Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Jo peljal po Lojz-sistemu, tako da niti enkrat ni videla 4.000 obratov. :cheers:

 

dej, da nebo? ti po?as ratu ovira na cesti :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil prvo pomo? (akcija v Sparu, ?e ?e kdo rabi, pride 8? s kuponom) pa set ?arnic. :)

 

Aja pa kratke lu?i v Mazdi so neke posebne? Tiste dolge so pa H7?

 

Kak?ne ?arnice rabim za osvetlitev ?tevcev? Ker polovica mi sveti, druga polovica pa ne :lol: A obstaja kak?en check menu, da vidim katere lu?ke delajo katere ne?

 

Nekaj takega, kot sem imel v BMW 7:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil prvo pomo? (akcija v Sparu, ?e ?e kdo rabi, pride 8? s kuponom) pa set ?arnic. :)

 

Aja pa kratke lu?i v Mazdi so neke posebne? Tiste dolge so pa H7?

 

Kak?ne ?arnice rabim za osvetlitev ?tevcev? Ker polovica mi sveti, druga polovica pa ne :lol: A obstaja kak?en check menu, da vidim katere lu?ke delajo katere ne?

 

Nekaj takega, kot sem imel v BMW 7:

 

 

?arnice so HB4 kratke in HB3 dolge, ?e se ne motim? Vsaj jzt mam tko...

Za osvetlitev merilnikov nism lih zihr, bo pa kar neki dela z razstavljanjem :) mislm pa da ?e priklopi? na OBD, ti bo povedal...

 

 

Jzt sm pa svojo prebudu z zimskega spanja :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stevci (se pravi hitrost pa tisti merilniki) imajo 4 glavne zarnice, ki so navadne https://www.euroton.si/avtodeli/philips-zar...en-p-36254.aspx

 

rabis pa se tiste kondomcke, rdece barve oz temno oranzne

 

jaz sem kombiniral in sem dal oranzne zarnice in oranzne pokrovcke pa pride original barva stevcev

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stevci (se pravi hitrost pa tisti merilniki) imajo 4 glavne zarnice, ki so navadne https://www.euroton.si/avtodeli/philips-zar...en-p-36254.aspx

 

rabis pa se tiste kondomcke, rdece barve oz temno oranzne

 

jaz sem kombiniral in sem dal oranzne zarnice in oranzne pokrovcke pa pride original barva stevcev

 

Aha hvala. Torej w3w? Lahko so w5w?

 

Lahko uporabim kondom?ke, ki so zdaj v ?tevcu? Si ne predstavljam kak?ni so :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi, da je vseen, 5ka bi mogo?e mal bol lahko svetla, kondom?ke pa lahko s kak?nim majhnim izvija?em dol spravi? ampak po?as, ker so zlo tanki in hitr po? pol je pa jok :dudek::D

 

Sm tud js pri svoji pred kakim mesecem dve ?arnici zamenju in je vsega skup 10 minut dela; razstavi? plastiko ob volanu, potem pa ?e 4je ?ravfi ob merilniku in samo ?e celo zadevo ven povle?e?. ?arnice so pa seveda zadaj dostopne tako, da obrne? nastavek kamor je vstavljena.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobila je kamero "dash cam", v prihodnjih dneh sledi testiranje njenega delovanja in funkcij. :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobila je kamero "dash cam", v prihodnjih dneh sledi testiranje njenega delovanja in funkcij. :party0035:

 

zmaj super :prstgor: lepo bi bilo da pride? testirat malo na obalo :D morje obalo in itd :cheers: lp ale? B)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi, da je vseen, 5ka bi mogo?e mal bol lahko svetla, kondom?ke pa lahko s kak?nim majhnim izvija?em dol spravi? ampak po?as, ker so zlo tanki in hitr po? pol je pa jok :dudek::D

 

Sm tud js pri svoji pred kakim mesecem dve ?arnici zamenju in je vsega skup 10 minut dela; razstavi? plastiko ob volanu, potem pa ?e 4je ?ravfi ob merilniku in samo ?e celo zadevo ven povle?e?. ?arnice so pa seveda zadaj dostopne tako, da obrne? nastavek kamor je vstavljena.

 

Kako pa plastiko ob volanu razstavi?? A ma? kak postopek opisan kje?

Ker kar sem gledal je samo za celo armaturo (ne samo okol merilnikov ampak tudi sredinsko in sovoznikovo) skupaj sneti, to se mi pa ne da :P Morm ABS lu?ko vn vr?t zaenkrat :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah tist je ?e najla?i, od spodi pod volanom sta dva al trije ?ravfi, pol pa sam ?e po?as narazen da?, ker je ob straneh ?e zataknen skupi.

 

Aja pozabu sm oment ?e, da tist plasti?n okvir merilnikov odstran?, ker se ?ele pol ?ravfi poka?ejo :D Je pa tud to treba ne?no da ne odlom? nosilcev..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, katerga stroja sem danes kupil, sem potem tudi Mazdo naturiral; 242kmh po GPS. Aja, pa ne po SLO. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgornja objava je nastala na primeren datum, da ne bo kak?ne pomote, ker jaz vozim bolj "fotrovski tempo", pogosto celo v stilu kot bi me g. Lojz u?il vozit v avto ?oli. Ponavadi mi takrat tamal drema med vo?njo in grem reeees po?asi (?e vseeno pa ne 80kmh po AC, da se razumemo) :D

 

Danes sem pa prelo?il par zadev iz nje v svojo novo pridobitev. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.