Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

danes zamenju olje,filter razen enega mi ni uspel zamenjat ker nism glih nek mehanik :D

kako se menja naftni filter na mazdi 6 2008 ?

a more? res vse okol odsraufat da prides zram ?

al se da sam webasto pa pol prides zram al je kak laznji nacin pa nc ni treba

post-10151-0-55721900-1529600269_thumb.jpeg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...lepa MAZDURINA..lp

Hvala... Fajn bi bilo da bi se kaj dobili. Da bo ve? MAZDURIN na kupu...

 

Poslano z mojega MHA-L29 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

ni danes, ampak v?eraj, po?istil po motornem prostoru in montiral silverline ?arnice za ?migavce :)

 

post-11-0-22179000-1530767088_thumb.jpg

post-11-0-49700300-1530767092_thumb.jpgpost-11-0-29897000-1530767097_thumb.jpg

 

p/s: pa ni na Mazdi :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

danes zamenju olje,filter razen enega mi ni uspel zamenjat ker nism glih nek mehanik :D

kako se menja naftni filter na mazdi 6 2008 ?

a more? res vse okol odsraufat da prides zram ?

al se da sam webasto pa pol prides zram al je kak laznji nacin pa nc ni treba

Ce se ne motim je to ze 2gen mazde 6. Torej s slike se bolj tezko razbere amapk filter je pritrjen z 2 sravfima (12 kljuc/gedora) na pozarno steno. Je kar skrito malo nizje in total glupo glede dostopa, raztavit je relativno lahko problem nastane ko lovis sravfe v luknjo ker je res smotan narejen. Vidim da mas se vebasto tako da je dostop se tezji. Ce ti rata raztavit moras filter nujno nafilat z nafto (ali ga napolnis z vakumom preko filtra iz rezervarja). Najlazje je da zapres zgoraj obe luknji in natocis od spodaj nafto ko je filter se zunaj. Potem ko je vse skupaj se malo dlje casa verglas avto da pozene nafto do masine.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve?ji nastavki izpuha in kvazi FL look spredaj (obroba meglenk). :)

 

Nekako nisem bil navdu?en nad rezanjem starih in varjenjam novih nastavkov, zato sem se odlo?il za slip-on varianto. ?ez leto ali dve pa komplet inox zadnji lonec oz. pravi "?portni" izpuh.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.