Skoči na vsebino

Problem menjalnik MAZDA 6


Priporočeno sporočilo

Sej to me zanima, ker nobeden tudi na servisu ni govoril karkoli o preventivni menjavi turbine. Tudi vpoklica (javnega) itak ni bilo. Ponavadi turbina dela dokler ?asa dela :)

 

Vpra?anje pa beli-ju, a ti kuri olje, al kako ste pri?li do preventivne menjave turbine in odmi?ne?


Aja sorry, zdej vidim, da je to nov model ja, ja za odmi?ne je bila te?ava, no za turbino pa prvi? sli?im.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi, da so nekateri pisali, da preventivno menjajo tudi turbino, ob vpoklicu za odmicno gred ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za odmi?no gred sem jim samo omenil da sem na tistem spisku ki so ga objavili na nem?kem forumu ker pri nas ni noben ni? omenjal ?eprav ni bilo nobenih te?av in so mi kar sami ponudili zamenjavo odmi?ne gredi in turbine..odobreno iz Mazda Avstrija.Za menjalnik pa treba pla?at...zanimivo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.