Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

In kateri drugi avto je višji? Saj smo pred dvemi leti obredli nekaj čez 20 salonov, ko je žena sitnarila za novi avto, nato pa sama ugotovila, da je še najboljše to, kar že imamo. In takrat sem podrobno pregledal vso silno ponudbo. Vsi so zmerno do pretežno enaki. Eden malo drugače odštancan od drugega, neke bistvene razlike pa ni...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a se ti ne izklopi nazaj?  

Ne ne izklopi se nazaj.

Avto zazna vsako krat ko prižgeš kakor da si stisnil.

 

Ampak isti sistem pri AUTO HOLD ne deluje

 

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

 

Kaj pa ce podres in izklopis stikalo ? namesto da so kajle

Stikalo je potrebno vsakokratp ko prižgeš avto pritisnit in malo podržat, da izklopiš start stop.

Tako da odklop po moje ne bi nič naredil.

 

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

 

 

 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je mazdaman napisal:

Ne ne izklopi se nazaj.

Avto zazna vsako krat ko prižgeš kakor da si stisnil.

 

Ampak isti sistem pri AUTO HOLD ne deluje

 

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

 

 

Stikalo je potrebno vsakokratp ko prižgeš avto pritisnit in malo podržat, da izklopiš start stop.

Tako da odklop po moje ne bi nič naredil.

 

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

 

 

 

Dam rajši not zobotebec kot pa to rdečo kajlo, tako lep avto pa, da gledam tole.... 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je sedaj samo za test. Pol pride nekaj bolj estetskega.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm kmet an s hribu doma, pa ne zastopm prou preuč usega tega. Daš toliko denarja za avto, potem pa z kajlico (ali zobotrebcem) blokiraš stvari, ki jih ne potrebuješ. Zakaj si jih pa potem plačal? 

 

In potem sem jaz čudak, ko se mi ti novi avtomobili ne dopadejo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je Slivka napisal:

Sm kmet an s hribu doma, pa ne zastopm prou preuč usega tega. Daš toliko denarja za avto, potem pa z kajlico (ali zobotrebcem) blokiraš stvari, ki jih ne potrebuješ. Zakaj si jih pa potem plačal? 

 

In potem sem jaz čudak, ko se mi ti novi avtomobili ne dopadejo...

To je kot pri punci,imel bi dve tri stvari,ko pa jo privlečeš domol pa dobiš v kompletu pol hudiča. Vzemi ali pusti,kajlica tu nič ne pomaga.:aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

18 hours ago, TiEn said:

Škoda nisi ledice dal noter, ti bi vsaj več časa zdržala. Jaz sem jo zamenjal takrat z ledico

Ni bilo LED pri roki, v lokalni trgovini z avtodeli so imeli klasicen Osram in je sel ta noter. Pa saj zdaj bo lep cajt mir (tok-tok). 😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pred kaksno urco je CX-5 preobuta v zimske skornje ... tako, da zaradi mene lahko zahladi ali zapade sneg :D ... 

 

Je pa postopek podoben kot pri dohtarju :D ... Treba se je prej narocit, da dobis termin... Edina razlika je ta, da pri vuklanizerju ni treba cel dan klicarit, ker so se takoj javili in sem dobil termin ... :P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Jest napisal:

Pred kaksno urco je CX-5 preobuta v zimske skornje ... tako, da zaradi mene lahko zahladi ali zapade sneg :D ... 

 

Je pa postopek podoben kot pri dohtarju :D ... Treba se je prej narocit, da dobis termin... Edina razlika je ta, da pri vuklanizerju ni treba cel dan klicarit, ker so se takoj javili in sem dobil termin ... :P 

... pa da ne testirajo avta prej na korono. 

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je FuManchu napisal:

Sem kar vesel, da sam avte preobujem in ne rabim vsako leto skakat okoli vulkanizerjev....

Enako. Pol ure dela in je. Imam udarno makito in nastavek za vijake za kolesa. Izgleda kot pri vulkanizerja samo dvigala nimam.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Alex napisal:

... pa da ne testirajo avta prej na korono. 


Testirajo ga res ne... ga pa prej razkuzijo z ozonom ali nekaj takega... Eno skatlo dajo za ene 10 minut v kabino in potem prezracijo... ;)

pred 29 minutami je Alex napisal:

Enako. Pol ure dela in je. Imam udarno makito in nastavek za vijake za kolesa. Izgleda kot pri vulkanizerja samo dvigala nimam.


Jaz nimam dveh kompletov felten... nimam pa doma masinerijo za premontazo gum niti centrirke, da bi sam premontiral gume doma ;) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Jest napisal:


Testirajo ga res ne... ga pa prej razkuzijo z ozonom ali nekaj takega... Eno skatlo dajo za ene 10 minut v kabino in potem prezracijo... ;)


Jaz nimam dveh kompletov felten... nimam pa doma masinerijo za premontazo gum niti centrirke, da bi sam premontiral gume doma ;) ...

Jaz tudi nimam centrirke... jo ima pa kolega. In vržemo na hitro hume gor. Pa ne vsako leto. Ko začutim, da kaj ni v redu ali pa recimo, če se kakšna utež odlepi. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Alex napisal:

Jaz tudi nimam centrirke... jo ima pa kolega. In vržemo na hitro hume gor. Pa ne vsako leto. Ko začutim, da kaj ni v redu ali pa recimo, če se kakšna utež odlepi. 

Noja... samo ti si dal jurja za druge fejtne... pa dobre kolege, ki ti zastonj naredijo... Ali kaj si hotel povedati... Meni ni tezko peljat do vulkanizerja in v pol urce je zadeva urejena ;) Za ceno felten pa lahko menjam gume ene 10 let ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Jest napisal:

Noja... samo ti si dal jurja za druge fejtne... pa dobre kolege, ki ti zastonj naredijo... Ali kaj si hotel povedati... Meni ni tezko peljat do vulkanizerja in v pol urce je zadeva urejena ;) Za ceno felten pa lahko menjam gume ene 10 let ;) 

 

V bistvu sem imel vedno dvojne feltne-letne in zimske. Škoda se mi zdi kupovati 19" zimske, če so 17" bolj primerne za sneg. 

In kot drugo mi je zanimivo šraufat, kar lahko postorim sam. Sem neodvisen, tudi če vulkanizerji ne smejo delati jaz lahko zamenjam vseeno gume. Tako je bilo tudi  spomladi. 

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

V bistvu sem imel vedno dvojne feltne-letne in zimske. Škoda se mi zdi kupovati 19" zimske, če so 17" bolj primerne za sneg. 

In kot drugo mi je zanimivo šraufat, kar lahko postorim sam. Sem neodvisen, tudi če vulkanizerji ne smejo delati jaz lahko zamenjam vseeno gume. Tako je bilo tudi  spomladi. 

Ampak zgleda pa ne neki na 16"kah.:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

Noja... samo ti si dal jurja za druge fejtne...

 

Kakšna platišča pa so to za 1000? Pozlačena in posuta z rubini? Ker za BT-50 so nova po 57€ za kos. In glede na to, da potrebujem samo štiri platišča, pridem skozi z manj kot 240€. Ali pa imate kakšne besne zverine na vsaj osmih osovinah?

 

http://www.mamut4x4.com/?kategorija=177&jezik=sl&artikel=2669

Popravljeno od Slivka
Dodal link
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.