Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Servis, nova desna vilica in podalj?anje registracije... minibus ostaja ?e za eno leto :)

Olje smo vzeli pa poceni, ker ga itak redno dolivamo ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz sem danes pral mazdo, ker sem bil v?eraj v Lj. in je bila ?isto bela od soli.Takoj sem moral vrniti barvo v prvotno stanje:)

A nisi v?eraj napisal da te je dobil lublanski sne?ni mete? pri nas? Da ni bila bela od tega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nisi v?eraj napisal da te je dobil lublanski sne?ni mete? pri nas? Da ni bila bela od tega?

Ne vem, vem le to, da so bile ?iste le ?ipe in to samo tam, kjer so brisalci. ?e dolgo nisem imel tako svinjskega avta. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, vem le to, da so bile ?iste le ?ipe in to samo tam, kjer so brisalci. ?e dolgo nisem imel tako svinjskega avta. :)

Tudi xsara danes konkretno usrana od soljenih cest okoli Nanosa... Ampak ni ?e spucana. Bo. 1x. Neko?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem jo peljal na servis, da zamenjajo steklo (Mazdo mislim :) ) ... Trenutno sem mobilen z eno stevilko manjso Mazdo 3 :) ... to, ki sem jo ze enkrat imel, ko so mi lani menjali steklo :)  ... 

 

IMG_3695_23D59267.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa bo? pre?ivel? A ma ro?ni menjalnik? A ?e zna? ?altat?  :hudicek:  :hudicek:

 

 

?altat ?e znam :) ... pre?ivel bom tudi... Upam, da bo popoldan ?e gotovo ... V trojki se po?utim dokaj utesnjeno :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj se pa strinjam popolnoma... tudi sam sem se enako po?util. Pa bi kljub temu ?el preko tega, ?e bi bil SKyactivX bolj prepri?ljiv. ?al je trojka resni?no bolj primerna za nekoliko manj?e in bolj suhe primerke.  :glare:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pomoje kar prav, da si se raje odlocil za sestico ... ceprav ti niso bili vsec karavani :) Tudi ce ne rabis vec prostora, ki ga nudi... Je le malo bolj prostoren tudi v kabini ... V trojki sedis bolj "sportno" skoraj na tleh :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res... ?estka je udobna in ravno prav velika. Kljub temu, da prisegam na 5-vratne limuzine je tale karavan ?ist OK... bo pa ?e lep?i, ko spravim tiste nesre?no grde sanke dol. Vsi ostali proizvajalci karavanov so v novej?ih modelih ugotovili, da morajo biti sanke (?e so ?e gor) ?im manj?e in ?im manj vpadljive ,,, in prav imajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res... ?estka je udobna in ravno prav velika. Kljub temu, da prisegam na 5-vratne limuzine je tale karavan ?ist OK... bo pa ?e lep?i, ko spravim tiste nesre?no grde sanke dol. Vsi ostali proizvajalci karavanov so v novej?ih modelih ugotovili, da morajo biti sanke (?e so ?e gor) ?im manj?e in ?im manj vpadljive ,,, in prav imajo.

Tipo (Fiat Tipo) jih nima v osnovni verziji. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?????? ... kaj ma pa to veze s koalami?

Da jih gre noter lahko samo 22 povpre?no velikih, ?e bi imel pa ?e stre?ne sani in Thule ali Montano na strehi, jih gre ?e tja noter dodatnih 7.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam spet nazaj prostoren avto... pa se lanske vinjete ni bilo dol spravljat... sem samo tanovo nalepil na sveze montirano sipo  :jupiii:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam spet nazaj prostoren avto... pa se lanske vinjete ni bilo dol spravljat... sem samo tanovo nalepil na sveze montirano sipo  :jupiii:

Bo? imel sedaj super novo ?ipo.

Imam ob?utek, da niso najbolj?e kvalitete. Na moji je ?e precej tankih ?rtic.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da jih gre noter lahko samo 22 povpre?no velikih, ?e bi imel pa ?e stre?ne sani in Thule ali Montano na strehi, jih gre ?e tja noter dodatnih 7.  :zvizga:

Torej so sanke dejansko pomembne za prevoz koal... no pol jih pa ne bom dol po?raufal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.