Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...

Danes naredil na mazdi CX5 benzin. 3.redni servis na Avto plus Mazda servis.kp.zadovoljen z servisom cena 175 ? za delo plus materjal...po novem naredijo tudi abdejt prve kamere senzorjev in led lu?i..super to je baje novo pri mazdi...lp

Ps.dobil sem opozorilo da ne nabavljat NE ORIGINALNEGA olja

Dexelia..po spletu in itd...baje je bilo zaradi tega cela jeba...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo spoliral en blatnik testno, da smo vidli ?e bo medium cut in finish cut polish dovolj za se spravit celotnega polirat (odstranjevanje hologramov).. in vse ka?e na uspeh tko da v nabavo po paste potem pa akcija


Danes naredil na mazdi CX5 benzin. 3.redni servis na Avto plus Mazda servis.kp.zadovoljen z servisom cena 175 ? za delo plus materjal...po novem naredijo tudi abdejt prve kamere senzorjev in led lu?i..super to je baje novo pri mazdi...lp
Ps.dobil sem opozorilo da ne nabavljat NE ORIGINALNEGA olja
Dexelia..po spletu in itd...baje je bilo zaradi tega cela jeba...lp

175? ? :o Meni so v LJ nabili ceno servisa kao z nekimi dobrimi popusti na 400?,.. :D seveda nisem tam potem delal

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha valda da je tisto originalno mazda olje (20?) na uradnemu sevisu drugacno od original mazda na mimovrstah (5?). Razlika je samo v ceni :D. Motornaolja.com imajo vse original in imajo tudi certifikate... za mimovrste sem pa tudi preprican.  Verjemi, da ce bi neoriginalna olja prodajali, da bi po hitrem postopku zaprli :). Ce pa olje kupujes od nekega svercerja pa notri lahko dobis tudi olivno olje iz hoferja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes sm sou na selmarja na hitri pregled in avto je brez napak , mazda 6 cd140

sm ze bil vesel potem pa uprasam kuk pride mali servis (menjava olja,filtrov,klima filter ... uglaunem vse kar spada zram )

pa mi rece okol 300 eurov !!!! to se mi zdi pa absurb

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce bos rabil ti lahko jest narocim vse zgoraj nasteto za male pare. Vsi filtri mahle olje pa vzames tukaj na mimovrste ali pa na motornaolja.com pa potem opravis servis pri njih s svojim materialom  in placas 120? za delo ali pa pri nepoobla??enemu serviserju :). Za ta denar pa raje pelji boljso polovico na leps :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Namontiral Thulov Wingbar in sem navkljub ?e ?tirim spremembam polo?aja palic ?e vedno pri prvi fazi sheme ... :vskalo:post-9520-0-45449400-1526490811_thumb.jpg

... zelo so glasne, ?vi?gajo, kot Kekec na poti do Mojce ...

 

Je komu od vas z original mazdinimi ali omenjenimi wingbari, kar je isto, uspelo ugotoviti najbolje nepiskajo?o pozicijo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hudi? je v podrobnostih, ... tiste gumice pri straneh nisem imel namontirane. Zve?er sem jo, preizkusim pa danes.

 

Ontopic; Porajsal feltno :wacko:, sem pa? mal ?ir?i, kot sem bil ...  :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pr prej?nem avtu (volvo s60) jebu vztrajnik ?e bi ?el v zamenjavo set sklopka+vztranjiik bi bil ob 650funtov XD + delo

Sej tuki je tud taka cifra,cca 750? + delo. Sam jaz sem iskal kje dobit najceneje in sem dobil v Nem?iji komplet sklopko s po?tnino za 185? in obnovljen vztrajnik za 200?. (Obnavlja jih v Cerkljah)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.