Skoči na vsebino

Webasto - Telestart T100 HTM - Domet daljinca


spomenik

Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

iskal sem po forumi in kar nekaj je odprtih tem za Webasto. Vendar nikjer nisem zasledil, da bi kdo omenjal kak?en je dejanski domet Webasto daljinca Telestart T100 ali T91.

 

Na spletnih straneh pi?e, da je domet 1000m. Vendar ali je to 1000m na odprtem, v mestu?

 

Sam namre? ?ivim v bloku, avto pa je parkiran na drugi strani bloka, tako da nimam direktne vidne povezave. Zanima me torej, ?e deluje daljinec tudi, ko avto ni v vidnem polju in so vmes ovire (stavbe, drevesa, dolina, hrib..)?

 

Ne da se mi namre?, da bi pozimi vsak dan hodil ven z daljincem pri?igat avto in potem nazaj gor itd.. Thermo Call mi je pa malo predrag.

 

http://ogrevanje.webasto.si/izdelki/upravl...i-elementi.html

 

Hvala za pomo?.

 

lp,m

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo,

 

iskal sem po forumi in kar nekaj je odprtih tem za Webasto. Vendar nikjer nisem zasledil, da bi kdo omenjal kak?en je dejanski domet Webasto daljinca Telestart T100 ali T91.

 

Na spletnih straneh pi?e, da je domet 1000m. Vendar ali je to 1000m na odprtem, v mestu?

 

Sam namre? ?ivim v bloku, avto pa je parkiran na drugi strani bloka, tako da nimam direktne vidne povezave. Zanima me torej, ?e deluje daljinec tudi, ko avto ni v vidnem polju in so vmes ovire (stavbe, drevesa, dolina, hrib..)?

 

Ne da se mi namre?, da bi pozimi vsak dan hodil ven z daljincem pri?igat avto in potem nazaj gor itd.. Thermo Call mi je pa malo predrag.

 

http://ogrevanje.webasto.si/izdelki/upravl...i-elementi.html

 

Hvala za pomo?.

 

do 2000m zra?ne razdalje ob vseh pogojih - antena visoko v avtu brez 'motilcev, dobra baterija...etc

sicer pa ti vsi teli daljinci dajo povratno informacijo ali je prijelo ali ne. Ce je avto zunaj in ne v kleti bi moralo delovati

lp,m

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je delal na 300 metrov iz hotela na parking skozi par zidov.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je delal na 300 metrov iz hotela na parking skozi par zidov.

 

moja najdalj?a pa iz starega vrha spodaj na parkiri??e zgoraj - vmes drevesa, ter iz aviona na brniku v garazno hi?o zadaj :ninja::policaj:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.