Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Japonec v ?oli Prvi ?olski dan v neki ameri?ki srednji ?oli. Uciteljica predstavi novega ucenca Suzukija iz Japonske. Zacne se ucna ura in uciteljica spra?uje: "Sedaj bomo videli, koliko poznate ameri?ko zgodovino. Kdo je rekel "Svoboda ali smrt"? Ti?ina, samo Suzuki dvigne roko: "Patrick Henry leta 1775 v Philadelphiji." Uciteljica: "Zelo dobro, Suzuki. Kdo pa je rekel "Dr?ava je narod in kot taka ne sme nikoli umreti."?" Suzuki vstane:"Abraham Lincoln, 1863 v Washingtonu." Uciteljica strogo pogleda ucence in pravi: "Sram naj vas bo. Suzuki Japonec, pa pozna ameri?ko zgodovino bolj?e od vas." Tih glas iz ozadja: "Jebite se, posrani Japonci!" Uciteljica zakrici: "Kdo je to rekel !?" Suzuki dvigne roko in rece: "General McArthur, 1942 v Gvadalcanalu in Lee Iacocca, 1982 na skup?cni delnicarjev Chryslerja, Detroit". Razred je tiho, samo od nekod se sli?i: "Pu?i kurac!" Suzuki: "Bill Clinton Monici Levinsky, Ovalna pisarna, 1997, Washington". Drugi ucenec se zadere: "Suzuki je sranje !" Suzuki: "Valentino Rossi v Rio de Janeiru na moto Grand-prix Brazilije, 2002." Razred popizdi, uciteljica pade v nezavest. V razred nato vstopi ravnatelj: "V picko materino, tak?nega kaosa pa ?e nisem videl!" Suzuki:"Predsednik vlade Republike Slovenije financnemu ministru ob predstavitvi dr?avnega proracuna, Ljubljana, 2005."

 

 

Kdo je najhitrej?i italjanski teka?? -Mavriti Petardo

 

Pride tip po treh, ?tirih dnevih burnega ?uranja ves skesan domov k svoji zeni in na hodniku zagleda tri, ?tiri kov?ke pa pravi: " O pizda, a zdaj pa ?e na morje! "..

 

 

13 policajev pi?e test. prvo vpra?anje je bilo, kateri avto je najhitrej?i. 1. policaj napi?e: jaguar 2. policaj nima pojma, zato posku?a prepisati od 1. policaja in napi?e: januar 3. policaj prav tako nima pojma, pogleda k sosedu in ker no?e, da bi imela isto, napi?e februar zgodba se nadaljuje do 12. policaja, ki za odgovor napi?e december 13. policaju je zmanjkalo mesecev, zato napi?e: sre?no novo leto

 

Pri uri zgodovine. ˝Kdo je ubil ameri?kega predsednika Johna F. Kennedyja?˝ u?iteljica vpra?a Bu?ka. Mali prekri?a roke in u?aljeno zaniha z glavo: ˝Ej, jaz nisem nobena to?ibaba!˝

 

 

"Kaj ti je rekla ?ena zadnji?, ko sva hodila po gostilnah do jutra? " "Eh, ni? posebnega. Tisti zob sem itak nameraval izpulit."

 

Letalska nesre?a Danes zjutraj se je v Albaniji zgodila najhuj?a letalska nesre?a v zgodovini te balkanske dr?ave. Dvosede?no motorno letalo "Cessna, model 152" je strmoglavilo na pokopali??e v Tirani. Albanska policija in re?evalci so na?li ?e 826 ?rtev nesre?e. Verjetno bo ?tevilo ?rtev ?e naraslo. Izkopavanje trupel se bo namre? nadaljevalo pozno v no?

 

Janezek in hitrost U?iteljica vpra?a: "Katera stvar je najhitrej?a?" Metka: "Dirkalni avto." U?iteljica: "Ja, res je hiter a ni najhitrej?i. ?e kdo?" ?pela: "Letalo." U?iteljica: "Ja, res je hitro a ni najhitrej?e. ?e kdo? No, bom pa jaz povedala. Misel je najhitrej?a. Ali imam prav?" Janezek: "Ne, nimate. V?eraj, ko sem ?el mimo spalnice od o?ija in mamice sem sli?al o?ija, ko je rekel: Madonca, mi je pa pri?lo prej kot sem mislil."

 

Jenezek je imel izpit v ?oli. U?itelj ga vpra?a: "Janezek povej mi koliko ?arnic je v tem razredu?" Janezek vidi eno lu? zato re?e: "Ena." U?itelj pa: "?al mi je, padel si ker sem imel jaz ?e eno ?arnico v ?epu." ?ez en mesec se Janezek vrne na izpit in u?itelj ga ponovno vpra?a: "No Janezek povej mi sedaj koliko ?arnic je v tem razredu?" Janezek: "Dve ?arnici." U?itelj mu odvrne: "Ne sedaj je pravilen odgovor ena, ker jaz nimam nobene v ?epu!" Janezek pa odgovori: "Jo imam pa jaz!"

 

 

V ?oli pri pouku matematike u?iteljica vpra?a Janezka: Janezek, na veji sedijo tri vrane, lovec eno ustreli, koliko jih ?e sedi na veji? Nobena, u?iteljica. Ustreljena pade, ostali dve pa odletita. Janezek, narobe. Dve ?e sedita na veji. Ampak mi je pa v?e? tvoj na?in razmi?ljanja. Janezek je nekaj ?asa tiho, nato pa dvigne roko: U?iteljica, sedaj bi pa jaz vas nekaj vpra?al! U?iteljica malo premi?ljuje, kaj neki bo Janezek spet u?pi?il, pa ji radovednost ne da miru in se odlo?i: No, Janezek, pa vpra?aj! Takole, po cesti hodijo tri ?enske in v roki dr?ijo sladoled. Prva ga grizlja, druga ga sesa, tretja ga pa li?e. Kaj mislite, katera od teh treh je poro?ena? U?iteljica zardi in je malo v zadregi, nato pa le odgovori: Janezek, mislim da tista ki ga sesa! U?iteljica, narobe, tista, ki ima na roki poro?ni prstan. Ampak mi je pa v?e? va? na?in razmi?ljanja!

 

 

Pride Janezek v drogerijo in ?e na vratih na ves glas vpije: "Dajte mi ?katlo kondomov, dajte mi ?katlo kondomov! " Ko je bil na vrsti, mu prodajalka pravi: " Poslu?aj, Janezek. Prvi?, ne vpij na glas. Drugi?, to ni za otroke in tretji?, naj pride ponje o?ka sam!" Janezek pa nazaj: "Poslu?ajte, vi. Prvi?: v ?oli so nas u?ili, da govorimo jasno in glasno. Drugi?, to ni ZA otroke, ampak je PROTI otrokom. In tretji?, to ni za o?ka, ampak za mamico, ki gre za dva tedna sama na morje !"

 

 

Se je zaj?ek nasekan k drva vra?al iz gostilne proti domu,pa je rabil po?itek,zato se je ulegel za eno bukvo,in zaspal k top.Mimo prideta dva volka,zagledata zaj?ka,Se za?neta kregat kdo ga bo pojedu in pretep je trajal tak dolg d sta oba mrtva oble?ala. Zaj?ek se zjutri zbudi,pretegne kosti,pogleda mal okol sebe in zagleda okol sebe lu?e krvi in dva raztrgana volka,pa re?e sam pr seb:"Sam k sm pjan,sm pa ?vad"!

 

TAKO NE BO ?LO VE? Mladi ?eni je bilo kon?no dovolj in je jezno o?itala svojemu mo?u: "Samo poglej kako ?iviva! Moja mama pla?uje stanarino in stro?ke za telefon, stric Janez nama kupuje obla?ila in moja sestra nama vsak mesec po?ilja denar, da lahko v trgovini lahko nakupim vsaj nekaj hrane. Tako ne bo ?lo ve? naprej . . . PREVE?!! Obrni jih! ZDAJ JIH OBRNI!!! . . . Potrebuje? ve? olja. > Joj! > KJE bomo na?li VE? OLJA? ZA?GALA se bodo! Pazi... PAZI! Rekel sem ti da > PAZI!! NIKOLI me ne poslu?a?, ko kuha?! Nikoli!! . . . Obrni jih! Pohiti! > . > . . Si NORA? Si res TOTALNO znorela?? . . . Ne pozabi jih posoliti. Ve?, > da > vedno pozabi? na sol. Posoli. POSOLI! POSOLI!!!" > > ?ena ga zaprepadeno gleda: "Pa kaj je s tabo? Misli?, da ne znam spe?i > nekaj jajc?" > > Mo? mirno odgovori: "Ne, samo hotel sem ti pokazati, kako se po?utim, ko > vozim."

 

RAZLIKA MED POGUMOM, COOL IN ZELO COOL: Pogum: ko pride? sredi no?i pijan domov, na pragu pa te ?aka ?ena z metlo v roki..ti pa jo vpra?a?:"A ?isti?, al ?e kam leti??" Cool: ?e pride? sredi no?i domov, di?i? po ?enskem parfumu, in ima? ?minko na srajci; po?i? ?eno po riti in ji re?e?:"Ti si naslednja!" Zelo cool: ?e pride? sredi no?i pijan domov, ?ena je ?e v postelji, vendar ?e ne spi.Vzame? stol, se usede? pred njeno posteljo, na njeno vpra?anje kaj dela? pa odgovori?:"Rad bi sedel v prvi vrsti ko se bo za?el teater."

 

Policaj se vrne z dopusta in pripoveduje kolegom, da je bil na morju na Rogli. " Kako na morju na Rogli? Si bil na morju ali na Rogli?" Eden od koelgov odpre avtokarto in poka?e: "Poglej, tu je Rogla, morje pa je skoraj 200 km dalje proti jugu!" In se policaju posveti: "Pa res. Potem pa ni ?udno, da smo se vsak dan vozili pet ur dale? na pla?o".

 

Zakaj lulek ni naredil osnvne sole? Ker ima luknjo v glavi. Zakaj ni naredil srednje ?ole? Ker je preve? ?prical. Zakaj ne hodi v slo?bo? Ker ne more stati pokonci 8 ur.

 

Sre?ata se italijanski in ukrajinski mafijski boss. Vpra?a Italijan Ukrajinca: Ali imas ?tirinadstropno hi?o? Nimam, odgovori Ukrajinec. Potem ?e nisi prava mafija?! ?ez par dni se spet sre?ata: Ali imas ?rno limuzino.. Mercedesa? Nimam, odgovori Ukrajinec. Potem ?e nisi prava mafija?! Pri naslednjem sre?anju: Ali imas debelo zlato veri?ico? Nimam, odgovori Ukrajinec. Potem ?e nisi prava mafija?! Ukrajinec se razjezi, gre domov in izda pomo?niku ukaz: dva nadstropja na bajti dol poru?it, Helikopterje prodat in kupit mercedesa, Zlato ketno vzet s psa, Jo bom zdaj jaz nosil.

 

Izve indijanec da kavbojec prodaja kondome in se odpravi k njemu.Pa mu kavbojc proda kondom in indijanc gre.Pa pride ?ez 2 uri nazaj in mu re?e:,,Ola gumi nima mo?,ola gumi hitr po?!''Pa kavbojc premi?ljuje pa mu da mal mo?nej?ga.Pa spet pride indjianc ?ez 4 ure nazaj pa re?e:,,Ola gumi nima mo?,ola gumi hitr po?!''Pa kavboj premi?ljuje pa se spomne in zmeri indijancu vse dol?ine in mu nardi kovinski kondom. Pa pride drug dan indijanc po njega in gre. Pa se indijanc vrne ?ez 1 teden in re?e:,,OLA GUMI IMA MO?,INDIJANCU KURAC PO?!''

 

Mladeni? se je na smrt bal prvega spolnega odnosa s svojim dekletom, saj je bil prepri?an, da je njegov thingy premajhen. Nazadnje je ugotovil, da zadeve ne more v nedogled odlagati in jo je ?iv?no povabil k sebi domov. Neodlo?no se je za?el sla?iti, nato je zatemnil lu?i. Previdno jo je za?el sla?iti in ljubkovati. Nato ji je ?iv?no potisnil svoje nabreklo premo?enje v roko in upal, da ne bo opazila njegove velikosti. "Hvala, ne kadim," je rekla.

 

Dru?ina sedi pri kosilu. Sin vpra?a o?eta:"O?i kak?ne vse vrste jo?k obstajajo ?" O?e presene?eno odgovori:"Ve? sine, obstajajo tri vrste ?enskih dojk. pri dvajsetih so dojke kot lubenice, okrogle in so?ne. Pri ?tiridesetih in petdesetih so kot hru?ke, ?e lepe vendar ?e vise?e. po ?estdesetem so pa kot ?ebula !" "?ebula ??!??!" vpra?a sine. "Ja, ko jih vidi? te spravijo v jok, hahaha !" Nato h?erka vpra?a mamico:"Mami koliko vrst lul?kov pa obstaja ? "Mati odgovori:"H?erka, penisi so kot drevesa. Pri dvajsetih je mo?ki penis kot hrast. Trd in pokon?en.Pri ?tiridesetih in petdesetih je kot vrba. Bolj elasti?en, upognjen vendar ?e uporaben. Po ?estdesetem je pa kot bo?i?no drevo !" "Bo?i?no drevo ??!!??" vpra?a h?erka. "Ja, mrtev od korenine naprej in kuglce so samo ?e za okras !"

 

upam da je 20 vicov dost za enkrat :hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa sm dobla komando da morm it spat,..sam ne od mt

 

He he,komanda je komanda! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kosiu sm pa ?e pojedla :hohoho:

 

zdj se bom pa po?as spravla pe?t zavitek z gozdnimi sade?i :P

 

?udno,da se ni ?e oglasu Labi,ko je govora o hrani.

Verjetno ga ni doma,ker ?e ne bi ?e "zavohal",da se pogovarjamo tukaj o takih dobrotah. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe,..ma ne,..je zihr zavohu da se govori o zdravi varjanti s polnozrnatim testom pa tem,..to ga pa ne zanima :P

 

Aja,to je kao zdrava prehrana in to-brez cukra,brez ma??ob-kaj potem ?e ostane?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni me okol ja :)

zdaj grem spet na bled...vceri je bla voda prav topla

najprej pa jest seveda (konkretno hrano ne pa ene bio variante)

 

Aha,se mi je zdelo,da nisi dale?. :bravo:

Samo hrano omenimo(?eprav ni tista prava),pa si ?e tu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.