Skoči na vsebino

Pohvale servisov - serviserjev


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Kaj sta pa zrihtala? A sploh ni delal?

 

Sent from my SM-T813 using Tapatalk

japonski kompleks je dobil

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Rad bi pohvalil RO+SO; fiatov servis v Celju.

 

V druzini se kupuje rabljenega Fiata in so mi z veseljem odgovorili na cel kup vprasanj,ki sem jih imel.

 

Kljub temu, da sem bil prvic pri njih in da nimajo nic z doticnim primerkom, ki ga kupujemo, so si tudi v najvecji guzvi vzeli nekaj casa.

 

Pohvalno, niso vsi taki..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tole mi gre bolj te?ko z jezika (da se ne bi razvadl), ampak moram pohvalit servis A-COSMOS v BTC-ju. Ne toliko zaradi tega, da bi kaj popravili (mazda 6 mesecev, 20.000 km, nima? kaj ?raufat), ampak predvsem zato, ker niso ni? pokvarili, ha, ha, :jezicek:  ?e Celjan pohvali Lj servis pol pa mora biti nekaj na tem  sramezljiv

 

Naro?en danes zjutraj, po?akal na avto, prevzel ob dogovorjeni uri, dobil popust in darilo (kot pravi koroska18). Prijazen odnos, dobil vse izpise in informacije, v digitalno servisno knjigo so takoj vpisali vse podatke in materijal, me prijazno povabili na naslednji servis. Za enkrat brez pripomb, kar pa ne pomeni, da se ne bi dalo njihovih storitev izbolj?ati.

?e grdo gledam pomeni, da mi ni v?e? tisto kar vidim ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka darila ste pa dobil?? Bom mogu it sam "neki prevert" , pa da vidim ?e bom jst tud kej dobu :)
 Cosmos ?i?ka pa mislim,da se ne more primerjat z BTC-jem. Imam ra?une od prej?njega lastnika, ki je avto servisiral v ?i?ki in ?e v sami ceni te razlika kot dan in no?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, g. Majes je res mo?akar, kot se za gre.

 

Imajo pa pri Mazdi nekega g. Bizgeca. Takega, ta pravega Bizgeca. Ki pa velikokrat dela proti Mazdi, ne pa za Mazdo. In imam kar nekaj njegovih umotvorov na svojem ra?unalniku in se spra?ujem, kako bi Bizgec reagiral, ?e bi jih objavil na forumu. Ker mo?akarju ni povsem ?isto, kdo ga pla?uje in v ?igavo korist mora delati. In mi po?lje kak?ne take umotvore, kjer krepko blamira Mazdo.

 

In ko imam kdaj opravka z g. Bizgecom, ?e bolj cenim in spo?tujem g. Majesa, da kljub takim "strokovnjakom" v ekipi tako dobro vozi servis v BTCju, ki je, resnici na ljubo, zelo strokoven servis.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar sem iskal Mazda BTC servis, pa mi vedno vrze iz njihiove strani na servis v Siski.  No na goolu sem nasel to stran, pa ne vem ce je taprava:

 

https://www.google.at/maps/place/Mazda+avtocenter+BTC/@46.0637676,14.5482181,17.25z/data=!4m8!1m2!2m1!1smazda+btc!3m4!1s0x0:0xdbe0e3ab1c969ef9!8m2!3d46.0635688!4d14.5458716

 

Moram se narocit za redni servis! A ma kdo kontakt? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno sm js zmeden zaradi tega BTC vsepovsod :D

 

Torej pohvaljen servis je v BTCju na Smartinski cesti 152.  Tisti drugi pa v Sisiki, na Celovski cesti 182. Da sem si na jasnem :D

 

Hvala Labi ;)  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, g. Majes je res mo?akar, kot se za gre.

 

Imajo pa pri Mazdi nekega g. Bizgeca. Takega, ta pravega Bizgeca. Ki pa velikokrat dela proti Mazdi, ne pa za Mazdo. In imam kar nekaj njegovih umotvorov na svojem ra?unalniku in se spra?ujem, kako bi Bizgec reagiral, ?e bi jih objavil na forumu. Ker mo?akarju ni povsem ?isto, kdo ga pla?uje in v ?igavo korist mora delati. In mi po?lje kak?ne take umotvore, kjer krepko blamira Mazdo.

 

In ko imam kdaj opravka z g. Bizgecom, ?e bolj cenim in spo?tujem g. Majesa, da kljub takim "strokovnjakom" v ekipi tako dobro vozi servis v BTCju, ki je, resnici na ljubo, zelo strokoven servis.

 

A je to slu?ajno en tip v BTC mazda salonu, ki je mene vpra?al a neb raje kupil Audija ko sem se zanimal za Mazdo? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta ni v Mazdinem salonu, ?eprav odgovor je pa presneto podoben...

 

Je bilo govora, da 100 km od Nove Gorice ni servisa. In ker imam na BTjki veliko nalepko Mazda klub, so se ljudje obra?ali name z vpra?anjem, ?e lahko zrihtam kak?ne rezervne dele. Telefonski klic g. Majesu, naslednji dan je bil paket pri meni potem pa na parkiri??u "prodaja". Ker pa ne vem, kako bi kak?en in?pektor sprejel, da kar na parkiri??u prodajam originalne rezervne dele, pa brez ra?una, je bila ideja, da bi spisali kak?en dokument, da se ve, da za vsem tem stoji Mazdin servis iz BTCja in da ne gre za kakr?en koli ?verc in preprodajo na ?rno ali razgradnjo ukradenih vozil ali karkoli nelegalnega. Pa je bil odgovor nekako tako, da Mazde na Gori?kem ne bodo obstale: ?e ni Mazdinega servisa v Novi Gorici, je pa Silux v Ajdov??ini... Ob takih pomo?nikih ?e bolj spo?tujem g. Majesa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, pa ?e ena od g. Bizgeca. V dokaz, da je res tak, ta pravi, z veliko za?etnico... Visoko ?olan. Ker takih izjav ne more dati kar en navaden bizgec...

 

"Morate se zavedati, da je na nekaterih servisih manj znanja, na nekaterih pa ve?."

 

Sem kmet in s hribov doma, pa se ne spoznam prav preve? na te stvari. Ampak meni se zdi, da ?e je nekdo poobla??en serviser, mora poznati vse modele tiste znamke. ?e pa zna samo zamenjati olje in filtre na nekaj najpogostej?ih modelih, potem je pa to priu?eni delavec, ne pa poobla??eni serviser. ?e damo g. Majesu ali pa g. Pelkotu enega deveto?olca, ga bosta v dveh tednih nau?ila, kje in kako se na nekaj najpogostej?ih modelih menja olje in filtre. Pa zato ?e ne moremo govoriti, da je ta deveto?olec poobla??eni serviser. Vsaj za moje pojme, no, ?eprav omenjeni g. Bizgec o?itno misli druga?e.

 

Kot sem ?e napisal, ob takih "pomo?nikih" ?e bolj spo?tujem g. Majesa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uh js pa bi pohvalu avto kocjancic in radomlje ki je delal generalko na opel insignia, avto dejansko dela lepse kot prej vse v dogovorjenem roku brez spremembe cene itd. Skratka ful fer avtomehanik ga priporocam...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm pa klo?ar, pa nimam za tolk nov avto, da bi ga mogu na poobla??enga vozt :) Zato sm izbral mojstra Pelka in njegovo dru??ino in sm zelo zadovoljen, tako z odnosom in kvaliteto opravljenega dela, kot tudi s kon?no ceno. Posebi morm pohvalt tut njegovga Matej?ka, na?ga Turbo lumpija, za vse drobne zastonjske uslugice in pa nadomestn avto.

Sprva sem bil mal v dvomih, kot vsaki?, ko menja? servis, ampak na konc vidm, da sm naredu korak na bol?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno stran nazaj sem jih pohvalil :) A-Cosmos BTC

Jaz sem pa ravnokar tukaj... cakam, da naredijo redni servis na 100.000 km... Sem preprican, da bom lahko spet napisal pohvalo Juretu in Majesu ... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Super, veliko sreče ti želim in cesto si daj malo poširit, če ti slučajno še ostane kak €€€.... 😂
    • Že tri dni zapored vstajam ob štirih zjutraj, da zrolbam sneg z dvorišča in tako naredim prostor za šolski avtobus, ki pride po šolarje.   Komaj čakam, da mine pomlad...
    • Ampak jaz sem pa res rojen pod srečno zvezdo. Šla sodelavka na dopust in jaz danes prevzamem še njeno delo. Med drugim to pomeni prejemanje pošte - tako klasične kot elektronske. In prvo zjutraj dobim tole sporočilo:     Poslal:    "David C. Bohnett" <carloshelufoundations@gmail.com>, dne 24.04.2024 19:23 Prosim, da  pošljete odgovor na naslov(e): ioffice77@yahoo.com Prejemnik:    undisclosed-recipients:; V vednost:   Zadeva:    S spoštovanjem Moje ime je David C. Bohnett, rojen sem 2. aprila 1956. Sem ameriški filantrop in tehnološki podjetnik. Sem ustanovitelj in predsednik fundacije David Bohnett, neprofitne organizacije, ki dodeljuje nepovratna sredstva in se posveča izboljšanju družbe s pomočjo družbenega aktivizma. Sem filantrop in tehnološki podjetnik in se zavzemam za ustvarjanje pozitivnih sprememb človeštva z gradnjo skupnosti in družbenim aktivizmom. Spodaj je nekaj področij, ki sem jim prispeval: (1). Doniral sem za Funding Los Angeles, ki podpira širok spekter umetniških, izobraževalnih in državljanskih programov v Los Angelesu. (2). Donirala sem za namene, povezane z LGBT (3). Prav tako sem dal nešteto in množičnih finančnih donacij v dobrodelne namene po vsem svetu. (4). Donirano tudi za storitve in raziskave o aidsu (5). Doniral sem tudi za volilne pravice in registracijo volivcev (6). Preprečevanje nasilja z orožjem (7). Raziskave na živalih in pravice živali (8). Večkrat sem prispeval ameriški filmski industriji in dal velike finančne prispevke več univerzam v Združenih državah Amerike. V kalifornijski politiki sem dal številne osebne politične donacije na državni ravni. Zato se po prejemu tega pisma štejete za srečneža, ker ste danes od mene prejeli to pismo. Doniram vam vsoto 6.000.000,00 USD (šest milijonov ameriških dolarjev). To donacijo vam namenjam, da z denarjem pomagate sebi in svoji družini. Želim, da ta denar vložite v kateri koli donosen posel, ki ga želite. Pomagajmo graditi družbo s podajanjem roke bratske ljubezni drug drugemu. To je moj zasebni e-poštni naslov: ioffice77@yahoo.com (odgovorite mi, da vas bom lahko usmeril, kako vam bo izplačan denar). Obiščite to spodnjo povezavo, potrpežljivo preberite članek, da boste lahko preverili o meni: https://en.wikipedia.org/wiki/David_Bohnett S spoštovanjem David C. Bohnett E-pošta: ioffice77@yahoo.com     Prva elektronska pošta in že lahko dobim šest milijonov ameriških dolarjev! Pa ne si misliti, da je to kakšna potegavščina, David C. Bohnett res obstaja! Ima pa malo težav s spolno usmeritvijo, ker nekaj časa je "doniral", nekaj časa pa "donirala". No, najbrž je zato nekaj njegovih sredstev prejela tudi LGBT-organizacija...   Pa naj še kdo reče, da nisem rojen pod srečno zvezdo! Pravkar sem že naročil dve Mazdi CX-80 (enega zame in enega za ženo) s 3,3 litrskim turbo-dizlskim šestvaljnikom. Samo še od Davida prevzamem denar in ju plačam...
    • nimajo, ker a-cosmos že nekaj časa ne dela več ... 😃  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.