Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 8 urami je x-layer napisal:

Hmm, na to pa nisem pomisli, misliš da je zato tudi sedaj zunaj suh ;)

Ja, tako so pri Land Roverjih preverjali količino olja v motorju. Pogledali so spodaj in če ga ni bilo na tleh, ga tudi notri ni bilo... Gotovo je možno kaj takega tudi pri menjalnikih...

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

Jutri imam servis pri Ferku v MB. 

158.390km imam avto pripeljan iz Italije. 

Ker me je begalo samo 10% olja na računalniku sem se odločil za servis saj gremo avg na dopust. 

Sem povprašal kaj se dela in mi je rečeno da na vsakih 20k oziroma enkrat v tekočem letu servis. 

Menjava olja, oljnega filtra vse filtre zraka, kabine. 

Ostalo se samo pregleda. Cena okol 250 ojrov. 

V avgustu pa mi bodo naredli posodobitve ker Italijan v letu 2019 ni naredil. 

Me pa nekaj druga zanima. Kaj pa vlki servisi kdaj se delajo? 

Me pa še zanima, če ima Mazda 6 dve ketni, al sem narobe slišal, mam pa CD150 2.2

 

lep pozdrav Tine

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Tine1966 napisal:

Pozdravljeni

Jutri imam servis pri Ferku v MB. 

158.390km imam avto pripeljan iz Italije. 

Ker me je begalo samo 10% olja na računalniku sem se odločil za servis saj gremo avg na dopust. 

Sem povprašal kaj se dela in mi je rečeno da na vsakih 20k oziroma enkrat v tekočem letu servis. 

Menjava olja, oljnega filtra vse filtre zraka, kabine. 

Ostalo se samo pregleda. Cena okol 250 ojrov. 

V avgustu pa mi bodo naredli posodobitve ker Italijan v letu 2019 ni naredil. 

Me pa nekaj druga zanima. Kaj pa vlki servisi kdaj se delajo? 

Me pa še zanima, če ima Mazda 6 dve ketni, al sem narobe slišal, mam pa CD150 2.2

 

lep pozdrav Tine

 

 

 

 

Mislim, da posodobitve ti lahko naredijo že zdaj ni treba čakat na avgust, ker od jutri naprej boš tako ali tako imel servis čez eno leto. Jutri je najbolje da jih vprašaš glede drugih stvari. Sem bil dve leti nazaj pri njih glede nakupa in pri mehanikih in so bili ful prijazni. Cena servisa je pa Štajerska, v Lj.bi dal več! Srečno:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Bini napisal:

Oprosti ampak, ko sem ravno videl,da si iz Oplotnice bi te vprašal kaj delajo na cesti Oplotnica,Pesek,da je obvoz na Osankarico okoli?

RT-930, Pesek - Oplotnica, popolna zapora, modernizacija ceste. Obvoz: po cesti Areh - Šumik - Osankarica - Lukanja in po lokalni cesti Rebelj - Osankarica ter Gladomes - Podgrad. Promet do kamnoloma je omogočen.

 

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdo peljal na tretji servis ... pa vmes naredil en krog (cca. 30 km) z biciklom po Ljubljani :) 

 

Pasted_Image_31_07_2020__11_08.png.dd9272ad9ea8fcf695009fdeb131be23.png

 

Malo_po_Ljubljani__medtem_ko_je_avto_na_servisu______Ride___Strava.png.8b1a9b7d375b50000c47cc3c9831ca01.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Jest napisal:

Mazdo peljal na tretji servis ... pa vmes naredil en krog (cca. 30 km) z biciklom po Ljubljani :) 

 

Pasted_Image_31_07_2020__11_08.png.dd9272ad9ea8fcf695009fdeb131be23.png

 

Malo_po_Ljubljani__medtem_ko_je_avto_na_servisu______Ride___Strava.png.8b1a9b7d375b50000c47cc3c9831ca01.png

A A-cosmos zdej obratuje normalno? Ko se je nekej govoril v ostalih temah, da imajo težave.

 

Also, wide angle shot on iphone? 😁 Takoj se vidi da drugo ne more bit haha.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda servis obratuje normalno... Edino v marcu na “zacetku korone” so poslovali le za nujne primere... in takrat so posiljali v servis v Sisko

 

Problematicen je menda samo BMW del A-Cosmosa in lokacija v Siski... 

 

Slika je pa iz iPhone ja... wide...

 

se “normalna” ;)

 

8629A42B-731F-4726-AB9D-513BABB896EC.jpeg.ff0f6d62cd0776581c0fd1926b48786d.jpeg

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 2 urama je zubrck napisal:

Akumulator se je spraznil...A tole 15/11 pomeni 15teden 2011?e5f96c95d4c6b7f246a13ca02312f12f.jpg

Poslano z mojega SM-G975F z uporabo Tapatalk
 

Pa kaj bi bilo možno, da ti je zdržal toliko let? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spustil gume na 2.5 bara, mogu sm se do dveh benzin stanic zapelat, da sm vrjel svojim ocem. Sm mislu, da jim je na petrolu barometer crknu k mi je pokazal 3.4 bara. Js se pa ze cel cajt sprasujem kak je lahk avto tak trd ... tak je to ko ne kontroloras tlaka za tistimi, ki ti avto prodajo xD

 

@Boss a si ti preverju tlak spomlad, k si letne prvic obu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je 50keda napisal:

Spustil gume na 2.5 bara, mogu sm se do dveh benzin stanic zapelat, da sm vrjel svojim ocem. Sm mislu, da jim je na petrolu barometer crknu k mi je pokazal 3.4 bara. Js se pa ze cel cajt sprasujem kak je lahk avto tak trd ... tak je to ko ne kontroloras tlaka za tistimi, ki ti avto prodajo xD

 

@Boss a si ti preverju tlak spomlad, k si letne prvic obu?

Kaj pa tisto pravilo, da se gum ne pumpa v vročini po vožnji? :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je 50keda napisal:

Spustil gume na 2.5 bara, mogu sm se do dveh benzin stanic zapelat, da sm vrjel svojim ocem. Sm mislu, da jim je na petrolu barometer crknu k mi je pokazal 3.4 bara. Js se pa ze cel cajt sprasujem kak je lahk avto tak trd ... tak je to ko ne kontroloras tlaka za tistimi, ki ti avto prodajo xD

 

@Boss a si ti preverju tlak spomlad, k si letne prvic obu?

aha, sem jih kr z mazdinim kompresorjem nafilal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je 50keda napisal:

@NevLado jap zato pa sem pumpal vceraj zvecer po tem ko sem nardil 3 km naravnost iz hladne garaze. Bo to vredu? 🙂

Pa bi bilo dobro, da se ustaviš še pri kakem preverjenem vulkanizerju, da dejansko vidiš, koliko je trenutno noter. In če je v redu veš za v bodoče, katera benzinska pumpa ima v redu in predvsem točno to zadevo za pumpanje gum. 

3,4 bara? A si se voznil  kot na unih polnih gumah za bager je? 😁👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je 50keda napisal:

@Alex na pumpah čist vredu dela, preverjal v preteklosti na različnih lokacijah, pa kaže isto. Vožnja je bila prijetna na novo položenem asfaltu, ostalo pa bolj tako, smo se izmikal vsem luknam :D

Ne vem, meni je na treh različnih pumpah pokazalo za 0,3 bara razlike. Kar je veliko. Res je, da naj bi bilo to usmerjeno in testirano a ni vedno tako. Jaz se raje odpeljem do kolega gumista in tam preverim. 😁

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.