Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ej se opravi?ujem kaj je to ?altunge..kaj ?e? primorec..he he.lp ale?

 

Prestave ... menjalnik ... :)   ... mogoce trasmissione  :jezicek: ce je to slednje pravilno pa ne vem... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdo rahlo zapelju naokrog, vmes pa sem se pri dr. Pelku oglasu, ki dejansko popravi vse, ker dans so se mi polomila o?ala (odletela ena ?tibla), pa se je Simon v roku par minut lotil popravila in ni potrebno hodit v optiko to rihtat.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zahvaljujo? MENI bo pri Pelkotu konec problemov z zvitimi diski, tresljaji ter z vsem kar je povezano s tem.

MAZDA IMA kot se je izkazalo probleme z korozijo zavornih batkov!

Ob menjavi OBVEZNO zadevo razdreti ter s?istiti rjo!!!

 

Te?ave bodo postale preteklost!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u?eri sm jo pelu na ra?unalni?ko odstranitev DPF-ja, poceni in ZLO dober opravljena storitev, predvsem pa zlo dober odnos do strank! :) tak da z veseljem naredim reklamo za CAR PRO! :)http://www.carpro.si/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes ?e naredil z njo preko 200km, pri tem je bila poraba LPG 6,9 litra! :ouje: :ouje: :ouje:

 

Zdele pa je ?e parkirana in grem naprej s tanovim MB SLK, brez strehe seveda. :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u?eri sm jo pelu na ra?unalni?ko odstranitev DPF-ja, poceni in ZLO dober opravljena storitev, predvsem pa zlo dober odnos do strank! :) tak da z veseljem naredim reklamo za CAR PRO! :)http://www.carpro.si/

no, ker je zadeva tut ra?unalni?ko odstranjena, je blo treba ven zbit komplet DPF :)

 

wp20140622001.jpg

 

wp20140622003.jpg

 

wp20140622004.jpg

 

wp20140622005.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fotrovski tempo pa?, je pa tudi res, da se pri dolo?enih hitrostih 2.3 motor bistveno manj napreza kot tvoj 1.8 in v tisti fazi tudi mo?nej?i manj potro?i.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pregledal zadnje zavorne ?eljusti... Bo baje treba malo po?raufat, menjat kak?en drsnik (rja pa take pa to) potem pa sem se ?e zapelal v trgovinco pa kupil moji dragi presene?enje

 

img20140624185018.jpg

Plin je za kuhanje, elektrika je za razsvetljavo, diesel je za oranje, bencin... bencin pa je za vozit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fasala je motul gear 300 in domace pranje. Fasala je trugo in camp opremo, v ponedeljek pa se poleg truge coln in kolesa. :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fasala je motul gear 300 in domace pranje. Fasala je trugo in camp opremo, v ponedeljek pa se poleg truge coln in kolesa. :)

stari dobro ti to tvojo mazdo opremi? za dopust :)  :danzoman: .ps kaj si brobal na tvoji mazdi 5 demontirt zadnja dva sede?a v prtja?nem prostoru je to mo?no....verjetno bolj zaje... ;) se pridobi malo na globini...prtlja?nika,rabim ve? prostopa...he he lp ale?  :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj sem danes naredil? 

 

Najprej obiskal mehanika, novice ne prav dobre, kupit moram sprednjo levo lampo (voznikova), ?e ima kdo na zalogi, ali pozna koga, se toplo priporo?am (xenon, letnik 2006, matirana)..... 

 

Potem pa sem ji iz obupa stisnil eno pranje.... Na koncu sem lovil zadnje minute v bauhausu, nabavil polirko in gasa :)  moram re?t, da mi je prekleto dobro uspelo, ker sem se na obeh stranskih odbija?ih znebil grdih prask, ki so res bodle v o?i (kot bi bil masten del, v krogu so bile....).... 

 

Na koncu sem vseeno vesel in zadovoljen, sploh s poliranjem, z lu?jo pa bomo tudi nekaj naredili  :danzoman:

 

lp,

s

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stari dobro ti to tvojo mazdo opremi? za dopust :)  :danzoman: .ps kaj si brobal na tvoji mazdi 5 demontirt zadnja dva sede?a v prtja?nem prostoru je to mo?no....verjetno bolj zaje... ;) se pridobi malo na globini...prtlja?nika,rabim ve? prostopa...he he lp ale?  :D

Sam vpra?anje...za koliko oseb imate zavarovanje sklenjeno?

 

LP Ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam vpra?anje...za koliko oseb imate zavarovanje sklenjeno?

 

LP Ivan

stari jaz na moji mazdi 5 imam zavarovanih 5 plus 2 ,,,skupaj 7  :) kot je registrirana  :prstgor: lp ale? B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.