Skoči na vsebino

Pohvale servisov - serviserjev


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

  • 6 mesecev kasneje...

Jerovšek se je spet izkazal za mojo 12 let staro xsaro. 

 

Jermen za alternator je cvilil, sicer samo prvo minuto po vžigu , ampak ker ne prenašam , da nekaj ni ok, je šla takoj na servis.

 

Strošek skupaj z delom in 1zarnico celih 32eur. 

 

Ja, citroeni (sploh predelani na LPG) se kvarijo in dragi servisi so,ja...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Nejc1986 napisal:

Jerovšek se je spet izkazal za mojo 12 let staro xsaro. 

 

Jermen za alternator je cvilil, sicer samo prvo minuto po vžigu , ampak ker ne prenašam , da nekaj ni ok, je šla takoj na servis.

 

Strošek skupaj z delom in 1zarnico celih 32eur. 

 

Ja, citroeni (sploh predelani na LPG) se kvarijo in dragi servisi so,ja...

 

 

Ja pri Citoenih so res cvilili jermeni, menjaš ga in to je to. Jaz imam v službi zaenkrat DOBRE izkušnje z Citrončki. Smo jih imeli in vmes vse živo....... pa jih spet imamo, ampak ni to pravilo, lahko je tudi malo sreče. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Bini napisal:

Ja pri Citoenih so res cvilili jermeni, menjaš ga in to je to. Jaz imam v službi zaenkrat DOBRE izkušnje z Citrončki. Smo jih imeli in vmes vse živo....... pa jih spet imamo, ampak ni to pravilo, lahko je tudi malo sreče. :whatever:

Se strinjam, vsak avto ima svoje hibe. Čeprav načeloma s temi Picassoji ni bilo nikoli težav. 

pred 4 minutami je SpEkTr napisal:

Kr drago...

Jp. Pa jermen je šel zaradi plina...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je SpEkTr napisal:

Sodelavc je pa s tem picasojem mel kr jajc...z bencinarjem. Tko da na koncu je obupal in prodal..in kupil novega picasoja :D

S xsaro piccaso? Kaj je pa blo? Ker do zdaj razen rjavenja pragov in počasnega sesedanja zadnjega mostu, nisem zasledil nekih klasičnih napak... mogoče še občutljiv kondenzator klime.

 

Se mi zdi,da za ta denar in v času, ko imajo bolj premium znamke večje težave že po parih letih, ni tragedija če začnejo pragovi cveteti po 11ih letih :)

 

Nevem,no... Meni ni žal,da sem jo kupil. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pelka moram pohvaliti, ki mi je zavorne cilindre na karavanu podmazal in sem po službi že urezal 300km, na LPG in ob poslušanju Šestaka, brez radia, itaaak :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Boss napisal:

A radio ti je tud crknil? Ehh ti bemeveji.

Kadar ga vozim na obratih, je radio oz. CD, redko vklopljen :)

 

Drugače pa ja, neka cinšpula me občasno heca da takrat teče le po 5-ih valjih, in imam v ta namen pa BMW mojstra v moji bližini, ki bo zamenjal zadevo. Jaz pa v kratkem tudi verjetno zamenjam ta avto. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Mojster Oblak (Pelkov sosed Lak Tom d.o.o.) mi je dobro namešal metalik barvo za karavanko in odlično zadel odtenek. Pohvala za tega ličarskega mojstra!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

ETIS servis gospodinjskih aparatov moram pohvalit, na Tržaški cesti v Ljubljani.

 

Zelo ugodno so mi popravili hladilnik Whirlpool (ki sem ga v Focusu karavanu tovoril in dal fotke na forum) :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Z M A J napisal:

ETIS servis gospodinjskih aparatov moram pohvalit, na Tržaški cesti v Ljubljani.

 

Zelo ugodno so mi popravili hladilnik Whirlpool (ki sem ga v Focusu karavanu tovoril in dal fotke na forum) :)

Tudi v Kopru so zakon. Pri njih dobiš vse rezervne dele. Celo quartz grelec za pečico sem dobil pri njih. 

Ampak, ali hladilnike še kdo popravlja? 🤔Mislil sem, da  sedaj vsi samo kliknemo" v košarico" in drugi dan ti že zvoni poštar pred vrati. 

Plačaš par sto evrov in greš. Pet let imaš mir. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aleks, vi kar klikajte v košarice, če vam paše, meni namreč ne in ker sem sumil na okvaro termostikala, ta pa stane "kurckej", medtem ko sem dal za ta hladilnik 9 let nazaj dobesedno svojo celotno mesečno plačo, sem se odločil za popravilo. Stran ga še vedno lahko vržem, če mu krepne kaj bistvenega. Moj način :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.