Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Pri tej lahko samo kartico das ven in preko racunalnika probas, ce je na voljo kaksna nadgradnja... Mislim, da je program TomTom Home ali nekaj podobnega...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Shrek napisal:

Niso 17?

Ja, take imam na stari M6. Res izgledajo majhne, ko se navadiš na 19".🤔 Pa še ET je 50 in izgledajo smešno, ko so tako noter pomaknjene. 

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje so tud 17-ke ...

 

Razlike je res precejsnja... 

 

Sem imel 17ke za zimske na tardeci sestici ... 

Pasted_Image_20_10_2020__19_24.jpg.1327dbc12d8789003cbc4b140ce23470.jpg

 

Pasted_Image_20_10_2020__19_22.jpg.aebee48a7a08379bee66d3cab30cb67e.jpg

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Jest napisal:

Pomoje so tud 17-ke ...

 

Razlike je res precejsnja... 

 

Sem imel 17ke za zimske na tardeci sestici ... 

Pasted_Image_20_10_2020__19_24.jpg.1327dbc12d8789003cbc4b140ce23470.jpg

 

Pasted_Image_20_10_2020__19_22.jpg.aebee48a7a08379bee66d3cab30cb67e.jpg

 

 

Samo res, kaj naredi barva na avtu. No, tudi feltne. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Deeyan napisal:

Ja res je ocitna razlika, res prov majhni kolesi zgledajo na 17" 

ZomboDroid 20102020204900.jpg

Dejan kako dolgo pa imaš že 6tko?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je Bini napisal:

Vem, da mogoče ni pravi čas ampak sem vseeno menjal na zimske. Nikoli ne veš kaj bo jutri v teh časih. "Razmišljaj danes za jutri nikoli obratno" :whatever:

Ps;top,nobene rje vsaj zaenkrat :prstgor:

IMG_20201021_094346.jpg

Aja, pa kotače so dali gor! :)

IMG_20201022_084350.jpg

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je NevLado napisal:

Bini ti imaš 1 feltne in menjavaš gume na njih al imaš 2 seta?

Prvič do sedaj imam ene feltne in dvojne gume, to pa zato ker imam vulka.skoraj pred pragom, se zmenim in nič ne čakam. Felge 18"so pa original ali pa take katere bi imel od 150€ naprej. Poleg tega moraš pa tako na dve leti dat centrirat in nekje po 4-5 zamenjat gume, odvisno od km tako da ne profitiraš kaj veliko, prodaš jih pa potem za pol cene, če jih lahko.Če bi jih jaz dobil takrat stare za pol cene bi jih pa kupil! Tako je moje mnenje... :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Boss napisal:

Ker vulkanizer te je nategnil, da moraš dat na dve leti gume centrirat?

Ja saj ti lahko reče tudi, da jih moraš vsako leto. Ali na pol leta. Stvar biznisa. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom kar vsem trem odgovoril. A se hecate, da jaz nebi vedel kdaj se dajo gume centrirat. Če imaš vsaj malo občutka, kar pa ga eni nimajo, veš-čutiš kdaj je ta čas, če nočeš še potem kaj drugega menjat. Odvisno je pa od prevoženih kilometrov,kaka guma je, od načina vožnje itd. Zato sem pač napisal 2 leti. Jaz sem jih vsake 3 leta-zimske. Na službenem jih pa tak ubijem v eni sezoni, tolk o tem. :)

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni gume vulkanizer nacentrira samo takrat, kadar kupim nove gume (sepravi 5-6 let). Imam dvojne feltne in jih ze celo zivljenje veselo sam menjam in mi se nikoli ni nobena utez odletela prec. Enkrat v zivljenje sem se celo zapeljal na avtooptiko, ker se mi zdi, da je pelko se na tastari sestki menjal volanski koncnik... Pa se to so pri vulkanizerju rekl da sploh nebi rabil, ker je bil avto v vago :D.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Scr3am napisal:

Meni gume vulkanizer nacentrira samo takrat, kadar kupim nove gume (sepravi 5-6 let). Imam dvojne feltne in jih ze celo zivljenje veselo sam menjam in mi se nikoli ni nobena utez odletela prec. Enkrat v zivljenje sem se celo zapeljal na avtooptiko, ker se mi zdi, da je pelko se na tastari sestki menjal volanski koncnik... Pa se to so pri vulkanizerju rekl da sploh nebi rabil, ker je bil avto v vago :D.

Pridi na Kozjansko pa da vidmo kake zimske gume boš mel po 30k km čez same ovinke,veselo boš šel centrirat in ne zaradi uteži ampak zaradi obrabe,ni boga da ne,povem iz izkušenj. Dam vam pa seveda prav,ker vem,da imate različne pogoje vožnje in tudi različne gume tako da vsak ve kako in kaj.(naj bi vedell):prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Hja, tisti v rdečem je pac vzpostavljal reševalni pas.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.