Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Misli? re?i: to pomanjkljivost bomo usposobili do konca tedna... :hudicek:

 

?e ni turbo diz... ah, ni?, pozabi. Odkar je "neki" otrok v vrtcu pel:

Bar?ica po morju plava,

drevesa se priklanjajo.

Oj le naprej, oj, le naprej,

dokler je ?e nafte kej...

 

... se raje glede tega ne opredeljujem ve?...

 

 

 

Jaz pa ?enino petko po?asi pripravljam za zimske gume. Pri nas v hribih je datum za zimske gume 15.10. in 15.11. za verige, lopato in jekleno vrv (da te lahko kdo potegne ven iz godlje)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil ponudbo od istega mehanika na servisu, da mi proda rabljenega, za 200? - pa menda je original (morem vpra?at)

?e bral vsepovsod, pa menda so teli katalizatorji narejeni za manj?e temperature, kar pomeni da bi ga kr hitro skuril... Najbrz bom kupil rabljen original katalizator, avto mam namen prodat drugo leto, ali celo letos ?e bo kak?na ponudba, in se ne bom spu??al v stro?ke ?ez tiso?aka za nov original katalizator ki je vreden 1/4 celga avta.

Kaj pa ?e bi kak dummy stuff montiral na drugo sondo, pa motor niti nebi vedu da kaj ni ok in se vozi? dalje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V soboto sem jo prodal :) Se opravi?ujem za neaktualno tematiko. Me pa nekaj zanima; kupec je bil iz Srbije in je rekel, da kupoprodajna pogodba ni potrebna, ker je avto vzel na podjetje. Je to res? Jaz sem si za vsak slu?aj vzel njegov podpis na izvod pogodbe. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V soboto sem jo prodal :) Se opravi?ujem za neaktualno tematiko. Me pa nekaj zanima; kupec je bil iz Srbije in je rekel, da kupoprodajna pogodba ni potrebna, ker je avto vzel na podjetje. Je to res? Jaz sem si za vsak slu?aj vzel njegov podpis na izvod pogodbe. 

Ti vsekakor mora? avto prepisati na UE ali tehni?nih pregledih, ker druga?e bo v na?em sistemu ostal pisan na tebe in te lahko pridejo kontrolirati ????  Ali pa ?e se z avto delajo kake pizdarije je ?e vedno tvoj.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj ti po?lje obojestransko kopijo tanove prometne in se bo skupaj s podpisano kupoprodajno najbr? dal kaj zrihtat. Ni pa fajn ?akat, da ne bo res prej kej neza?eljenega.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti vsekakor mora? avto prepisati na UE ali tehni?nih pregledih, ker druga?e bo v na?em sistemu ostal pisan na tebe in te lahko pridejo kontrolirati ????  Ali pa ?e se z avto delajo kake pizdarije je ?e vedno tvoj.

Ni res,zase je dovolj da odjavi? avto iz prometa, s tem tudi vrne? tablice in s tem se ti zavaruje?, ker od tega trenutka ni vezan ve? nate. Kako bo pa on izkazoval nakup je pa njegov problem

Kupoprodajna je bolj zaradi nove registracije v sloveniji(pa ?e sam jo mora? hraniti), torej ?e ima? njegov izvod in odjavo je to to.

 

Upam da mu nisi dal avto s prometno, tablicami po sistemu, saj bo poslal nazaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je... ze nekaj casa je tako, kot je mazdaman nasisal... Ce se avto ne registrira naprej, moras dati ob odjavi kupoporodajno pogodbo... ali pa izjavo, kje se avto nahaja ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je... ze nekaj casa je tako, kot je mazdaman nasisal... Ce se avto ne registrira naprej, moras dati ob odjavi kupoporodajno pogodbo... ali pa izjavo, kje se avto nahaja ...

ne vem, ko sem motor prodal v zagreb, sem samo rekel odjava iz prometa in so naredili, brez izjave. Nato sem ga peljal na prikolici v zg, sele tam sva papirje delala

 

Sicer pa pise da ima kopijo njegove

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem lani odjavljal Cordobo, ker je sla na odpad oz. v reciklazo, sem moral izpolniti neko izjavo in navesti naslov, kje se nahaja... Menda je to zato, da se slucajno ne znajde v kaksnem gozdu ali na divjem odlagaliscu :) ...

 

 

 

Mimogrede... vceraj se je stevec obrnil ... :) 

 

skitched-20151008-070149.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem, ko sem motor prodal v zagreb, sem samo rekel odjava iz prometa in so naredili, brez izjave. Nato sem ga peljal na prikolici v zg, sele tam sva papirje delala

 

Sicer pa pise da ima kopijo njegove

 

Avto je bil ?e odjavljen iz prometa 3 mesece nazaj. Kopije odjave, prometnega dovoljenja in homologacije imam ?e sedaj (ker sem si jih za ziher naredil). Sem klical na ?tajerski avtodom in je gospa rekla, da lahko pri njih uredim prepis s podpisano kupoprodajno pogodbo, ki ne rabi biti uverjena. Malo me samo skrbi, da bodo ?eleli ?e odjavljeno prometno dovoljenje in kopija ne bo dovolj. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdica je na kozmeti?nem tretmaju pri An?etu. Jaz pa pi?im z opelico naprej... ?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Ej..super naj jo dobro porihta lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri?el z njeno legalizacijo, ker se prej?nji lastnik ni zanjo niti tolko pomujal, da bi imela homologacijski karton?ek. Trenutno se ukvarjam z UE Izola, kjer je bila prvi? registrirana, davnega leta 96, potem naj bi sledil LPP ter v nadaljevanju ?e avtoplinski mojstri, ki bodo poskrbeli za vpis naprave v karton?ek. O?itno bo ?e kar neki stro?kov.  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.