Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Šel u gobe pa osral avto do vrh strehe! Ne bom dal slike gor, da si ne pokvarim imidža lepo urejenega in zglancanega avta. 

Ps; gobe pa lahko dam gor. :jupiii:

IMG_20201026_184314.jpg

IMG_20201026_184342.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Bini napisal:

Šel u gobe pa osral avto do vrh strehe! Ne bom dal slike gor, da si ne pokvarim imidža lepo urejenega in zglancanega avta. 

Ps; gobe pa lahko dam gor. :jupiii:

IMG_20201026_184314.jpg

IMG_20201026_184342.jpg

Pa si ziher, da je to vse užitno? 🤔Jaz glih ne zaupam tem "pravim" gobam. Raje imam tiste iz vrečke. So vsaj pregledane. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Pa si ziher, da je to vse užitno? 🤔Jaz glih ne zaupam tem "pravim" gobam. Raje imam tiste iz vrečke. So vsaj pregledane. 🤗

A seveda so,mogoče lahko to gdo potrdi ampak do takrat bodo že pospravljene tako ali drugače.:vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

15 hours ago, Bini said:

Šel u gobe pa osral avto do vrh strehe! Ne bom dal slike gor, da si ne pokvarim imidža lepo urejenega in zglancanega avta. 

Ps; gobe pa lahko dam gor. :jupiii:

IMG_20201026_184314.jpg

IMG_20201026_184342.jpg

 

Zelo lepo. Jaz sem bil malo po hosti ampak za polhi, od gob so bile samo 3 dežnikarice :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

 

Zelo lepo. Jaz sem bil malo po hosti ampak za polhi, od gob so bile samo 3 dežnikarice :D

Polhi? 😳Mi smo bili poleti v hišicah na drevesu na Bledu. In celo noč nisem zatisnil očesa, ker so te zverine skakalne po strehi in se lovile. Mah, ga ni čez mestno življenje, kjer je ponoči prijeten mestni hrup, skuterji in podobno. Niso zame take dogodivščine. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

7 hours ago, Alex said:

Polhi? 😳Mi smo bili poleti v hišicah na drevesu na Bledu. In celo noč nisem zatisnil očesa, ker so te zverine skakalne po strehi in se lovile. Mah, ga ni čez mestno življenje, kjer je ponoči prijeten mestni hrup, skuterji in podobno. Niso zame take dogodivščine. 

Ja se spomnem te štorije ja. :D

 

Na dolenjskem je lovljenje polhov kar popularna jesenska aktivnost, polhova mast pa starodavno zdravilo.

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je NevLado napisal:

Ja se spomnem te štorije ja. :D

 

Na dolenjskem je lovljenje polhov kar popularna jesenska aktivnost, polhova mast pa starodavno zdravilo.

A niso te živalce take luštne, z velikimi okcami? Jaz jih ne bi mogel nikakor loviti. 

Mi je pa bil zadnjič smeh, ko sem tekel na bonifiki. Je bila ena mamica iz notranjosti z otroci. Vidijo nutrijo in mamica reče otroku:

"Ja matic, pust pr miru bobra. Joj, pa kok ima rdeče zobe. Kok je smešen."🧐

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Alex said:

A niso te živalce take luštne, z velikimi okcami? Jaz jih ne bi mogel nikakor loviti. 

Mi je pa bil zadnjič smeh, ko sem tekel na bonifiki. Je bila ena mamica iz notranjosti z otroci. Vidijo nutrijo in mamica reče otroku:

"Ja matic, pust pr miru bobra. Joj, pa kok ima rdeče zobe. Kok je smešen."🧐

 

Ja so kr luštni, ampak ljudje smo si res podredili vse. So pa res zdravi(lni). Mesa ni dosti, je pa to res okusen golaž. Če loviš na isti lokaciji in se vsako leto ustaviš ob pravem trenutku (da jih ne pomoriš preveč za naslednje leto), se pravi, da si spoštljiv do narave, ti tudi ona lepo povrne. Več pa lahko poguglaš, npr.

 

polhanje_800x680.jpg
WWW.NOTRANJSKI-PARK.SI

stoletna tradicija lovljenja polhov za hrano, kožuh in polhovo mast ter bogat del naše kulture brez katerega bi se nekdaj težko preživelo

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred mesecem so se mi zaleteli v rit. Zakaj? Mokra cesta...stojim enih 10sec v koloni, pa se nekdo v avto za mano taleti, le tega pa nato premakne v mojega...

No, skode ni bilo dosti, nevsecnosti pa.

0ba77a4a6e7e5e11462ce83e81bc11e9.jpg

Na koncu pa je le vse se postimalo. Popravljali so ga na acosmosu v siski (ja delavnico imajo se zmeraj tam). Prevzel ga je Blaz Luzar in ga tudi moram pohvaliti za koreknost.

76c9143c0fb535bd0864ffd1212a4a54.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 24. 10. 2020 ob 9:14 je Slivka napisal:

Ne ravno navadil. Mi je pa počasi vseeno, če avto zgleda kot ciganski voz, ko je vse polomljeno in vse s knipingi privito nazaj... "Težave z vitlom" pa so nastale zaradi nepooblaščene predelave pooblaščenega servisa. Vitlo samo je sicer delalo, ampak so zaradi montaže vitla predelali avto tako, kot Mazda ni predvidela. In so bile težave potem zaradi teh predelav. No, ta pooblaščeni servis, ki je delal nepooblaščene predelave, je kasneje zaprl vrata (če verjamete ali ne, nisem jokal zaradi tega)...

 

Da še ni avta, ki bi mi ustrezal? Kaj veš. Moda se obrača. Mogoče pa ravno zdaj na kakšni risalni deski nastaja kak spodoben, praktičen in uporaben enoprostorec in nas bo javno mnenje čez nekaj let prepričevalo, da je to tisto, kar moramo imeti za srečno življenje in da moramo takoj zamenjati avto z novim... Živi bili pa videli. Če ne, bom pa našo petko restavriral pa vozil naprej. Ker petko preklinjam samo v dveh primerih: ko moram zamenjati pregorelo žarnico in ko moram montirati snežne verige.

Da boš verige lažje montiral si nabavi to

https://www.spaccer.com/sl_SI/

 

lahko dobiš malenkost ceneje kakor je cena tukaj na netu.

Popravljeno od mazdaman

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa eko standardi?:nevem:
Misliš da ene plastična kajla vpliva na eko standarde bolj kakor nenehno vklapljanje?

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

  • Všeč 1
  • Haha 2

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je mazdaman napisal:

Misliš da ene plastična kajla vpliva na eko standarde bolj kakor nenehno vklapljanje?

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk
 

Ma ne to ampak zaradi ful večje porabe.....:jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je dvorjan napisal:

Natankal do čepa. 😃

A si delal presledke vmes. Če malo počakaš, gre baje še par litrov z lahkoto v rezervoar, ker iztisne gorivo zrak ven. Tako pravijo... 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

22 minutes ago, Alex said:

A si delal presledke vmes. Če malo počakaš, gre baje še par litrov z lahkoto v rezervoar, ker iztisne gorivo zrak ven. Tako pravijo... 

To je bolj od tega, ker se nafta tako peni. Evo še ena prednost bencinarj, ne rabiš čakat, da se pene poležejo :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.