Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Starejši policist in pripravnik sta na nočnem obhodu. Prideta do gostilne, iz katere se sliši vik in krik. Starejši policist:

- "Ti si mlajši. Pojdi noter in poglej, če je gužva."

Pripravnik je kmalu nazaj, uniformo ima raztrgano, na očesu modrico, manjkata mu dva zoba,...

- "Ne, ni gužve, sem bil takoj na vrsti."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako navijači nameravajo spraviti pijačo na katarske stadione 🤪


image.png

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je NevLado napisal:

ej ma kaj si menjal mazdo za a5??? Povej kaj več!

 

Ja, zdej 4 leta vozim A5. Po 20 letih na mazdah, sem mal "preseku" z a5 😂 Sem pristaš limuzin in sem iskal 5-vratno limuzino (karavan odpade 🙂 ). Ko sem menjal 4 leta nazaj, je bila 6-ka limuzina samo štiri vratna. Tudi ostale znamke so več al manj 4-vratne limuzine od passat, renault talisman, bmw 3....

Zdej sem spet v fazi menjave (verjetno zopet mazda 🙂 ). Morda že naslednje leto, samo ta dobava se mora skrajšati 😊 Upam, da ne padem pod vpliv SUV-ov 😂 in ostanem zvest limuzini 😉 Od mazd ciljam morda na cx-30, ni klasičen SUV.

Popravljeno od MazdaBoy
  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je MazdaBoy napisal:

 

Ja, zdej 4 leta vozim A5. Po 20 letih na mazdah, sem mal "preseku" z a5 😂 Sem pristaš limuzin in sem iskal 5-vratno limuzino (karavan odpade 🙂 ). Ko sem menjal 4 leta nazaj, je bila 6-ka limuzina samo štiri vratna. Tudi ostale znamke so več al manj 4-vratne limuzine od passat, renault talisman, bmw 3....

Zdej sem spet v fazi menjave (verjetno zopet mazda 🙂 ). Morda že naslednje leto, samo ta dobava se mora skrajšati 😊 Upam, da ne padem pod vpliv SUV-ov 😂 in ostanem zvest limuzini 😉 Od mazd ciljam morda na cx-30, ni klasičen SUV.

Če boš vzel cx30, ne boš razočaran. 

Res ni klasičen suv, sediš nižje pa še lega na cesti je super. 😊

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Boss napisal:

Si pristaš limuzin, ne maraš karavanov pa gledaš zdaj SUV-e. OMG kam gre ta svet? 🥴

 

@Boss sej se še ne dam 🤣 Še nočem pasti pod trend SUV-ov 😛 Ja lej, če mi vsi govorijo, da cx-30 sploh ni SUV 😛 Da je sam mal dvignjena limuzina 😁 

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Boss napisal:

Limuzina? Resno, to zgleda kvečemu kot rahlo dvignjen hatchback. Sej je cool, če je komu to všeč, sam to ni niti L od limuzine. :nevem:

Piše v prometni" karavan",da ne bo kregarije.....😁😉👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.