Skoči na vsebino

Pohvale servisov - serviserjev


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Zal ne bo pohvala temvec graja...za servis v BTC-ju...slisal nekaj dobrega, kupil avto tam, a se tja ne nameravam vec vracati....

 

1. noben servis ni stal kot pise v tabeli ko ti prodajalci mahajo z njo ob prodaji vozila

2. po liniji najmanjsega odpora zamenjajo vse kar jim pade pod prste brez da bi te kdo kaj vprasal (denimo zavorno so menjali na 40k km, avto se ni imel dve leti, ok morda je nekje zapisano da je priporocljivo, ampak to se pomeri in ce je treba se menja, vsaj tako naj bi nek drug mazda servis pocel, na svojem starem avtu sem jo menjal pri 200k brez problema zdrzala....ok, ni nek strosek...)

3. vedno pregovarnjanje kdaj bo avto gotov, zaradi narave dela avto potrebujem, nikoli ne priganjam, lahko me narocijo tudi cez 14 dni ampak potem zapelji avto v delavnico ne pa da se pogovarjamo ali bo avto sploh gotov isti dan

4. vedno dolivanje nekih tekocin, ki JIH NE DOLIJEJO (zadnji servis so menda nalili 2,5l vitrexa, samo ne vem kam, ker sem jim avto pripeljal da je imel do konca nalito tekocino)

5. cena olja je enkrat taka drugic drugacna, odvisno kako siten si morda....

6. pri 65k km so menjali ploscice brez da bi me kdo kaj povprasal, poklical, niti nisem videl materiala...bode pa v oci sledece, pri 20k so bile debele 8,3mm, pri 40k 7,3mm pri 60k so bile za zamenjat???Torej glede na nacin bi pricakoval, da so bile debele nekje okoli 6 mm, je to zrelo za menjavo pri 60% "mesa"??? Meni se ne zdi, bolj nateg

7. neko direktno fehtarjenje za oceno 10 v anketah?

8. po vsakem servisu izkljuceni parkirni senzorji, lastniki veste kako je, opozorilne v armaturni ni, ce nisi pozoren da tam levo od volana ne sveti lucka niti ne ves da ne gorijo. In hec po prvem servisu suvereno parkiram in nic, nic na sreco se pravocasno ustavim sicer bi razbil avto, skodo pa placal kdo? Servis? In zgodba je vsak servis ista ampak sedaj vsaj vem...

 

Za ovce lupit so super, jaz tja vec ne peljem avta....

Pohvalno,da zna? argumentirano politizirati. Upam,da si enako napisal/povedal tudi tam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zal ne bo pohvala temvec graja...za servis v BTC-ju...slisal nekaj dobrega, kupil avto tam, a se tja ne nameravam vec vracati....

 

1. noben servis ni stal kot pise v tabeli ko ti prodajalci mahajo z njo ob prodaji vozila

2. po liniji najmanjsega odpora zamenjajo vse kar jim pade pod prste brez da bi te kdo kaj vprasal (denimo zavorno so menjali na 40k km, avto se ni imel dve leti, ok morda je nekje zapisano da je priporocljivo, ampak to se pomeri in ce je treba se menja, vsaj tako naj bi nek drug mazda servis pocel, na svojem starem avtu sem jo menjal pri 200k brez problema zdrzala....ok, ni nek strosek...)

3. vedno pregovarnjanje kdaj bo avto gotov, zaradi narave dela avto potrebujem, nikoli ne priganjam, lahko me narocijo tudi cez 14 dni ampak potem zapelji avto v delavnico ne pa da se pogovarjamo ali bo avto sploh gotov isti dan

4. vedno dolivanje nekih tekocin, ki JIH NE DOLIJEJO (zadnji servis so menda nalili 2,5l vitrexa, samo ne vem kam, ker sem jim avto pripeljal da je imel do konca nalito tekocino)

5. cena olja je enkrat taka drugic drugacna, odvisno kako siten si morda....

6. pri 65k km so menjali ploscice brez da bi me kdo kaj povprasal, poklical, niti nisem videl materiala...bode pa v oci sledece, pri 20k so bile debele 8,3mm, pri 40k 7,3mm pri 60k so bile za zamenjat???Torej glede na nacin bi pricakoval, da so bile debele nekje okoli 6 mm, je to zrelo za menjavo pri 60% "mesa"??? Meni se ne zdi, bolj nateg

7. neko direktno fehtarjenje za oceno 10 v anketah?

8. po vsakem servisu izkljuceni parkirni senzorji, lastniki veste kako je, opozorilne v armaturni ni, ce nisi pozoren da tam levo od volana ne sveti lucka niti ne ves da ne gorijo. In hec po prvem servisu suvereno parkiram in nic, nic na sreco se pravocasno ustavim sicer bi razbil avto, skodo pa placal kdo? Servis? In zgodba je vsak servis ista ampak sedaj vsaj vem...

 

Za ovce lupit so super, jaz tja vec ne peljem avta....

 

Verjamem, da ni tako kot pri?akuje? ampak to je na?eloma vsepovsod.

 

1.) ?e govoriva o rednem servisu potem bi morala biti cena taka kot jo ogla?ujejo. ?e pa spo narejena ?e dodatna dela potem je pa seveda lahko tudi druga?e.

2.) ?e je avto v garanciji in proizvajalec predvideva menavo na 40kkm ali 2 leti potem ti to morajo narediti zaradi ohranjanja garancijskih pogojev. Poglej v priro?nik.

3.) To sicer ne vem kako zgleda samo jaz navadno avto pripeljem zjutraj potem pa re?em, da ga pridem iskat ob 16 uri in vedno je bilo do takrat narejeno. ?e bi bilo potrebno ?akat ve? dni pa se zmeni za nadomestnega.

4.) Reklamiraj

5.) Tukaj je res nekaj manevrskega prostora. Poskusi se dogovorit in naslednji servis samo povej, da bi rad ceno olja iz prej?njega.

6.) Uff, tole bi te pa morali povpra?ati - pa so plo??ice res menjane.

7.) Mah jeba - to danes po?enjajo skoraj vsi in se je ?e tako izrodilo. ?e bi vodilni v teh firmah vedeli kako te?no je to bi ?e davno opustili tako posiljevanje.

8.) A se ne pri?gejo sami od sebe, ko za?ene? motor? Verjetno izklju?ijo zato, ker ko se gibljejo okoli vozila bi to stalno piskalo pa verjetno ni lu?tno to poslu?at cel dan. Zdaj, ko ve? se pa? samo spomni in vklju?i nazaj. Kdo bo pla?al morebitno ?kodo... verjetno ti, ker si se ti zaletel. Senzorji pa? niso glih zavore in za upravljanje vozila je odgovoren voznik.

 

Da ne bo? mislil, da jih karkoli branim, ampak sem ti podal vidik skozi moje o?i in z nekaterimi stvarmi se strinjam, z drugimi nekoliko manj. Ampak kot je rekel Nejc, to jim mora? direktno povedat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom komentiral samo zavorno tekocino... V prirocniku je tabela v kateri je navedeno, da se zavorna tekocina menja na 40.000 KM oz. na vsaki dve leti (kar prej pride) ...

 

Mazda3_Navodila_za_uporabo__8FQ6-EE-16I-

 

 

 

Mazda3_Navodila_za_uporabo__8FQ6-EE-16I-

 

Poleg tega je zavorno olje res minimalen strosek (na zadnjem racunu vidim postavko 6,53?+DDV) in se pomoje nima smisla sekirat, zakaj ga je potrebno menjati na 40.000 km oz. po dveh letih ... 

 

Screenshot_05_11_2019__09_24_23716954.pn

 

Glede zavornih oblog... Mene je pri sestici Jure vprasal, ce jih menja, ko je bilo ze tako izrabljeno, da verjetno ne bi zdrzale do naslednjega rednega servisa ... 

 

Pri cenah olja pa je res ena ?tala ... ker enim ocitno racunajo vec kot drugim... Meni na sreco vedno racunajo nekao normalno ceno ... Nazadnje pri 40.000 km je ta bila 7?+DDV za liter ... Jim pa ponavadi od servisu to tudi povem... samo pravijo, da o tem odlocajo drugi ... :(

 

Koliko pa je bil servis na 60.000? Nekaj vec je bilo verjetno zaradi zavornih ploscic, ki pri njih res niso poceni ... Drugace pa je cena rednega servisa nekje okoli 200? ... Vsaj jaz imam take izkusnje ... 

 

In koliko je bilo napisano v tisti tabeli, s katero je mahal prodajalec ob nakupu? Prodajalci so itak poglavje zase :) ... Na sreco se z njimi ni treba prav pogosto ubadati ...  :P  :zvizga:

 

S servisom pa zaenkrat nimam nekih slabih izkusenj... Poklicem, se zmenim za servis... ponavadi pripeljem takoj zjutraj... in pocakam tam ali pa grem en korg po BTCju... poklicem kaksnega kolega, ki dela kje v BTCju, da greva na kaksno kavo (ceprav ponavadi ponudijo brezplacno tudi na servisu :) ) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zal ne bo pohvala temvec graja...za servis v BTC-ju...slisal nekaj dobrega, kupil avto tam, a se tja ne nameravam vec vracati....

 

1. noben se ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...do pa placal kdo? Servis? In zgodba je vsak servis ista ampak sedaj vsaj vem...

 

Za ovce lupit so super, jaz tja vec ne peljem avta....

 

Noben poseben dose?ek ni, ?e se jezi?.

 

Jeziti se na pravega ?loveka ob pravem ?asu na pravem mestu - e, to pa je umetnost...

 

?eprav, ja, po svoje je pa res. pri Mazdi imajo v poprodaji enega gospoda Bizgeca in se tam nima? kaj pogovarjat. Tako da, ?e re?i? na servisu, je re?eno, ?e ne re?i? tam, ti pa ni? ve? ne ostane. Razen mogo?e na forum napisat svojo izku?njo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komentiram samo tocko 5:

 

To je tudi mene izredno zmotilo. Enkrat je bilo olje cca. 20l (nimam tukaj racuna), enkrat je bilo 17,20, enkrat 16 ... na vse te je se +DDV. Kar se mi je pa najbolj zamerilo je pa bilo, da cez cca 2 leti sem peljal menjat senzor tlaka v gumi. In nakoncu ko urejam placilo recejo, da so videli listek od Pelkota in zakaj ne vozim vec k njim. No ob razlagi, da je pac malo drago pa da majo kar precej drago olje, dobim izjavo: "Zakaj pa nisi rekel pa bi se kaj zmenil?". Ok vse lepo in prav ampak pac sam nisem clovek, ki bi se pogajal. Pac ce me boste nategnil enkrat, ne pridem vec k vam. Imejte ze v startu posten odnos in bo vse ok.

 

Tako da ocitno je servis pri mazdi precej tak pogajalski kot neka trznica na bliznjem vzhodu. Pac se mores na polno pogajat saj lahko placas tudi 50% cene.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, bom vsem naenkrat odgovoril...

 

Se strinjam, jeza ne pripelje nikamor. Sem vceraj fejst tuhtal okoli tega, ker me je en kolega malo spomnil na zadevo. In mi ni dalo miru in sem sel po zgodovini brskat itd. Sem hotel danes tja in popizdit pa sem se cez noc ohladil, morda se vseeno storim to...ampak raje drugam kot se prerekat. Enostavno je bila finta da so imeli se eno zavarovalnisko zadevo za resit in bil v tistem momentu sokiran in imel polno glavo, da ni slo takrat vse skozi da bi trezno razmislil. My mistake.

 

Finta je verjetno bila tudi, sedaj razmisljam, ker od prilike iz druge roke vem kako ti servisi funkcionirajo, so si naredili nekaj skode po nepotrebnem in je bilo morda treba izgubo omiliti in prinesti noter potem pa 50eur pri olju, na silo menjava ploscic, se tu se nekaj "ujaga" pa se kaksno malenkost.

 

Kolikor sem jezen na njih in odnos (vedno ga pa fino na prijazno spakirajo) da hoces biti vljuden in prijazen, da bo naslednjic tudi vse ok porihtano. In potem to prenasamo, ker kaj ti pa preostane? Nikoli ne zelim necesa zastonj, ne fehtarim za popuste torej pricakujem kontra korekten odnos, storitev in normalno ceno. In to je to!

 

Ploscice so bile menjane, to se cuti ampak menjava je bila nepotrebna, ne vem, strosek ala 150 eur eno leto prezgodaj. Za koga ze? In vem kako vozim, so me nekoc serviserji hvalili da moram pa res lepo vozit, da ploscice zdrzijo toliko km razen na Mazdi, kjer v 20k km cudezno iz 70% gredo na menjavo....

 

Kar se tice rokov, vedno je, ja mogoce bo pa ze danes...nazadnje je bilo vprasanje koliko casa imam nadomestni avto in ce bi rekel 3 dni bi pa jim moj avto pred delavnico stal 3 dni? In ker je bil en dan je bil odgovor aja, potem bo pa danes gotovo. A ob narocanju na servis recem, se mi ne mudi, narocite me tako, da bo avto cimprej narejen in me narocijo cez en teden. Se ko se je slo za previjacenje, da samo previjacenje, sem se pregovarjal da sem sel na kosilo da so to naredili v roku ene ure, enako kot vedno rekel, narocite me, da pocakam in adijo.

 

Skratka skoda zivcev, sem pa delil svoje mnenje....Jest, ti olje po 7, jaz nekoc po 9, sedaj po 15....a je to normalen odnos do strank? Mislis da jaz nekomu racunam 100, drugemu pa za isto 200? Niti ene stvari ne dobim vec v izdelavo, ce bi bilo tako...


Komentiram samo tocko 5:

 

To je tudi mene izredno zmotilo. Enkrat je bilo olje cca. 20l (nimam tukaj racuna), enkrat je bilo 17,20, enkrat 16 ... na vse te je se +DDV. Kar se mi je pa najbolj zamerilo je pa bilo, da cez cca 2 leti sem peljal menjat senzor tlaka v gumi. In nakoncu ko urejam placilo recejo, da so videli listek od Pelkota in zakaj ne vozim vec k njim. No ob razlagi, da je pac malo drago pa da majo kar precej drago olje, dobim izjavo: "Zakaj pa nisi rekel pa bi se kaj zmenil?". Ok vse lepo in prav ampak pac sam nisem clovek, ki bi se pogajal. Pac ce me boste nategnil enkrat, ne pridem vec k vam. Imejte ze v startu posten odnos in bo vse ok.

 

Tako da ocitno je servis pri mazdi precej tak pogajalski kot neka trznica na bliznjem vzhodu. Pac se mores na polno pogajat saj lahko placas tudi 50% cene.

 

Tocno tako, se pravi moram spilat tezaka, da normalno skoz pridem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tudi meni so na servisu kp.menjali prve zavor plo??ice so me pa poklicali in se zmenili za popust...res se rabijo.mehke pa?.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so na servisu rekli:"?e prinese? svoje olje je cena servisa toliko, ?e damo mi na?e jec cenej?i. Zakaj ?e??

Mislim, vse skupaj jevtoo much drago. Oni so mislili samo na delo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot da si v neki stranki,ni pa fer do drugih vsaj povej koliko je,da se bodo lahko pogajali a ne?

hehe, ma jaz poklicem, mi povejo kdaj pridem in to je to

 

lahko pa preden peljes vprasas za ceno pa ti sprorocijo

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itaq, kdo pa nebi bil vesel ko prinese? ?  :hohoho:

A drugje je servis zastonj?  :ne vem:  :blink:  :rolleyes:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zal ne bo pohvala temvec graja...za servis v BTC-ju...slisal nekaj dobrega, kupil avto tam, a se tja ne nameravam vec vracati....

 

1. noben servis ni stal kot pise v tabeli ko ti prodajalci mahajo z njo ob prodaji vozila

2. po liniji najmanjsega odpora zamenjajo vse kar jim pade pod prste brez da bi te kdo kaj vprasal (denimo zavorno so menjali na 40k km, avto se ni imel dve leti, ok morda je nekje zapisano da je priporocljivo, ampak to se pomeri in ce je treba se menja, vsaj tako naj bi nek drug mazda servis pocel, na svojem starem avtu sem jo menjal pri 200k brez problema zdrzala....ok, ni nek strosek...)

3. vedno pregovarnjanje kdaj bo avto gotov, zaradi narave dela avto potrebujem, nikoli ne priganjam, lahko me narocijo tudi cez 14 dni ampak potem zapelji avto v delavnico ne pa da se pogovarjamo ali bo avto sploh gotov isti dan

4. vedno dolivanje nekih tekocin, ki JIH NE DOLIJEJO (zadnji servis so menda nalili 2,5l vitrexa, samo ne vem kam, ker sem jim avto pripeljal da je imel do konca nalito tekocino)

5. cena olja je enkrat taka drugic drugacna, odvisno kako siten si morda....

6. pri 65k km so menjali ploscice brez da bi me kdo kaj povprasal, poklical, niti nisem videl materiala...bode pa v oci sledece, pri 20k so bile debele 8,3mm, pri 40k 7,3mm pri 60k so bile za zamenjat???Torej glede na nacin bi pricakoval, da so bile debele nekje okoli 6 mm, je to zrelo za menjavo pri 60% "mesa"??? Meni se ne zdi, bolj nateg

7. neko direktno fehtarjenje za oceno 10 v anketah?

8. po vsakem servisu izkljuceni parkirni senzorji, lastniki veste kako je, opozorilne v armaturni ni, ce nisi pozoren da tam levo od volana ne sveti lucka niti ne ves da ne gorijo. In hec po prvem servisu suvereno parkiram in nic, nic na sreco se pravocasno ustavim sicer bi razbil avto, skodo pa placal kdo? Servis? In zgodba je vsak servis ista ampak sedaj vsaj vem...

 

Za ovce lupit so super, jaz tja vec ne peljem avta....

vsi vemo, da so poobla??eni servisi na splo?no najve?ji nateguni (sploh za tiste ljudi, ki nimajo pojma o avtih)

 

torej, ?e no?e? raznih nepredvidenih stro?kov, mora? obvezno prej vpra?at za predra?un za servis na xxx kilometrov in se zmenit (pri mazdi se da) za ceno olja, ker je lahko razlika cca 10? po litru manj..

 

druga stvar, obvezno jim povej, da naj menjajo samo kar je po specifikaciji na predra?unu za xxx km in ?e bi bilo karkoli drugega, naj te prej pokli?ejo in vpra?ajo, ?e naj zamenjajo (vemo, da folku ki pojma nima, lahko zamenjajo pol avta, ker mu bodo rekli da je bilo potrebno in ta bo seveda pla?al..), enako velja za dolivanje teko?in

 

glede plo??ic, bi jaz zahteval naj ti poka?ejo stare izrabljene plo??ice (?e bi bil siguren da so bile ok), druga?e novih ne bi pla?al, magar naj stare nazaj gor dajo (iz principa)

 

nevem, mogo?e samo js tako razmi?ljam ker sem zadnjih cca 15 let ve?inoma sam servisal svoje avte (niso bili v garanciji, pa recimo, da nekaj vem o mehaniki) zdaj ko je pa v garanciji in sem ga peljal v btc na servis, se pa sigurno ne bom pustil na suho nategnit..

 

aja pa ?e nekaj, lahko se (verjetno na vsakem servisu) tudi zmeni?, da ti ne menjajo zra?nega in klima filtra, ker si ga oz. ga bo? sam (dela ni za 5 min za oba filtra) in nekaj pri?para?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • V podjetju kamor delam imam možnost dobiti olje znamke Pakelo po ugodni ceni pa me zanima če je kdo že uporabil in probal to olje v dizelski Mazdi in kako se obnese in če je sploh primerno?   hvala za odgovor in lp
    • K moji majhni Casio kolekciji sta se pridružili dve novi uri. Malce bolj "retro geek style"😄,ker tiste "pametne" itak nihče več niti ne opazi...te pa😃...ko smo z sodelavci na kavi...."ooo🧐-pokaži,kaj imaš to"😲..."blast from the past😍..."   Skratka malo za hec in malo zares.😃   Moram pa reči,da sta izredno lahke in udobne-z časom pozabiš,da jo nosiš.   Naj predstavim Casio WV-59RD-1AEF edina Casio GPS ura oglate oblike (izgleda malce bolj retro). Izjemno precizna (GPS sinhronizacija),in za moj poklic lih taprava za svojo ceno (dobrih 50€ na Amazonu). Že 5-ATM,z že zelo dobrim kovinskim pasom...res iz prešanih "pleh" členkov,a lepo izdelan,ne cufa dlak,in že z dobro sponko. Sprejem GPS signala-zelo dober...za koga,ki rabi absolutno precizno,odporno in poceni retro uro-priporočam👍   Druga je pa bolj "retro show off" modernejša verzija-legendare "Back to the Future" kalkulator-ure. Casio DBC 32D 1AES (dobrih 50€ na Amazonu). Ta je pa tak "magnet za poglede",da je že prav smešno😄...vsi takoj opazijo😲...eni začudeno navdušujoče,spet drugi nevoščljivo zaničujoče (običajno lastniki "pametnih")...in seveda fašeš take in drugačne komentarje....skratka ura privlači poglede😄   Tudi z že malce boljšim "cenenim" INOX-paščkom z sponko,izjemno udobna kljub velikosti,in z zelo praktično avtomatsko osvetlitvijo zaslona...da ne bo kdo mislil,da to pred "pametnimi" urami ni obstajalo. Čeprav imam tudi kakšno veliko dražjo in kvalitetnejšo uro,to uro vseeno zelo rad nosim...prav v posmeh trendu "pametnih"😁   Seveda "pade" enkrat tudi legendarna DBC-611-1D ...čisto iz "gušta"😄   In ker sem jaz-seveda slike+video...prijeten ogled😉       VID_20240224_102715.mp4 VID_20240328_190203.mp4
    • Danasnja kavica ob "postnem" zajtrku v predpraznicnem casu  ...   
    • Posodobitev!   Danes menjal gume in senzorje. Dejansko se je zadeva povezala v nekaj kilometrih in lučka na armaturi je vgasnila.
    • mene so tud začele m6 zanimat, odkar sem od ignacija slike vidu 😂   zanimivo, probaj drugi browser, samo dvomim da je to to. Jest sem glih pred par dnevi en računalnik vrgu, ker ni več WiFi-ja vidu, samo je bla zadeva tudi stara 10let
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.