Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 37 minutami je Primozz napisal:

Jo,

Nagaja stropna ( bralna ) lučka spredaj,  razdrl sem steklce, žarnica zgleda ok, malo premaknem, sveti, sestavim nazaj, ne sveti več... Ponovim, sveti, ne sveti, sveti... Le kaj naj bi to bilo?🙄

Reklama za whiscas cats? :)

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Kaj pa recimo širše gume na širših platiščih a enaka velikost platišč kot original? 

 

Aftermarket platišča z ustreznimi TUV ali ABE papirji, se da brez problema homologirat, tudi druge dimenzije gum pod pogojem da so te dimenzije vpisane v TUVu za tvoj model avta. 

 

Pri originalnih platiščih pa je problem da so homologirana skupaj z avtom kot celota z tovarniškimi dimenzijami gum. Originalna platišča nimajo posebej homologacijskih papirjev TUV, abe... 

Zato se pri nas ne da homogirat drugih dimenzij na originalnih platiščih. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Mstare napisal:

Oj 

Pozdravljeni mene pa zanima če je kateremu uspelo na mazdo 3 g120  homologirati na original 18col platišča  225 40 r18 dimenzije gum

 

Mislim, da bojo te dimenzije vsekakor manjše in ti bo števec lagal za CC 5 km/h

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa se avta danes še nisem dotaknil... Imam ga pa namen it oprat ... Ko me bo minila volja po prevajanju foruma :) ...Upam, da kmalu... da grem mal na zrak in da se malo zmigam :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Jest napisal:

Jaz pa se avta danes še nisem dotaknil... Imam ga pa namen it oprat ... Ko me bo minila volja po prevajanju foruma :) ...Upam, da kmalu... da grem mal na zrak in da se malo zmigam :) 

Ga boš opral in drugi dan bo spet veš od cvetnega praha. Ti lahko počnemo sedaj v nedogled. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj važno je, da rit malo premaknem izpred računalnika :) ... #ostanidoma ali kako že pravijo :P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

Jaz pa se avta danes še nisem dotaknil... Imam ga pa namen it oprat ... Ko me bo minila volja po prevajanju foruma :) ...Upam, da kmalu... da grem mal na zrak in da se malo zmigam :) 

pred 2 urama je Alex napisal:

Ga boš opral in drugi dan bo spet veš od cvetnega praha. Ti lahko počnemo sedaj v nedogled. 

  

Hja, jst sm lih učer šel mal prečekirat situacijo z flašo vode in mikrofibro. Ptičje kakce sem opral, ampak praha pa smole je pa tok, da kr glava peče. Škoda, da avtopralnice ne funkcionirajo. 😢

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Mstare napisal:

Kar sem gledal pa primerjal za ene 2do 3 km bo razlika.

V ceni pnevmatik je pa kar razlike 

Točno tako, plus tisto kar že sedaj laže CC 2-3 km/h. Pa trši bo za vožnjo. Mislim, da je že zdaj dovol trd, ker eni tiščijo gor 16",kar je pa zame grdo, sploh na tako lep avto. Aja pa poraba bo za3-5%večja pa obilo užitkov v vožnji. 👌

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je astor napisal:

OOOOO lepi. Kje si to nabavil? In ali so lahko tudi v modri barvi (barva karoserije).

Hvala za odgovor in lepe praznike!

Aliexpress. Imajo jih v vseh barvah mazd. Mislim, da pridejo par evrov brez poštnine. Prišli so v štirih dnevih, res ekspres dostava. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Scr3am napisal:

A to tudu z obdjem lahko nardis? Jest se cakam tistega iz kitajske :). Na uradnemu servisu je cena 350€.

 

Ja z OBD vmesnikom (v mojem primeru ObdLink MX) in Forscanom za Windows.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm se pa v soboto koncno spravu s korektorjem nad njo ... je to kr umetnost, predvsem opazam, da so ti njihovi timingi (10min) mal premali, ce sm sou po deset minutah gladit base coat, sm vse dol spral, pol pa jovo na novo xD

Zej pa se dva dni, da bom lahk poliru, in bom koncno srecen, da niam luknc na pragovih. :-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.