Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 7 urami je Boss napisal:

Alex kako? A zdaj k maš pa potni nalog pa je to zaščita, da ne boš okužil vse v vseh občinah do Ljubljane? Sej vem da sem kaciničen, ampak na eni strani razlagaš, da nas te omejitve prehoda preko občin rešujejo okužb, ampak to velja samo toliko časa dokler sam ne rabiš - a niso to mal dvojna merila? 

 

Glej jaz sem vesel, da si šel in da nisi več v psihostrahu in verjetno se počasi strinjaš, da je čas za odpravo občinske karantene. Drugače pa mal nas razsvetli kako zadeva zgleda in kolk se pozna. Tole bi znal bit kar oreng dodaten boost pa tudi če nisi šel do 210KM?

To je bil nujen opravek, ker v naši občini pač tega nimajo. 😛Ne, nisem bil na čipiranje ampak sem nabavil nove feltne. Pač to je bilo nujno. 😇

pred 4 urami je Scr3am napisal:

Alex, kaj si potem motor zamenjal in dal notri atmosferca al kaj se dogaja :D

🤪🛒sej ni prvi april. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je NevLado napisal:

Jaz sem tudi menjal gume na letne. Na 18-kah je svet lepši. Aja pa tankal sem 1 eurski bencin, feels good man. :lol:

Ja js sm zadnjič raje tankal stotko, ker je kar čudno plačevat pod petdeset evrov za tank :D

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej ..full čudno ..😳 barva ni poškodovana ..saj videt ni

Mogoče poškodba na P.P...uporabi kasko .z.

Pegula...:danzoman:...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meteorit[uredi | uredi kodo]

Meteorit je ostanek meteoroida ali asteroida, ki je preživel pot skozi atmosfero, in je padel na površino Zemlje, pri tem pa ni bil uničen niti ni razpadel. Meteoriti so včasih povezani s kraterji, ki so nastali ob padcu telesa z veliko hitrostjo na površino Zemlje. Pri tem lahko vpadno telo izpari in ne pusti za seboj nobenega meteorita. Kadar pa večji meteorit razpade, lahko dobimo meteoritski roj. V tem primeru na površino Zemlje pade večje število manjših meteoritov.

Za ozemlje Slovenije so potrjene tri najdbe meteoritov: meteorit iz Avč, ki je leta 1908 padel v vas Avče, Jesenice z Mežakle (2009) in meteorit z Javorij, ki je bil po daljšem času od padca odkrit leta 2011 blizu Javorij nad Poljansko dolino.[4]  :wacko:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res čudno mesto za buško. Tukaj je pločevina mal trša in je ne zviješ-zbuškaš tko hitro kot na vratih ali pa strehi. 

Če bi bil kamen pol bi se okrušila barva, hmh me zanima kaj ti bojo rekli na zavarovalnici kaj napisat da se je zgodilo? mogoče bodo tam vedli od česa bi lahko blo. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 3. 5. 2020 ob 8:36 je Aless napisal:

zanima kaj ti bojo rekli na zavarovalnici kaj napisat da se je zgodilo? 

Napiši da si se skozi ovinek zaradi hitrosti peljal nagnjen in po dveh kolesih v trenutku, ko je nasproti napačno po tvoji strani vozišča pripeljal nekdo in te zadel z ogledalom.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ce uveljavlja kasko in ni upravicen do kaksne kombinacija (parkirisce, divjad, toca,...) je itak vseeno... placas pac odvitno fransizo in izgubis bonus... Samo za tole se pomoje ne izplaca koristit kaska... Edino ce bi slo skozi preko kaksne kombinacije, kar pa dvomim... Mogoce ce vztraja, da je nastalo na parkriscu... lahko je kaksen kamion ruknil ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Mraušk Mčk napisal:

A ima kdo še zavarovano parkirišče. Zadeva je ratala precej draga. Moja najdražja je pred kratkim podaljševala registracijo, pa je osnovni kasko stal enako kot bi bilo samo parkirišče.

Sem tudi sam ugotovil podobno. Izgleda, da se je toliko koristilo uveljavljanje parkirišča, da so zdaj zavarovalnice temu navile ceno... 

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je zdaj podobno avtu.Kakšno zaščito so ti dali gor? Zdaj je inn keramika. Baje imaš mir potem za dve leti. 😏

Na teh slikah vidim, kako ozke gume in feltne pomaknjena  noter so original 19". 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Miru nimaš nikol, ko sem poslušal nasvete kako se pravilno pere, ravna...briše...me je kar minilo vse skupaj. Keramika je in, spet pa ni bogve kaj, sploh glede price - performance menda. Voskanje, si tam tam če ga 2x letno daš voskat :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je SpEkTr napisal:

Miru nimaš nikol, ko sem poslušal nasvete kako se pravilno pere, ravna...briše...me je kar minilo vse skupaj. Keramika je in, spet pa ni bogve kaj, sploh glede price - performance menda. Voskanje, si tam tam če ga 2x letno daš voskat :)

Sej imaš prav. Kvaliteten vosek meni zdrži kake štiri mesece. Vmes po pranju dam vsake toliko časa wet&wax, ki osveži vse skupaj. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, pazit je treba kako se pere itd..Mi pravi tip, pol maš pa modele ki pripeljejo avto na pranje, pa noben ne reče, da je keramika gor, ker potem je tudi pranje drugačno. Kaj si pol naredil, nič. Skratka price-performance , je vosek še vedno čist soliden. 

 

Ker te cene ala fenylab zaščite itd....si hitro na jurja :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.