Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ja nazalost so mi prisle samo bele v postev in edin bele se svetijo, ostale barve so normalne :D

EDIT: Sem stestiral in morm rect da mi je kr kul :). A ti celoten set uporabljas a samo za cupholder?

P.S. koliko si pa dal za set?

ma js mam kr ceuga notr ja, manj tiste grde sive barve = bol? :) Pa js sm tut z Alija vzel, mislm, da je bil nekih 11-12?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej....stari dobro si to zrihtal

Super...zdaj vemo na koga se obrnit za pomo? za take stvari...lp

Lahko, ni problema...

Druga?e pa ni kak?na umetnost tole... Par ? za material (rola 1,5m x 0,3m pride okol 10? na ebayu), malo previdnosti pri razstavljanju konzole (prakti?no vse dr?ijo skupaj plasti?ne klipsne in lahko hitro kaj polomi?) ter malo potrpe?ljivosti pri lepljenju folije :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.