Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 21 urami je Alex napisal:

Najbrž ga ni še avta, ki bi mu ustrezal. 😛


Saj ga tudi nikoli ne bo... Se spomnim, koliko je bilo “jamBranja” pred leti, ko je nabavil BTjko ;) ... Preklel je vso plastiko... pa tezave z vitlom... ampak se je potem pocasi navadil ;) 

  • Všeč 1
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ravno navadil. Mi je pa počasi vseeno, če avto zgleda kot ciganski voz, ko je vse polomljeno in vse s knipingi privito nazaj... "Težave z vitlom" pa so nastale zaradi nepooblaščene predelave pooblaščenega servisa. Vitlo samo je sicer delalo, ampak so zaradi montaže vitla predelali avto tako, kot Mazda ni predvidela. In so bile težave potem zaradi teh predelav. No, ta pooblaščeni servis, ki je delal nepooblaščene predelave, je kasneje zaprl vrata (če verjamete ali ne, nisem jokal zaradi tega)...

 

Da še ni avta, ki bi mi ustrezal? Kaj veš. Moda se obrača. Mogoče pa ravno zdaj na kakšni risalni deski nastaja kak spodoben, praktičen in uporaben enoprostorec in nas bo javno mnenje čez nekaj let prepričevalo, da je to tisto, kar moramo imeti za srečno življenje in da moramo takoj zamenjati avto z novim... Živi bili pa videli. Če ne, bom pa našo petko restavriral pa vozil naprej. Ker petko preklinjam samo v dveh primerih: ko moram zamenjati pregorelo žarnico in ko moram montirati snežne verige.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5 hours ago, Jest said:


Saj ga tudi nikoli ne bo... Se spomnim, koliko je bilo “jamBranja” pred leti, ko je nabavil BTjko ;) ... Preklel je vso plastiko... pa tezave z vitlom... ampak se je potem pocasi navadil ;) 

Toyota Hilux :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je NevLado napisal:

Jaz pa spucal cel avto od znotraj in zamenjal letne predpražnike v zimske. Niti enga prahca nikjer.

 

Z gumami bom pa še počakal kak teden, ko ne bo drugega za delat ob vikendih. Npr naslednjega, ko ni motogp :D 

Pri nas bo jutri 22°C.Mislim,da je to malce pretoplo za zimske  gume. 😋

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Alex napisal:

Pri nas bo jutri 22°C.Mislim,da je to malce pretoplo za zimske  gume. 😋

Če bo šlo tako naprej si lahko na letnih do pomladi in potem naprej saj kaže zelo slabo,da bi šel kam na smučarijo ali proti notranjosti Slo.kjer rabiš z.gume.:whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Če bo šlo tako naprej si lahko na letnih do pomladi in potem naprej saj kaže zelo slabo,da bi šel kam na smučarijo ali proti notranjosti Slo.kjer rabiš z.gume.:whatever:

Res je... Edino, če ne bo slučajno huda zima in bo tudi na obali sneg. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

Tako, se strinjam. Ampak zjutraj pade pod 10 stopinj in če poleg še dodatno pada dež je letna guma takrat na limitu.

Res je. Imam namreč zimske gume z indikatorjem temperature. Ko je točno 7°C celzija ali manj, me v kleti opozorijo, da je cajt za zamenjavo. Z zimskimi  razmerami ni šale. 

  • Haha 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zdaj je najbolj zoprno obdobje, ker je treba tud večkrat tedensko zamenjat gume. Recimo zjutri imaš 4-5 stopinj, popoldne pa tud 20. Jaz vozim dvigalko in komplet koles s sabo in popoldne, ko se vračam s šihta samo na hitro zamenjam gume pa pol doma še 1x nazaj, da je avto za zjutraj pripravljen. Pač zjutraj se mi mudi in nimam časa, razmišljam pa da bi si kupil in postavil na dvorišču kar avtodvigalo, da bo bolj priročno za menjavo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Boss napisal:

Ja zdaj je najbolj zoprno obdobje, ker je treba tud večkrat tedensko zamenjat gume. Recimo zjutri imaš 4-5 stopinj, popoldne pa tud 20. Jaz vozim dvigalko in komplet koles s sabo in popoldne, ko se vračam s šihta samo na hitro zamenjam gume pa pol doma še 1x nazaj, da je avto za zjutraj pripravljen. Pač zjutraj se mi mudi in nimam časa, razmišljam pa da bi si kupil in postavil na dvorišču kar avtodvigalo, da bo bolj priročno za menjavo.

A si v hitrosti pri menjavi gum podobni hiter kot v F1 boksih? Včeraj pri Red Bullu 1,8 sekunde :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je SpEkTr napisal:

Before

 

a4874a8743c74fadc70033f5c6fbd6e2.jpg

 

After

 

d7078d1506946962a129aeb07c5153ea.jpg

 

Mal bo še šlo dol prou velik pa ne.

Meni v bistvu izgleda boljše, ko je gor prikolica. Je mal znižana, se mi zdi?🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.