Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

V?eraj sem zamenjal h15 ?arnico z novo white-blue svetlobo in zdaj mi ne svetijo zasen?ene ( dnevne ) lu?i ampak samo dolge. ?arnico s probu in deluje v kompletu torej ni problem tuki impak nekje drugje, kje pa se mi pa ne sanja :)

 
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odstranil intake resonator in tisto cev za zajem zraka iz motornega prostora.  :zvizga:

Nato sem od odbija?a speljal flexibilno cev do air boxa in zaprl tisto luknjo,ki zajema zrak iz motornega prostora.

Naslednji mod bo,ko dobim ?e konusni filter in ga zmontiram v orig. air box  B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Feltnce so lepe tocn take ko so...tok da...

 

Grumpy_Cat_No_02.jpg

Sej to, bolj kot gledam, manj se mi dopade... ?e dober, da sm sam na eni testiru :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

 

sicer ne vem ?e spada v to temo pa vseeno... ali kdo ve ?e se tudi pri mazdi da vklju?iti dodatne funkcije kot naprimer to naredijo oni: http://www.mtl.si/sl/avto-storitve/vkljucitev-dodatnih-funkcionalnosti.html  sem pisal tudi njim pa so odgovorili da za mazdo ?al nimajo v ponudbi vklju?itev dodatnih funkcij.

 

hvala za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

 

sicer ne vem ?e spada v to temo pa vseeno... ali kdo ve ?e se tudi pri mazdi da vklju?iti dodatne funkcije kot naprimer to naredijo oni: http://www.mtl.si/sl/avto-storitve/vkljucitev-dodatnih-funkcionalnosti.html  sem pisal tudi njim pa so odgovorili da za mazdo ?al nimajo v ponudbi vklju?itev dodatnih funkcij.

 

hvala za odgovore

Kolikor vem, se da te zadeve pohackat vec ali manj samo pri vozilih skupine VAG...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, se kar nabira.

 

Ugotavljam, da bo poliranje in nanos prevleke pri Rokydetailingu kar projekt - nekaj dni brez avta...

 

 

Je tole tvoja sestka?

 

Facebook-20160603-093856.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.