Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Sicer ze staro... ampak se vedno smesno :D 

 

 

Dedku začne 18 letni vnuk že it pošteno na živce, ko sedi cele dneve za računalnikom, zato stopi do njega:
"Ko sem jaz bil toliko kot star, kot ti, smo šli s kolegi v Trst, zavili v
prvi bordel, jim vse spili, vse pojedli, vsem kurbam pogrizli joške, kelnerju poscali šank, potem pa šli, ne da bi plačali!"
Malemu je ideja všeč.
Po dveh tednih se vrne, cel razbit in povit, pa ga dedek vpraša:
"Ja kaj si pa delal?"
"Hja, isto kot ti...smo šli s kolegi v Trst, zavili v prvi bordel, jim vse spili, vse pojedli, vsem kurbam pogrizli joške, kelnerju poscali šank, hoteli it, ne da bi plačali, pa so iz zadnje sobe stopile tri gorile in nas nalomle!"
"S kom pa si šel v Trst?" vpraša dedek
Mali odgovori: "s turistično agencijo Kompas, pa ti?"
"S partizani!!!"

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Lev se boji samo svoje žene, levinje.

 

Če se tudi jaz bojim svoje žene, a to pomeni, da sem pravi lev?

Ne, temveč da je smiselno menjati za mlajši letnik. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veš, kadarkoli je kakšna debata, vedno jaz udarim po mizi in rečem:

- "Dokler sem jaz gospodar v tej hiši, bo vse tako, kot bo žena rekla!"

 

In veš, da je res. In nihče ne ugovarja. Najbrž zato, ker vedo, da imam doma kar pester izbor lopat, ki jih znam uporabit tudi za to, da komu kaj dopovem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

Hja, enostavno se sliši. Za dve hkrati v hiši ni pristora, stare pa nihče noče. Sploh, ker je že precej rabljena...

Tole se sliši podobno kot nihče je ni hotel, ti pa si jo komaj dobil :D

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Veš, kadarkoli je kakšna debata, vedno jaz udarim po mizi in rečem:

- "Dokler sem jaz gospodar v tej hiši, bo vse tako, kot bo žena rekla!"

 

In veš, da je res. In nihče ne ugovarja. Najbrž zato, ker vedo, da imam doma kar pester izbor lopat, ki jih znam uporabit tudi za to, da komu kaj dopovem...

Zelo podoben,kot prvi vic iz tega linka...zadnji pa je aktualen,da ne moreš verjeti🙄...mladina in ostali folk,k je volil goloba tega sicer še ne ve,ker tega ni doživel,a mi "otroci socializma" se teh časov še predobro spomnimo..."oooo-ne,še veliko huje bo..."

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno obratno. Takrat je bila kar borba in sem računal, da jo bo po nekaj letih kdo hotel odpeljat, pa so se časi spremenili in takratni interesenti niso več zainteresirani...

Zna biti, da je kriva kakšna recesija...

Ali pa sem predolgo odlašal z menjavo...

A kaj, ko sem v to ležečo investicijo vlagal svoj stoječi kapital... In dobival nazaj z obilnimi obrestmi...

Očitno sem slabo ocenil situacijo. Zato se pa tudi ne ukvarjam z vrednostnimi papirji, ker bi gotovo nabavil kaj takega, česar kasneje nihče ne bi hotel imeti...

Kaj češ, kmet an s hribu doma se enostauno ne zastop na mešetarjenje...

  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.