Skoči na vsebino

Kje kupiti zadnjo ?arnico za mazdo 3?


frikihamster

Priporočeno sporočilo

Zanima me kje bi lahko kupil zadnjo ?arnico za mazdo3 2004 letnik, ker ni neka standardna ?arnica!

 

hvala... :D

 

bencinske majo ni da ni :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me kje bi lahko kupil zadnjo ?arnico za mazdo3 2004 letnik, ker ni neka standardna ?arnica!

 

hvala... :D

 

?migovc ali lu?, al kako?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Jaz za svojo 6 nisem dubil zadnje lu?i za mazdo ne na petrolu ne v trgoavtu. Dobil sem jo pri mazda servisu ni bila draga. Po mojem najbolje da se zapelje? do avtohi?er mazda in tam kupi? ?arnico da se zdaj ne bo? vozil iz trgovine v trgovino. lp

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.