Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ej...Jure hvala za inf .saj res ni tak stro?ek tega zavor.olja..sem bil navajen da se to menja kasneje ..samo je bil ve?ji stro?ek nove original mazda zavorne plo??ice. Kod da so pozla?ene..he he no pol smo malo zni?ali ceno z popustom..pohvala tudi mojstrom mazda servis -Avto plus koper.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Prodal sem jo :zvizga:  sem lahko ?e vedno na forumu? :ne vem:  obljubim, da bom enkrat spet kupil mazdo  :ouje:

Ej...mislim ,da si lahko ?e vedno na mazda forumu,,,,res mora? obljubit,da bo? spet kmalu kupil Mazdurino..he he lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj je dovolj, da je ?elja po neki mazdi dovolj, da ostane? med nami. En krog pa ima? ?e vedno v dobrem. 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Joj, povozil sem mi?kno bambi... sko?ila mi je cca. 2m pred avtom pri hitrosti 90km/h.

 

Za brenzal na polno (prvi? ugotovil, da se avtomatsko vklopijo vsi ?tirje ?migovci). Boga je tako cvilila. Potem je takoj ?e "mati" pritekla jo pogledati in zbe?ala. Bambi pa je ostala sredi ceste... Kolega, ki je pripeljal za malo po cca. 2 min jo ni ve? videl. Po mojem se bo zlizala. Se mi je prav smilila...

 

Na avtu pa mi je samo staknilo dva zati?a od spodnjega plasti?nega ??itnika motorja. Drugo pa zgleda, da je vse ok.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj, povozil sem mi?kno bambi... sko?ila mi je cca. 2m pred avtom pri hitrosti 90km/h.

 

Za brenzal na polno (prvi? ugotovil, da se avtomatsko vklopijo vsi ?tirje ?migovci). Boga je tako cvilila. Potem je takoj ?e "mati" pritekla jo pogledati in zbe?ala. Bambi pa je ostala sredi ceste... Kolega, ki je pripeljal za malo po cca. 2 min jo ni ve? videl. Po mojem se bo zlizala. Se mi je prav smilila...

 

Na avtu pa mi je samo staknilo dva zati?a od spodnjega plasti?nega ??itnika motorja. Drugo pa zgleda, da je vse ok.

 

torej si odpeljal, brez da bi koga poklical?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.