Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Mazda je začela kr skripat ko se peljem čisto počasi. Tudi zgolj naravnost. Ma kdo kakšno idejo? Opazil sem pa na morju, enega prašiča smo najahal na cesti, sam dvomim da je to vzrok, ker je malo po podnu samo podrsal. A morm S5 na servis??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 1. 7. 2020 ob 8:05 je SpEkTr napisal:

Sem pa ugotovil, da se to dogaja bodisi zaradi tega , ker se avto precej pregreje oz zagreje (po vleki prikolice recimo). Danes zjutraj nič škripanja. Na kaj pa lahko temperatura toliko vpliva sploh?

Poskusi veternico alternatorja zavrtet nazaj, čeprav je jermen na jermenici. Ker imajo noter nekakšno sklopko in če se pusti zavrtet nazaj, je slaba. Vsaj pri naši petki je bilo to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 22. 6. 2020 ob 13:48 je Alex napisal:

Res imajo tanek pleh. Jaz imam tudi že par vdrtin po avtu in se ne sekiram več. Pač pacienti na parkiriščih. 😕

Danes na tretmaju odprave bušk. Menda bo vse ok :) AvtoMedved če bo kdo rabil iz Medvod. Profiji :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 7. 7. 2020 ob 14:50 je Bini napisal:

Polepšal prostor okoli pedalk in na novo zavaroval avto, uf bo že dve leti naokoli, aja pojutrišnjem pa Servis in test CX30. :zoom-zoom:

IMG_20200707_125601.jpg

Dober zgleda 👍. Kje si nabavil, koliko te je stalo in pa ali si moral vrtati luknje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je tommaazz napisal:

Dober zgleda 👍. Kje si nabavil, koliko te je stalo in pa ali si moral vrtati luknje?

Hoj,podi na stran,aluminasti nastavki za pedali in boš vse zvedel. One odstraniš in natakneš za sklopki in zavoro,plin pa natakneš od zgoraj navzdov in lepo zatakneš gumi zatiče. Ploščo za levo nogo samo prilepiš na tepih. Trakovi so že nalepljeni,laho dodaš še kakega,da bolje prime. NIČ VRTANJA!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Bini napisal:

Hoj,podi na stran,aluminasti nastavki za pedali in boš vse zvedel. One odstraniš in natakneš za sklopki in zavoro,plin pa natakneš od zgoraj navzdov in lepo zatakneš gumi zatiče. Ploščo za levo nogo samo prilepiš na tepih. Trakovi so že nalepljeni,laho dodaš še kakega,da bolje prime. NIČ VRTANJA!

Tako je narejeno, da ko vidiš, da te bodo ustavili policaji kar z nogo zbrcaš vse dol z originalnih pedalov. 

Nič šraufanja, levo desno z nogami in je vse kot original. 

Ko odpreš vrata rečeš policaju, da ne veš, kdo je ta kup aluminija dal v tvoj avto. Najbrž otroci.😁

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Tako je narejeno, da ko vidiš, da te bodo ustavili policaji kar z nogo zbrcaš vse dol z originalnih pedalov. 

Nič šraufanja, levo desno z nogami in je vse kot original. 

Ko odpreš vrata rečeš policaju, da ne veš, kdo je ta kup aluminija dal v tvoj avto. Najbrž otroci.😁

Težka bo ta, da bi tako naredil. Vse ful drži, še bolj kot original! Ne vem pa kako bi policaj sploh videl mimo mojih kolesarskih nog pedale, saj ne smeš iz avta? Če te pa povabi pihat pa zapreš vrata za sabo in ga zakleneš in je stvar rešena. A vseeno mislim, da nebo težav. 😇

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Tako je narejeno, da ko vidiš, da te bodo ustavili policaji kar z nogo zbrcaš vse dol z originalnih pedalov. 

Nič šraufanja, levo desno z nogami in je vse kot original. 

Ko odpreš vrata rečeš policaju, da ne veš, kdo je ta kup aluminija dal v tvoj avto. Najbrž otroci.😁

 

Zraven pa nastaviš še mal bakra (kakšen drat al dva), pa mal cinka in še kakšne druge barvne kovine. Pa bo policaj samo zamahnil z roko saj ve s kom ima opravka.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo s servisiranjem sem zadovoljen kot lani,vse OK, le da je letis nekaj koštalo lani pa gratis(izpogajan pri nakupu avta). Narejeno kar je potrebno za drugi servis in strošek vsega materijala razen olja(moje olje)z delom in ddv je 160 €,se mi zdi vredu glede na uradni Mazda servis.:prstgor:

Aja pa oprali in osušili so ga kot vedno,vse pohvale!

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Bini napisal:

Evo s servisiranjem sem zadovoljen kot lani,vse OK, le da je letis nekaj koštalo lani pa gratis(izpogajan pri nakupu avta). Narejeno kar je potrebno za drugi servis in strošek vsega materijala razen olja(moje olje)z delom in ddv je 160 €,se mi zdi vredu glede na uradni Mazda servis.:prstgor:

Aja pa oprali in osušili so ga kot vedno,vse pohvale!

BTC?

 

A so ti "menjali" tudi zavorno tekočino?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.