Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ja sej ko menjas menjas itq komplet sklopko s potisnim lezajem in potisno kosaro. Na zalost, bo cifra kar lepa. Jest sem pred leti za bencinarja dal 260? z delom vred :).

To ja, ampak on govori ?e o vztrajniku, ki pa sam prese?e to cifro...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljudje Bo?ji, pamet v glavo!

 

Jaz sem naredil 260.000, ve?inoma po hribih, precej teh kilometrov s po?itni?ko prikolico na kljuki (1400 kg te?e), pa ?e nisem menjal niti lamele, kaj ?ele vztrajnika...

 

Ali ima avto kak?nih 400.000 km ali pa si obupen voznik?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljudje Bo?ji, pamet v glavo!

 

Jaz sem naredil 260.000, ve?inoma po hribih, precej teh kilometrov s po?itni?ko prikolico na kljuki (1400 kg te?e), pa ?e nisem menjal niti lamele, kaj ?ele vztrajnika...

 

Ali ima avto kak?nih 400.000 km ali pa si obupen voznik?

Avto ima to?no toliko kilometrov, kot je na ?tevcu. In na 6-kah,kot je meni znano gre okoli 200000 sklopka v maloro.

Pa? tako je.Za samo imam skoraj 40 let vo?nje in ne, nisem slab voznik... vsaj jaz tako pravim. Redno dajem ?migavce, ne izsiljujem, se ne kregam z drugimi vozniki(razen kadar si zaslu?ijo) in redko grem preko 180/uro.To je to. Uredan voznik.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz imam 272000 in sledi menjava Vztrajnika in sklopke, ter ostalega zraven. A je kdo probal ?e vgraditi kit od VALEO 4P se pravi menjava na enomasni komplet? Kake so izku?nje? Razlika v ceni je 180 - 200?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem jo menjal, ker ocitno prejsnji lastnik ni znal vozit...

sicer pa prejsnja 6ka pri 280.000 je imela se prvo sklopko, ko sem jo prodal in je bla cist ok

ta druga nova kupljena ima zdaj 240.000 in je tudi sklopka bp

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dejansko je precej odvisno res od re?ima vo?nje. ?e trajba? po mestu verjamem, da je lahko 200kkm maks al pa ?e prej. Ravno tako, ?e si konj. Ampak druga?e pa lahko sklopka zdr?i tudi 400kkm.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto ima to?no toliko kilometrov, kot je na ?tevcu. In na 6-kah,kot je meni znano gre okoli 200000 sklopka v maloro.

Pa? tako je.Za samo imam skoraj 40 let vo?nje in ne, nisem slab voznik... vsaj jaz tako pravim. Redno dajem ?migavce, ne izsiljujem, se ne kregam z drugimi vozniki(razen kadar si zaslu?ijo) in redko grem preko 180/uro.To je to. Uredan voznik.

Ne vem, jaz sem svojo M6 letnik 2003 prej?nji mesec prodal naprej s 320k km in je sklopka ?e vedno ok. Edino, kar sva z o?etom parkrat naredila je, da sva jo odzra?ila.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo diagnoza, sobe majo odstopanje zaradi tega se pogosto izvaja regeneracija. Obstaja tudi sum da naj bi bil dpf zabasan ali pa stopljen.. Tako da najboljse je da dpf gre vn. In odlocitev je padla da dpf gre vn. Bomo potem vidl kako se bo avto obnasal. Sporocim drug teden ko dobim avto

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo diagnoza, sobe majo odstopanje zaradi tega se pogosto izvaja regeneracija. Obstaja tudi sum da naj bi bil dpf zabasan ali pa stopljen.. Tako da najboljse je da dpf gre vn. In odlocitev je padla da dpf gre vn. Bomo potem vidl kako se bo avto obnasal. Sporocim drug teden ko dobim avto

Matr glede na to koliko se ti (ne) vozi? te kar nekaj stane ta avto :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.