa še ena resnična (no, saj ni prva...)

 

Me kliče danes možakar na mobitel, pa je tu, v hribih, veza včasih malo slaba. In me vpraša, če bi lahko z BTjko šla nekaj iskat v velike hlače. Nekaj časa tišina, meni nič jasno, pa ga še enkrat vprašam, kam naj bi šla po robo. No, v drugo sem razumel, da bo treba iti v Velike Lašče...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj vem, da ni to poanta štosa, ampak teoretično in praktično je tudi možno, da ima pra pra pra babico. Če je mulc 10 let in je vsaka mama imela otroka pri 18 letih je prapraprababica stara 100 let.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.