Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Renold 5 campus ampak tisti prvi narejen v franciji je imel neko? pleh da pri nalivanju teko?ine za brisalce ali ?em podobnem nisi smel naslonit kolena na pleh, ker je bila takoj udrtina.

 

Moja mazda je imela samo eno udrtino - mladi dami (?enske pa?) je hud sunek vetra iztrgal vrata iz rok in so s vso silo butnila v moj avto. Druga sre?anja z vrati na parkplacih  v 13letih in 313Kkm niso pustila udrtin. Mogo?e je sedaj pleh manj trd (verjetno na ra?un tega, da sedaj manj rjavi) :ne vem: . 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj ne me niti spominjat :D

 

Js sem nedavno ?e na prej?nji, sedel v avtu ... "nekdo" zraven mene parkira, na testno, kljub temu da je ?e na drugi strani bilo ve? kot dovolj prostora, odpre vrata gre vn in s torbico na polno v moje vrate ... v tistem trenutku, ko je "nekdo" ?e spoznal, da bo butnalo, je ?e gledal skozi okno: "samo pas torbice je biu ... ".

Js pa, ja pas torbice, ki ma na sebi ?nolo ... :D Ne razumem, zakaj je na parkiri??ih tak te?ko pazit.

 

Joj danes ... grem pred eno trgovino, je "nekdo" ti??al vrate v ogledalo drugega avta in probaval zakaj se bolj ne odpre .... :D

 

?al smo zgubljeni v tem ... js delam kot @boss. Najdlje od trgovine pa po mo?nosti, da je ena stran fraj :D:D ... sj mal sprehoda nam pa tut ne ?kodi a ne :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena dobra re?itev je, da parkira? ?ez dva parkplaca - obstaja nevarnost da fotko svojega avta zagleda? v temi o invalidih.

Nima? pa udrtin ;)

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje,to je samo odsev dana?njega ?asa in ljudi... Sam ?ivim skoraj v centru Ljubljane, kjer vemo kaki so parkingi in ?e NIKOLI nisem naslonil vrat na tujo lastnino... Ljudem se pa pa? jebe...

 

Na star avto naslonijo ?e? "saj je star", na novega pa malo iz fou?arije malo pa ?e? "saj ima kasko".

 

Tudi par dni nazaj v Litiji; pripelje tip v prastarem Puntu, ga vpra?am ?e ima slu?ajno drobi? za parking..... Odpre vrata da pogleda po predalih...bum v xsaro.... In potem tisti nasme?ek,ki ga (upam da) nikoli ne bom razumel; me?anica posmehovanja in zadrege... Brez "oprosti, a se pozna? Shit... Zdaj bom pa moral ?astiti pir" .... Ni?... Kot da se ni ni? zgodilo. Zivimo v obdobju zombijev.

 

In ja, tudi sam parkiram, tako da sem cimbolj umaknjen od ostalih avtov (in predvsem ljudi), ampak vedno pa ne gre...

 

Se pa probam ne sekirati (kot je Labi napisal),ampak jebemu.... Slej ko prej boj kupil nov avto in ho?e? no?e? je to za stanovanjem druga najdra?ja stvar v ?ivljenju .... Ja,pizda.... ?e kupi? nov avto (pa naj bo to magari Dacia za 10t) in da ti je vseeno ko ga neka budala rukne in odide... Svaka ?ast....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na 196.000 sem mel predvideno :P. V navodilih pi?e menjava ko ti ga parkiranega nabijejo z vle?no kljuko.

Ja klukarji so prav posebna sorta. (tud na tem forumu jih je (bilo) nekaj)

 

Ne vem zakaj so najprej uzakonili da kljuke ne smejo biti montirane kadar ni pripeta prikolica, nato pa ta predpis ukinili. Aja verjetno je evropa zahtevala da je tako.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takole po vrsti:

 

- opral avto in ugotovil, da v dobrih 2000km, ?e ni nobene pikice od kamen?kov. Sre?a?

 

- Gledam spredi tablico in imam ob?utek, da stoji postrani. Meter je potrdil, da sta levi in desni rob za cca pol cm narazen. Men ni jasno kako jim pri Mazdi tole vedno rata, saj sem imel pri prej?nji enako zgodbo. Pre?raufam zadevo in je zdaj OK. Je pa narobe pri?raufan ?e originalni nosilec in tist, ki je dajal okvir?ke gor je samo poravnal na ta nosilec.

 

- Stikam po prtlja?niku in ugotovim, da mi manjka klju? za odvijat matice na kolesih, imam pa zato dve enaki vle?ni u?esi. Verjetno ima kdo drug dva klju?a in mu manjka eno vle?no uho. Ehhh, to je pa ?e na meji ?alebajzerizma.

 

- Ker sem glih pri ?alabajzerizmih. Pred tremi tedni, ko je zahladilo se je veselo pri?gala lu?ka za TPSM. Ja seveda ?lovek najprej zakolne in si misli, da je kej povozil. Nato pa ugotovim na pumpi, da so bile vse ?tiri gume polne nekje med 1,9 in 2.0 bara :blink: :blink:. O?itno so avto v topli gara?i polnili na 2,1 ali 2,2 in seveda, ko je zahladilo je padlo za 0,2 bara in so ?e lu?ke svetile. Pa? napolni? na 2,5 in 2,4 zadi pa mir do konca zime.

 

- aja pa ?e ena - kolesa sem moral ?e dat centrirat, ker je bilo narejeno povr?no. Tokrat pa? pri vulkanizerju, ki sicer ni poceni, naredi pa zadevo v nulo.

 

- pa nazaj na to kar sem naredil danes. Zmontiral sem kamero  Mater tud enga youtube film?ka nisem na?el kako se razstavi sredinska konzola spodaj za 2018 model. Ker ni bilo glih toplo sem se raje ognil sili, tako da sem speljal pod sankami sovozni?kega sede?a, pod za??itno plastiko na pragu, in po robu pod gumo za tesnenje do strehe in pod streho, do sredine ?ajbe. Mater kabel se je iz?el prakti?no skoraj na cm natan?no.

Mogo?e bi kdo rekel, da kompliciram, ampak se nekako pri avtu, ki je v garanciji izogibam ?arjenja pri varovalkah in priklapljanja kablov tam ali pa zgoraj pri stropni konzoli, ?eprav bi to bilo najbolj enostavno. Tako pa je lepo speljano iz cigaretne vti?nice v predalu naslonjala in se da v roku 5minut vse skupaj tudi odstranit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.