Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Nisem naredil na mazdi, sem pa naredil na svoji češki greški. Iz prostora pod motornim pokrovom sem odstranil lep kos kajzarce. Pomoje, da je ni mahankar tam pustil ker je od rednega servisa že pol leta, stvar je pa zgledla prav nič plesniva. 

  • Haha 2
  • Začuden 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Bini napisal:

Tako, sedaj je pa na letnih, sem imel srečo in bil drugi na vrsti. Korona mi gre kar na roko...... :jupiii:

IMG_20200420_172335.jpg

Lepo. Na roki naj corona tudi ostane. Drugače pa, sedaj se boš lahko bolj športno vozil od meje do meje občine. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Lepo. Na roki naj corona tudi ostane. Drugače pa, sedaj se boš lahko bolj športno vozil od meje do meje občine. 🤗

Največja fora je pa v tem,da sem jo preobul v sosednji opčini-Šmarje pri jelšah,žarišču KOVIT 19 !:harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem na zadnjem levem kolesu zamenjal vijake na zavorni čeljusti in še disk sem nesel podrejati...

Eni so res šalabajzeri. Preden so mi avto prodali, so menjali zavorno čeljust, ker je levo kolo štekalo in so jih na to opozorili na tehničnem. In potem je preprodajalec avto peljal k mehaniku naj mu zamenja čeljust. Frajer zamenja čeljust, vijake in gumice pa pusti stare...

Ja seveda, da je sedaj po slabem letu zopet začela štekati čeljust..

 

No, v glavnem, danes sem to rešil...

Popravljeno od x-layer

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem si dobil nova tesnila in pa vijake ? V nasprotnem primeru jih imam pomoje se jaz doma :). Drgac pa da te malo potolazim, redko kdo zamenja se tesnila in pa vijake. In nazalost je potem po hitrem postopku situacija spet ista. Naceloma tesnila samo pregledajo in vijake spucajo in nazaj iste namestijo. Sedaj, ce vijaki niso v slabem stanju to nekak ni panika, ampak glede na to, da folk vijakov redno ne puca in maze je malo vrjetno, da bojo v dobrem stanju enkrat, ko zacne celjust stekat :). Jest vsakic, ko menjam gume zimske-letne podrem se zavore in lepo spucam ter namazem. Ravno zaradi tega sranja s stekanjem celindra.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sem dobil nova vijaka, tesnila in mast v kompletu za 10€.

Čudno mi je to, da to ni kar v kompletu poleg zavorne čeljusti...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js pa sem zopet pral aka luščil dol iz pleha komarje, mušice, muhe in še vrjetno kakšne druge letalce. Se pozna, da je manj prometa na AC tist en avto k se pele vse pobaše :P

 

Jutri bo pa lepa rdečo rumena, k bo prekrita z cvetnim prahom :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je 50keda napisal:

Js pa sem zopet pral aka luščil dol iz pleha komarje, mušice, muhe in še vrjetno kakšne druge letalce. Se pozna, da je manj prometa na AC tist en avto k se pele vse pobaše :P

 

Jutri bo pa lepa rdečo rumena, k bo prekrita z cvetnim prahom :)

 

IMG_20200425_172836_367.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tehnično je bilo včeraj, hvala jahwetu za podaljšane vikende.

Po moje ena najboljših nadgradenj na avtu. Res se jo občuti in še kako paše malo povečan obseg volanskega obroča mojim šapam.

Tudi ne moti sistema, ki opozarja na držanje volana.

20200427_225209.jpg

Popravljeno od Baho
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Baho napisal:

Sam sem šival 14 evrskega kitajca.

 

Pismo, lepo je izpadlo. Človek sploh nebi rekel, da je kitajc. Kaj pa debelina volana? Se čuti velika razlika?

 

P.S. Moral bi ji dati kakšen rdeči šiv :D.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Baho napisal:

Sam sem šival 14 evrskega kitajca.

 

Superca, lepo je izpadlo! Dobro si zrihtal, pohvalno.

Morm naročit za M3, je po 16 letih že malo obrabljen.

 

pred 34 minutami je Scr3am napisal:

A jo bos prebarval na belo 😈

Ziher jo bo dal v belo, da bo bolj v trendu! 😎

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je Aless napisal:

Superca, lepo je izpadlo! Dobro si zrihtal, pohvalno.

Morm naročit za M3, je po 16 letih že malo obrabljen.

 

Ziher jo bo dal v belo, da bo bolj v trendu! 😎

Da nisem slišal tako bogokletno besed... bele barve avto. 🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Baho napisal:

A je tole na Brnčičevi, a ne?

Ja je. Matsport. 😉

pred 2 minutama je Boss napisal:

Nemogoče, da je tole na Brnčičevi saj Alex pa ja spoštuje zakone in ne hodi v druge občine.:nevem:

Ja, ampak sem dobil posebno vabilo (beri potni nalog) od Kp do točno te trgovine-vulkanizerske delavnice.To je izjema in ne pravilo. 😎 Me ni ustavil ne tja ne nazaj noben organ pregona. V bistvu se lahko prosto voziš po Sloveniji.😇

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex kako? A zdaj k maš pa potni nalog pa je to zaščita, da ne boš okužil vse v vseh občinah do Ljubljane? Sej vem da sem kaciničen, ampak na eni strani razlagaš, da nas te omejitve prehoda preko občin rešujejo okužb, ampak to velja samo toliko časa dokler sam ne rabiš - a niso to mal dvojna merila? 

 

Glej jaz sem vesel, da si šel in da nisi več v psihostrahu in verjetno se počasi strinjaš, da je čas za odpravo občinske karantene. Drugače pa mal nas razsvetli kako zadeva zgleda in kolk se pozna. Tole bi znal bit kar oreng dodaten boost pa tudi če nisi šel do 210KM?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.