Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Kaj to na sliki je ?e zni?an avto??

Mi zgleda preve? lufta med gumo in blatnikom.

 

Resno? Poskusi namontirat verige na pogonska kolesa, pa bo? videl, koliko je prostora. Potem bo pa padlo 10 cm snega bo pa krivo cestno podjetje, ker niso splu?ili, pa poplave v Nairobiju in pa pe??eni vihar na Marsu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A v primerjavi s tem? Lih prov je :)

Pridejo pa ?e ?ir?e letne feltne, te so pa? preve? pod blatnikom...

 

attachicon.gifIMG_2503.jpg

Ufff, vidim da ima serijska MX5 full lufta med blatnikom in gumo, sem mislil da je serijska MX5 ni?ja, jaz bi jo dal ?e malo ni?je, da bi blo cca.1cm lufta.

Katere vzmeti pa si dal?

Moja M3 z Eibachi ima malo manj lufta med blatnikom in gumo.

post-5522-0-77823200-1581885526_thumb.jpg

 

  

Resno? Poskusi namontirat verige na pogonska kolesa, pa bo? videl, koliko je prostora. Potem bo pa padlo 10 cm snega bo pa krivo cestno podjetje, ker niso splu?ili, pa poplave v Nairobiju in pa pe??eni vihar na Marsu.

Ja resno!

Verige ne mislim nikoli montirat na avto, sem z zimskimi gumami do zdaj pri?el vsepovsod tudi po 10cm snegu.

Pa ponavadi mi ko zni?ujemo avte nimamo namena montirat verig in se vozit izven urejenih cest.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, joj slivka. Vrjetno tudi nebo s temu avtom prikolice vlekel. Ta avto po vsej vrjetnosti sploh snega ne vidi. Sicer pa 80% ljudi sploh verig nikoli ne rabi in so zimske gume dovolj. So doloceni ekstremi k zivijo nevem kje, ampak si taksen fant vrjetno nebo kupil taksnega avta za v rovte. Sicer pa kam gre ta svet in zima bomo sneg lahko videli samo se na internetu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki tazga. Se dobr, da letos nisem kupil novih zimskih gum.

Jaz pa sem jih letos res potreboval. ?e dobro, da imam skoraj nove. Namre?, ko smo ?li zna smu?anje je bil povsod na cesti ?ez prelaz sneg, pa ?e mo?no je pihalo in je delalo zamete. ?e tukaj pri?tejemo ?e ponekod ekstremen klanec je jasno, da ne bi nikamor pri?el z letnimi gumami.Seveda je veliko pripomogel navor, da je lepo vlekel otovorjen avto brez problema. Se je pa parkrat lepo izkazal g-vectoring v ovinkih. Res lepo pomaga dr?ati avto v smeri.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako si pa ob?util ta G-vectoring, ?e lahko malo opu?e?.

To sem izprobal v vasici, kjer imajo tak poligon?ek, zasne?eni, spodaj je pa ledena ploskev.To ob?uti?, ko vozi? hitreje v ovinek na tej podlagi in te kar

"pelje" lepo skozi.Ob?utek ima?, kot da te korigira cel ?as in ne pusti prvih koles, da bi ?la ravno. Eden je probal podobno z audijem,ni bil 4x4, pa ga je kar hitro obrbilo.Zabimalo ga je, ali je moj avto 4x4,ker gre tako suvereno v ovinek. Po moje je bil to ta g- vektoring.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem izprobal v vasici, kjer imajo tak poligon?ek, zasne?eni, spodaj je pa ledena ploskev.To ob?uti?, ko vozi? hitreje v ovinek na tej podlagi in te kar

"pelje" lepo skozi.Ob?utek ima?, kot da te korigira cel ?as in ne pusti prvih koles, da bi ?la ravno. Eden je probal podobno z audijem,ni bil 4x4, pa ga je kar hitro obrbilo.Zabimalo ga je, ali je moj avto 4x4,ker gre tako suvereno v ovinek. Po moje je bil to ta g- vektoring.

 

 

:lol:  :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff, vidim da ima serijska MX5 full lufta med blatnikom in gumo, sem mislil da je serijska MX5 ni?ja, jaz bi jo dal ?e malo ni?je, da bi blo cca.1cm lufta.

Katere vzmeti pa si dal?

Moja M3 z Eibachi ima malo manj lufta med blatnikom in gumo.

Jaz osebno ne bi ni? ni?je. Sem imel na NB 40/45, pa sem imel povsod probleme. Sedaj sem dal 30/35 od Eibacha.

Haha, joj slivka. Vrjetno tudi nebo s temu avtom prikolice vlekel. Ta avto po vsej vrjetnosti sploh snega ne vidi. Sicer pa 80% ljudi sploh verig nikoli ne rabi in so zimske gume dovolj. So doloceni ekstremi k zivijo nevem kje, ampak si taksen fant vrjetno nebo kupil taksnega avta za v rovte. Sicer pa kam gre ta svet in zima bomo sneg lahko videli samo se na internetu.

Ja, snega se pa res izogibam, ?eprav je zabavna miata za po snegu :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem izprobal v vasici, kjer imajo tak poligon?ek, zasne?eni, spodaj je pa ledena ploskev.To ob?uti?, ko vozi? hitreje v ovinek na tej podlagi in te kar

"pelje" lepo skozi.Ob?utek ima?, kot da te korigira cel ?as in ne pusti prvih koles, da bi ?la ravno. Eden je probal podobno z audijem,ni bil 4x4, pa ga je kar hitro obrbilo.Zabimalo ga je, ali je moj avto 4x4,ker gre tako suvereno v ovinek. Po moje je bil to ta g- vektoring.

Razumem,to sem videl ?e na videu. Kaj pa mokra cesta itd? Jaz na svoji ?e nisem ravno tako o?itno ob?util,razen to da gre kot po tra?nicah,podobno vo?nji z Alfo 156...... Bom enkrat poskusil na mokri cesti!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja resno!

Verige ne mislim nikoli montirat na avto, sem z zimskimi gumami do zdaj pri?el vsepovsod tudi po 10cm snegu.

Pa ponavadi mi ko zni?ujemo avte nimamo namena montirat verig in se vozit izven urejenih cest.

 

 

Mi govorimo samo o snegu. Eskimi imajo pa 50 izrazov za sneg. Trdi?, da si z zimskimi gumami pri?el vsepovsod tudi po 10 cm snega? Odvisno od snega in situacije. ?e bi bilo 5 cm "tistega" snega pa ?e v hrib, ne bi ?el prav nikamor. In ?e je 1 cm lepo zvo?enega in zmrznjenega, ne bi niti stal, kaj ?ele "pri?el vsepovsod"...

 

Verjamem, da se nima? namena vozit po zasne?eni cesti. Ampak, kje bo sne?ilo in koliko bo sne?ilo, ne odlo?a? ti. In tudi ne ve?. ?e vremenoslovci bolj malokdaj to?no vedo...

 

 

... ... ... ... ... Sicer pa kam gre ta svet in zima bomo sneg lahko videli samo ?e na internetu.

 

Sicer je to tema za kje drugje, ampak a ni bilo pred okoli 30 leti podobno (?e se ne motim, je bilo to leta 1990)? Pa pred skoraj 20 leti tudi (leta 2002). Mislim, zima brez snega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

privo??il ji nove tepihe (original Mazda) in pa za??itno folijo na zadnji odbija?... :)

 

aja, pa gara?o sem ji naredil :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...a hrano pa vodo ma tud v gara?i, pa a jo pelje? vsaj 3x na dan lulat pa kakat? :P

Ona (Mazda) ne, jaz pa mam pija?o v gara?i v hladilniku ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tajnici neke firme v Novi Gorici se pogovarjata in ena reče: - "Včeraj me je šef peljal v Ljubljano!" - "Potem ti je verjetno pokazal zmaja?" - "Ja, že na Ravbarkomandi..."
    • Uf... - spremeni se zvok motorja - za 2-3l se zviša trenutna poraba - to bo povedal nekdo drug ker ne vem točno, ampak pri i-eloop ikoni ta ni modra več , ampak je ena druga barva - če imaš pa OBD2 pa lahko vidiš poseben PID kateri ti pove da se renegeracija izvaja . . .
    • Največja kača na svetu poginila kmalu po odkritju: 'Tega si ni zaslužila' | 24ur.com WWW.24UR.COM Skoraj sedemmetrsko anakondo so v amazonskem deževnem pragozdu odkrili prejšnji mesec, le nekaj tednov pozneje pa je največja kača na svetu poginila. "Žalosten in jezen sem," je sporočil nizozemski...  
    • Kako veste, kdaj vam dela regeneracijo?
    • Na Dolenjskem je bla ena ohcet. Izbruhnil velik pretep med obema družinama. Ko so jih razdvojili, so policaji začeli zasliševati vse sodelujoče in priča neveste je povedal sledeče: - "Ko je bil končan poročni obred, sem zaplesal prvi ples z nevesto. Po prvem plesu je muzika kar igrala, pa sem zaplesal se en ples z njo..." - "Ja in ...?" - "Ja, muzika je igrala se kar naprej in jaz sem tudi plesal z nevesto se naprej." - "Ja, povejte že, kako se je začel pretep!" - "Ja, no po četrtem plesu z nevesto, pa kar naenkrat skoči ženin k nama in z vso silo brcne svojo ženo med noge!" - "Uf, to je moralo pa boleti!" - "Bolelo, bolelo, pa še kako, saj mi je zlomil kar tri prste na roki..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.