Skoči na vsebino

Odklepanje prtlja?nika


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

spet se obra?am na vas s problemom.

 

Na moji mazdi 3 je kar naenkrat prenehalo delovati odklepanje prtlja?nika s daljincem. S klju?em lahko normalno odklenem prtlja?nik in ga odprem.

 

Zadeva je do sedaj delovala normalno, da ko sem odklenil avto s daljincem, se je odklenil tudi prtlja?nik. Pol pa naenkrat ve? ne. Sem preveril stike na priklju?kih (odklop priklju?ka in priklop), a ?e vedno se ne odklene.

 

Kaj bi to lahko bilo?

 

Hvala

LP, Marjan.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

spet se obra?am na vas s problemom.

 

Na moji mazdi 3 je kar naenkrat prenehalo delovati odklepanje prtlja?nika s daljincem. S klju?em lahko normalno odklenem prtlja?nik in ga odprem.

 

Zadeva je do sedaj delovala normalno, da ko sem odklenil avto s daljincem, se je odklenil tudi prtlja?nik. Pol pa naenkrat ve? ne. Sem preveril stike na priklju?kih (odklop priklju?ka in priklop), a ?e vedno se ne odklene.

 

Kaj bi to lahko bilo?

 

Hvala

 

MOTOR?EK POTEM, A OSTALA VRATA PA ODKLEPA? Z voltmetrom se lahko ?e na priklju?ku pomeri ?e dobi impulz, ?e ja pol res motor?ek

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MOTOR?EK POTEM, A OSTALA VRATA PA ODKLEPA? Z voltmetrom se lahko ?e na priklju?ku pomeri ?e dobi impulz, ?e ja pol res motor?ek

 

Ostala vrata se normalno odklepajo in zaklepajo.

Sem pomeril napetost od zadaj. Na dveh kontaktih je konstantno 12V, oz. 11.9V, impulza med odklepanjem in zaklepanjem nisem opazil, na drugih dveh kontaktih pa se preklaplja enkrat 12V drugi? 0V. Med odklepanjem in zaklepanjem.

Kaj na klju?avnici v prtlja?niku pa dolo?a ?e se odpre prtlja?nik ali ne? Ono plasti?no, ki je name??eno s zadnje strani klju?avnice?

LP, Marjan.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.