Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Od danes dalje spet na letnih pnevmatikah ...  :zvizga:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni (cx-3ka) stoji ?e dobrih 14 dni v kosu. Pa bo o?itno ?e kr neki cajta. Me zanima, ?e bo sploh ?e u?gala revica. :ne vem:

Malo jo sprehodi, da se akumulator napolni. Novi so dragi, dr?ijo pa itak ne ve? kot 3-5 let normalne uporabe, kaj ?ele dolgega mirovanja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni (cx-3ka) stoji ?e dobrih 14 dni v kosu. Pa bo o?itno ?e kr neki cajta. Me zanima, ?e bo sploh ?e u?gala revica. :ne vem:

Malo jo sprehodi, da se akumulator napolni. Novi so dragi, dr?ijo pa itak ne ve? kot 3-5 let normalne uporabe, kaj ?ele dolgega mirovanja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je v drugi ob?ini parkirana?

 

He he ne, lepo ?i?a in ?aka pod blokom. Predvsem pa na res lepem stranskem parkingu, da se ne rabim po nepotrebnem sekirat za potencialne praske in bu?ke.

 

Malo jo sprehodi, da se akumulator napolni. Novi so dragi, dr?ijo pa itak ne ve? kot 3-5 let normalne uporabe, kaj ?ele dolgega mirovanja.

 

Zdej mam ?e ?rne misli, da mi sploh ne bo ve? ?gala in bom lahko naredil motorju ?e ve? ?kode kot pa koristi. Mogo?e pa res en dan pade ena tura po ljubljanskem ringu.  :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, sem se danes opogumil in ?el v akcijo. Pubeci moji, kresnla v prvo ko pu?ka! Sem ?ou kuj en krogec, veseu k radijo haha  :lol: Ta motor je res joy.  sramezljiv

 

Edin pol ko sem se pripeljal sem sli?al nek ropot zadi, tk da upam da nism kej v gumo dobu.  :blink:

 

Zdej pa lahko spet 3 tedne po?iva dalje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. postavil iz gara?e

2. opral in lepo obrisal

3. poslikal za forum :) fotke tu: https://www.mazda-si.net/topic/15497-mazda-6-25-g192-spc-2015/?p=430425

4. postavil nazaj v gara?o

 

#je*entikaranteno!  :blink:  :vskalo:  :ph34r:  <_<  :zvizga:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem jo po dolgem času temeljito opral :danzoman:

V ponedeljek pa zamenjal na letne GUME :bravo:

Malo smo potelivadli.....:danzoman: zoom zoom lp😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Gelipter napisal:

Danes sem jo po dolgem času temeljito opral :danzoman:

V ponedeljek pa zamenjal na letne GUME :bravo:

Malo smo potelivadli.....:danzoman: zoom zoom lp😃

Lepo... zdaj jo pa parkiraj nazaj v garažo, ker se itak  nimaš kam vozit. Našo občino prevoziš v 10min.Pa si že preko in te pošljejo nazaj. :)

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je 50keda napisal:

Končno opral saharski pesek iz nje :D Đizs kaka je bla, taka k iz apokalipse ...

Ne kot, je iz apokalipse. Potresi, saharski oblaki, meteorji, virusi... :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Aless napisal:

Pri nas ne moreš homologirat drugih dimenzij gum na originalnih platiščih. 

Kaj pa recimo širše gume na širših platiščih a enaka velikost platišč kot original? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.