Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Glede aebasta js bi se pozanimal na avtoalarmi slovenije, kjer ti vgradijo en modul v Avto in potem lahko spremljas avto (tracking) , vzigas prek telefona ali kljuca pa tudi avtoalarm je.. Skratka vse v enem in nimas tezav s tem ali dela webasto ali ne.. Brat je dal vgradit v audi a6. In zadeva super spila..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje pa to montira mazda europe. Ker da bi na servisu montiral povsod nakrivo, pa se po moznosti na isto stran krivo, ne vrjamem. Dejstvo je da ze mi zdi butast da ne znajo naravnost prsraufat... na servisu me bojo pa itq gledal k tele nove vrate...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na trojkah je vse OK. V Mehiki imajo ve? cajta pa z montirajo kot je treba! Druga?e pa je v navodilih kam in kako se z montira, tako da res ne vem, ?e ne montirajo na ladjah in jim nagajajo valovi....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne bi rekel... se zgodi. Ampak, da je to ?e moja druga nova Mazda z enako ?lamparijo... ne vem no, mal ve? pa res lahko dajo na kvaliteto tudi tam, kjer avte pripravijo za kon?nega kupca. Al jim je vseeno?  :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet zamenjal osvetlitev notranjosti in tablice z led ?arnicami, tokrat z "kvalitetnej?imi" osram. Bomo videli kak dolgo bodo te zdr?ale.

Sam res ma kdo navodila za montazo tega nosilca za m6 2018-19? mogoc bom pa od tam zvedu ka zaeni fake dibli so notr.

Sicet ni za 2018-19, mam pa od moje 2008, verjetno je postopek enak.

Moja je pri?la iz Italije brez nosilca na avtu, nov nosilec je bil prilo?en v prtlja?niku.

post-5522-0-99961200-1577786493_thumb.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Aless: To?no to smo iskal, hvala za sliko, smo ga najdl B33J-51833 (http://scaclips.net/product/pop-rivets-folding-rivet-large-flange-4-8mm-3-16-mazda-pr054-25pk/), je ta "dibl" k sm ga iskal. No zadeva je navadna kovica, tak da s tem niam kaj delat ... fajn :/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.