Skoči na vsebino

WEBASTO - in?talacija


Priporočeno sporočilo

ja sem videl postopek vgradnje vendar se sam ne bi spu??al v monta?o, zato me bl cena zanima!

 

tnx vseeno!

 

mislim da je vse napisal da cena materijala dela itd do timerja ti pride 250? ce se ne motim. uprasaj ga.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te mazde 6 (2002-2005 diesel) so imele ?e serijsko vgrajen webasto? al kako je s tem?

 

Vse 6ke in vse 5ke z 2.0 dizel masino

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v bistvu zakaj,kako, ga lahko uporabljamo ?e imamo samo ta "osnovni" paket, bret kakr?nega timerja ali daljinca??kdaj se pa aktivira webasto ???e ob kontaktu, ?e imamo na?timano na segrevanje???ali mora ma?ina delat?

 

VSE imajo tako - osnovni paket kot ti pravi?, ki se vklopi ?ele ko lavfa avto in je zunaj manj kot 5C

 

ostalo v moji temi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a tako :) ...bo treba razmi?ljat o kak?ni nadgradnji webasta :) ...se je fajn vsest v mrzlih dneh v topel avto :)

 

ko si enkrat v tem, ni ve? poti nazaj :D - moj 5-i avto sedaj, pa ni samo za rit, resni?no je u?itek, ko za?ene? motor ne da bi pri -15, a bo al ne bo...pa ni? ne dela TOK TOK TOK po traktorsko :D , ni samo za rit, je v glavnem bolje za avto kot potnike

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kateri Webasto ima Mazda6 CD140, oprema TP+, letnik 2008 (?e "nov" model)? Bi bilo smiselno razmislit o timerju...

 

?e enkrat VSE 2.0 imajo enakega Thermo top C

ve?

 

http://www.mazda-si.net/index.php?s=&s...st&p=230780

mogo?e je treba tole temo prestavt....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko si enkrat v tem, ni ve? poti nazaj :D - moj 5-i avto sedaj, pa ni samo za rit, resni?no je u?itek, ko za?ene? motor ne da bi pri -15, a bo al ne bo...pa ni? ne dela TOK TOK TOK po traktorsko :D , ni samo za rit, je v glavnem bolje za avto kot potnike

 

bo treba pri?parat nekaj ever?kov in za?et delat na tem :) ...sam se mi zdi da je varijanta z daljincem bolj?a :) in bolj priro?na

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z daljincem je najbolje, sploh, ?e je avto na takem mestu, da ga daljinec dose?e.

 

Jaz sem v prej?nji mel nadgradnjo z daljincem na te pa ne... pa kaj pa vem, o?itno sem ratal ?krtuh, da si ga nisem ?e enkrat prvo??u. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

katero mehaniko pa treba naro?it za upgrade webasta?Oz. kaj si naro?il z ebaya? Ni mi jasno kaj treba vse kupit, da lahko to zmontira?...jasno mi je le da treba najprej nadgradit mehaniko in nato se odlo?at za urco al daljinca smile.gif ...

(m6 2.0 diesel 136PS, letnik 2003)...

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

katero mehaniko pa treba naro?it za upgrade webasta?Oz. kaj si naro?il z ebaya? Ni mi jasno kaj treba vse kupit, da lahko to zmontira?...jasno mi je le da treba najprej nadgradit mehaniko in nato se odlo?at za urco al daljinca smile.gif ...

(m6 2.0 diesel 136PS, letnik 2003)...

 

'elektroniko' s kablovjem, pumpo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

katero mehaniko pa treba naro?it za upgrade webasta?Oz. kaj si naro?il z ebaya? Ni mi jasno kaj treba vse kupit, da lahko to zmontira?...jasno mi je le da treba najprej nadgradit mehaniko in nato se odlo?at za urco al daljinca smile.gif ...

(m6 2.0 diesel 136PS, letnik 2003)...

 

V bistvu rabi? elektroniko in daljinca:

 

http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?V...r#ht_978wt_1396

 

pa ?e pumpo:

 

http://www.ebay.it/itm/300611044070?ssPage...9#ht_500wt_1413

 

Pa ?e malo dobre volje zraven :P

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu rabi? elektroniko in daljinca:

 

http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?V...r#ht_978wt_1396

 

pa ?e pumpo:

 

http://www.ebay.it/itm/300611044070?ssPage...9#ht_500wt_1413

 

Pa ?e malo dobre volje zraven :P

 

S temle ti nikoli ne bo ratalo zal......

 

Pa potrebno je se 1,5l zelene hladilne tekocine :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nisem in?taliral te elektronike, ampak nevem zakaj nebi ratalo???

 

No jaz sem...:), ta elektronika ki jo ti limas tukaj je ze na webastu....webasta s svojo elektroniko in originalne instalacije ne odstranjujes - le upgrade-as, in to tako daa ga ne dira?

 

pa ?e nekaj tole je aftermarket doma?a predelava....roke stran od tega

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz sem...:), ta elektronika ki jo ti limas tukaj je ze na webastu....webasta s svojo elektroniko in originalne instalacije ne odstranjujes - le upgrade-as, in to tako daa ga ne dira?

 

pa ?e nekaj tole je aftermarket doma?a predelava....roke stran od tega

 

jures, kaj mi pol ti predlagas!? Lahko das kaksne linke z ebay-a

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures, kaj mi pol ti predlagas!? Lahko das kaksne linke z ebay-a

 

pumpa, ura, kabel z releji (kabel med webastom in uro) - thats it

 

namesto ure je pa potem lahko tudi daljinec (ali skupaj z uro, a je potreben Y kabel med uro in centralo daljinca)

 

Ne me pa spra?evati, kam in kako se priklju?i - potrebne so predelave kablov in ure, ker je to celodnevno ?ravfanje...je pa vsak dobrodo?el priti gledat, asistirat. Spektr ta vikend :D , na nobenemu ne slu?im, ?e rata mi ostane do 50 ojro (vse odvisno od ebaya), lahko pa tud 0, kar je za 10 urno matranje, porezane roke in svinjarijo pred bajto đabe <_<.

 

Sama in?talacija traja 1-1,5 ure res enostavno, zamudi? se z razstavljanjem avta ter vleko kablov v notranjost.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pumpa, ura, kabel z releji (kabel med webastom in uro) - thats it

 

namesto ure je pa potem lahko tudi daljinec (ali skupaj z uro, a je potreben Y kabel med uro in centralo daljinca)

 

Ne me pa spra?evati, kam in kako se priklju?i - potrebne so predelave kablov in ure, ker je to celodnevno ?ravfanje...je pa vsak dobrodo?el priti gledat, asistirat. Spektr ta vikend :D , na nobenemu ne slu?im, ?e rata mi ostane do 50 ojro (vse odvisno od ebaya), lahko pa tud 0, kar je za 10 urno matranje, porezane roke in svinjarijo pred bajto đabe <_<.

 

Sama in?talacija traja 1-1,5 ure res enostavno, zamudi? se z razstavljanjem avta ter vleko kablov v notranjost.

 

lahko da? kak?ne linke z ebay-a, kaj si si to?no naro?il!?!? ... mal si predale? da bi pri?el asistirat...ker druga?e sem cel nor ,ko treba kaj ?ravfat na avtu :D ...me kar veseli :)

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.