Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ce te zanima, dam rezervno kolo z dvigalko za ene 50? ... Je od Cordobe... In je prakticno nerabljeno ;)

 

Tukaj je slika >> http://www.mazda-si.net/topic/12671-k-rezervno-kolo-mazda-2/?p=335780

Evo bil v OBI-ju , nabavil gara?no dvigalko 2-tone 20-eurov + 2  podlo?na stebri?ka 2-tone 17-eurov sprobov , dela. :vesel:

Vseeno hvala za ponudbo :prstgor: .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja na original felnah je 21 na ATS ki jih mam za letne pa 19. zamisli pol to zmedo na nedeljsko dopoldan :) Danes sem kar ?el po oni klju? ko ma vse gor 17/19/21/23 :) 6? v obiju..

http://cdn.merkurimg.si/media/catalog/product/cache/1/small_image/258x245/163b81649b7ef7bc8a00b0066e59ae0a/k/r/krizni-kljuc-conmetall-17x19x21x23-mm_1989516_.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja na original felnah je 21 na ATS ki jih mam za letne pa 19. zamisli pol to zmedo na nedeljsko dopoldan :) Danes sem kar ?el po oni klju? ko ma vse gor 17/19/21/23 :) 6? v obiju..

http://cdn.merkurimg.si/media/catalog/product/cache/1/small_image/258x245/163b81649b7ef7bc8a00b0066e59ae0a/k/r/krizni-kljuc-conmetall-17x19x21x23-mm_1989516_.jpg

Dost kumad od klju?a a ni bolj? 19 pa 21 gedorce , pa po mo?nosti moment klju? , pa sej jest mam isto zmedo  :rolleyes: .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poka?i nam slikco, kako zgledajo na tvoji Mazdurini :lol:  ta alu pedala? Si pla?al carino pri nas?

 

Tudi sam nabavljam nekaj podobnega (so zelo dobra kopija originala na videz), vendar ni kompleta - ni naslonjala za nogo, sicer pa ni treba vrtat, ampak se samo "oble?e":

 

http://www.aliexpress.com/item/Stainless-Steel-Manual-Automatic-Transmission-AT-MT-Pedal-Pads-Foot-Rest-For-Mazda-3-Mazda-6/32519456812.html?spm=2114.01020208.3.74.B2TNCN&ws_ab_test=searchweb201556_7_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

 

 

Original:

1405594727bhr1v9095w450h.jpg

 

 

Kopija:

kopija.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res je dobra kopija, samo ?koda, ker ni kompleta.....  pa tudi vpra?anje, koliko dejansko to dr?i glede na to, da ni treba vrtat :)

 

Po moje mora dobro dr?ati, ker ?e gre? gledat tvoje stopalke v avto ima? ?e sedaj "?elezo oble?eno z gumo". Se pravi guma je "nataknjena" na ?elezne pedalke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest tudi "n?" :) ... Sem pa v?eraj peljal Me?ko k Pelkotu, da je zamenjal gume :) ... Pa tamauga smo pobrali, ker je petko pripeljal na redni servis ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naro?il konektor za webasto, pri nas dobi? s konektorjem za ?trom skupaj, za 20?. Pri beji pa ?e tega ne dobi?, imajo pa samo komplet kablov za 80?.. :vskalo:  :vskalo:

 

?e dobro da imamo ebay, 4? konektor4? po?tnina.  :ouje: Ni zimi za eskimi.

A da? link

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje mora dobro dr?ati, ker ?e gre? gledat tvoje stopalke v avto ima? ?e sedaj "?elezo oble?eno z gumo". Se pravi guma je "nataknjena" na ?elezne pedalke.

 

Aha....pol pa res zna bit, da kar dobro dr?ijo te kopirane :)

 

Je treba dat najprej dol te trenutne gumijaste, da lahko potem dam gor te aluminijaste? Ali jih "nataknem" kar na te "original" gumijaste?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Dobro jutro ☕ Tolk velka šalca pa tolk mal kave 😆  
    • Ja, ko je pa 30tka zraven je pa ogromna videt.... 
    • Meni tudi dela regeneracijo redno pri 290-310 km, gre pa za 2.2 2015FL (je pa res, da mi takšne regeneracije dela, odkar so mi lansko leto preventivno zamenjali malo verigo, prej mi je delal na 250).
    • Jaz mislim,da boš dele dobil pri "šverc-komerc" nepooblaščencu kakih 20...30...mogoče celo 50% ceneje...pol pa neseš k pooblaščencu,kjer imajo usposobljenega mehanika,se zmeniš za en orng popust,ker bodo itak veseli,da si k njim prišel dat avto popravljati...k z popravili lepo služijo.... Isto kot z npr. ležaji za elektromotorje...dobiš za vsakim vogalom pr švercerju....   Sem že enkrat prilimal ta link,pa če koga zanima,naj pogleda še enkrat.  
    • Kot primer lahko povem, da v naših koncih lahko Škodo Superb, ki mislim da je ena izvedba mehki hibrid (pardon, če sem se narobe izrazil), popravlja samo en uradni servis, ker ima certificiranega mehanika. Pa je servisov kar nekaj. Drug primer. Oče je bil par let lastnik Renault Zoe, pa je bilo znanje na Avtotehniki Celje zelo slabo za kakšna tehnična vprašanja. To je sicer že nekaj časa nazaj, tako da ne vem kako je zdaj. Da bi pa kakšni fušarji pod kozolci tole delali, bo pa še nekaj časa preteklo pomoje. Hitrost razvoja in raširitve elektromobilnosti bo definirala infrastruktura. Dokler je ne bo, ne bo širitve, to je zdaj upam da že vsem jasno.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.