Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Krstil sem jo prvi?, An?e ?aka......zmagal je ene dobrih 30centimeterski koli?ek v Rovinju

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne sekiri se... bor ma?inco pa trojko sveder za kovino pa sam luknico na najni?jem delu zavrti. Kar bo not ?lo bo moral tud ven :hudicek:

 

hehe,blo bi najbols :) sam sej ma une stiftke gumjaste,se je lepo vn stocil :zvizga:

sm pa ugotovu da mi tece notr pr stop lampi na haubi...kdo bi si mislu...podru pol avta skor :D

 

Spraznu akvari... -_-

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes nisem naredil 0 posebnega, razen to da sem ravno nekaj "drobi?a" dodal in imam zdej 50.000km prevo?enih odkar sem jo kupil maja 2011. :ouje::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

peljal na sprehod do LJ pa nazaj... road trip v de?ju... majkemi, pranje podvozja :)

 

zadnji tank poraba 6,5 l/100km

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

peljal na sprehod do LJ pa nazaj... road trip v de?ju... majkemi, pranje podvozja :)

 

zadnji tank poraba 6,5 l/100km

 

a je mo?no da si bil ti 7:30 na pomurki?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je mo?no da si bil ti 7:30 na pomurki?

 

aha... :) u smeru Maribora...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha... :) u smeru Maribora...

 

se mi je zdelo v megli de?ja da je bla to HL?P...jaz pa kontra, evo ?e doma

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma podru sm pol avta...res cev prtlaznik raztavu...zalovam z vodo pa kr nc...damn!morm najdt ke mi zamaka tole,k bom kr obolu drgac...ce ta vikend ne najdem,se poslovim od nje...k to pa tko ne gre...isto ko pr prejsnmu avtu :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.