Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni mazda, je pa xsara...

 

Podaljsano zavarovanje in registracija ter narejen tp.

 

Narejen redni servis (na 20 t km ) na pooblascencu;

 

Njihov material plus:

 

-2x semering polosi

-kroglicni lezaj

-pu?a

-zglob roke

-2litra olja v menjalniku (puscal semering)

-namestili so mi mazalice na zadnjo premo (se rada posede pri teh xsarah, ?koda da ze prej nisem vozil na ta servis , da bi ze prej to vgradili)

 

Vse skupaj me je na servisu prislo 223eur, seveda z racunom...

 

Gum pa ?e ne upam menjati..,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrjetno si eno nulo pozabil napisati (200 kkm). Mazalice? Kaj je pa to?

Nope,redni servis na 20t km (oziroma na 1leto,kar je prej).avto ima sicer 150t km.

 

Mazalice? Xsara ima torzijo zadaj (kot tudi p.306 in 206, prvi berlingo, mislim da tudi prvi kangoo ipd) in se to scasoma posede, kolesa marsikomu stojijo na X in potem pa? majstri vgradijo t.i.mazalice, da notri 1x leto nakapljajo neko mast, ki naj bi izpodrivala svinjarijo in naj bi se zadeva kasneje posedla. upam, da sem prav razlozil...

 

Sosed zato ni naredil tehnicnega s xsaro staro 7 let, je pa res, da je konstantno vozil prikolico in gradbeni material. Pri meni je ?e cisto ok...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo mazda?i.

Tudi jaz sem danes zamenjala zimske gume za letne, in temeljito o?istila zunanjost in notranjost vozila

 

zoom-zoom pozdrav mala 96b38a34dfc2f94c5a9354c218584fab.jpg

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ni bilo danes ampak v?eraj - zamenjal gume za letne in nasmeh se je vrnil nazaj. Sem mu malce pretegnil noge na prazni zaviti cesti in to je kot dan in no? proti zimakom - ?e vedno sem takole :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobro da nisem menjal gum....na polno sne?i cca 12cm snega....

Lp iz medolandije

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobro da nisem menjal gum....na polno sne?i cca 12cm snega....

Lp iz medolandije

Sam res, kje bogu iza nogu je to, da sne?i - jaz sem se vozil danes lepo z biciklom pri +12 stopinjah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res, kje bogu iza nogu je to, da sne?i - jaz sem se vozil danes lepo z biciklom pri +12 stopinjah.

Lublan?anom bi morali oprostiti obveznost uporabe zimskih gum. Ve?inoma jih tako ali tako ne znajo uporabljat. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.