Skoči na vsebino

podlo?ke injektorjev


Priporočeno sporočilo

no kon?no danes uspe?no zamenjali podlo?ke stare podobno kot pri @roko uporabniku, me je blo pa strah ko.....ker dva injektorja sta ?la kar te?ko ven uf ampak na sre?o je ?lo

lp

aja sanjam pa ?e o nadgradnji webasta sam 400? mater ni pocen

 

attachicon.gifattachment Danes zamenjal podlo?ke, tri so bile prebite, ena ?e tesnila..... pri 120Kkm :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?lovek RF7J je samo 140 in 143 konjska!

RF5 je pa 120 konjska, to ima? a ne?

Hvala ti za opozorilo!

Ima? kak?en link za oem part list, da bi samo vpisal not moj GY19T6 pa enostavneje pobrskal za ?tevilkami oem delov?

no kon?no danes uspe?no zamenjali podlo?ke stare podobno kot pri @roko uporabniku, me je blo pa strah ko.....ker dva injektorja sta ?la kar te?ko ven uf ampak na sre?o je ?lo

lp

aja sanjam pa ?e o nadgradnji webasta sam 400? mater ni pocen

Bravo! Koliko ?asa si porabil?

"Bolje je ?ivjeti sto godina kao milijuna?, nego sedam dana u bijedi."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

ma sva tko na izi prepla?eno delala  kake 3.5h vse skup,

Nekaj mi povej, ali si ob menjavi bakrenih za??itnih podlo?k injektorjev moral zamenjati tudi tesnilo injektorja na shemi pod oznako 10-507 (za mojo M6 je koda RF7J10508)? V workshop navodilih omenjajo mo?nost po?kodbe ob demonta?i injektorjev.

Tesnilo ohi?ja ventilov 10-235 (RF7J10235) sem dobil zelo ugodno za 10?, 4 kosi tesnil injektorja so pa kar cifra, ker ga ima edino Mazda.

post-7753-0-35405100-1422180622_thumb.jpg

"Bolje je ?ivjeti sto godina kao milijuna?, nego sedam dana u bijedi."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj mi povej, ali si ob menjavi bakrenih za??itnih podlo?k injektorjev moral zamenjati tudi tesnilo injektorja na shemi pod oznako 10-507 (za mojo M6 je koda RF7J10508)? V workshop navodilih omenjajo mo?nost po?kodbe ob demonta?i injektorjev.

Tesnilo ohi?ja ventilov 10-235 (RF7J10235) sem dobil zelo ugodno za 10?, 4 kosi tesnil injektorja so pa kar cifra, ker ga ima edino Mazda.

Tesnilo ?ob dobi? v avtotrgovinah  Bosch F00VC1750 je pa koda

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tesnilo ?ob dobi? v avtotrgovinah  Bosch F00VC1750 je pa koda

Ne gre za bakrene za??itne podlo?ke, ampak za tesnilni obro? RF7J10508, zaenkrat imam najugodnej?o ponudbo pri Mazda Marko Leibnitz 15,62?/kos. Kot ka?e ni aftermarketa.

"Bolje je ?ivjeti sto godina kao milijuna?, nego sedam dana u bijedi."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Podlo?ke injektorjev mi je v?eraj zamenjal uporabnik AlfainBMW, moja M6 ponovno prede kot mucek. Servis je bil na moje za?udenje opravljen presetljivo enostavno, zamenjati pa je bilo potrebno tudi tesnilo ohi?ja ventilov. Dele sem nabavil pri Stahlgruberu v MB.

"Bolje je ?ivjeti sto godina kao milijuna?, nego sedam dana u bijedi."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podlo?ke injektorjev mi je v?eraj zamenjal uporabnik AlfainBMW, moja M6 ponovno prede kot mucek. Servis je bil na moje za?udenje opravljen presetljivo enostavno, zamenjati pa je bilo potrebno tudi tesnilo ohi?ja ventilov. Dele sem nabavil pri Stahlgruberu v MB.

Ena podlo?ka je ?e dihtala, ostale 3 pa ne ve?, kar je lepo vidno na konicah injektorjev.

post-7753-0-57852200-1437982908_thumb.jpg

post-7753-0-49123400-1437982937_thumb.jpg

post-7753-0-09573900-1437983042_thumb.jpg

post-7753-0-57525700-1437983077_thumb.jpg

"Bolje je ?ivjeti sto godina kao milijuna?, nego sedam dana u bijedi."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.