Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Gregster napisal:

A to bo za zimske? Letne imaš tudi 18ke?

Te sem kupil in bom dal verjetno gor letne gume ,ker na  onih 18", ki so bile kupljene z avtom imam sedaj zimske gume. Mislim,da ne bo neke razlike,da bi me motilo saj so mi osebno OK.:prstgor:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Aless napisal:

@Scr3am jaz sem jih na roke pobrusil in s pištolo prebarval v bmw grafitno barvo. Je najceneje. 

So pa te felge od 1.gen GG, so pa meni osebno so všečne. 

Screenshot_20201203_080006.jpg

Ravno take 17"sem imel na 3ki pred 12imi leti in so mi bile res lepe za takrat in za tisti čas. Pa še danes niso kar neki.... :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O temu sem tudi ze razmisljal. Kompresor imam in bi v tem primeru potreboval samo se pistolo. A si sel samo z barvo cez k ima notri ze lak ali si sel prav posebej z base coat, barva in nato clear coat? Hmm, sepravi si vse na roke zbrusil z brusnim papirjem ? Osebno sem mislil, z masino :). Drgac je pa lepo izpadlo. Koliko casa nazaj si pa to delal?

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sem šel prvo z špric kitom, nato osnovno bazo barvo in nato še prozoren lak. 

Sem pa notranjost felge prebarval z črno svetlečo barvo zunanjost pa z to bmw grafitno, v idejo sem tudo mel da bi vzel prozoren Mat lak, ampak je bil lak 1x dražji od svetlečega zato sem raje vzel svetlečega. 

Brusil sem pa tam kjer se je dalo sem zbrusil z onimi šmirgl nastavki za bormašino, vse ostalo pa na roke z šmirglom. 

Hmh, je pa že ene 3 leta nazaj, pa so še vedno kot nove, nobene praske še ni. 

Aja one notranje Mazda pokrovčke sem pa razstavil in preoblekel z carbon folijo. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 12. 2020 ob 21:14 je Gregster napisal:

A to bo za zimske? Letne imaš tudi 18ke?

Ne,to so za letne gume in danes pravkar zmontirane. Na onih original 18tkah ,ki so bile z avtom bom imel kar zimske gor. Dolgo sem iskal,da sem našel 18tke original za pametno ceno. Za 16tke nimam srca,da jih dam na avto,ker nikakor ne zgledajo! Ko jih bom spomladi dal na avto  jih slikam.:party0035:

IMG_20201205_103405.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 12. 2020 ob 21:14 je Gregster napisal:

 

Danes je pa res moj dan,zglancal u nulo avto. Škoda,da je nisem pred tem slikal kak je bila vsrana od soli.?zmeden?.

IMG_20201205_184220~2.jpg

Popravljeno od Bini
  • Všeč 3
  • Začuden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

pred 11 urami je Bini napisal:

Danes je pa res moj dan,zglancal u nulo avto. Škoda,da je nisem pred tem slikal kak je bila vsrana od soli.?zmeden?.

IMG_20201205_184220~2.jpg

Čakaj, a to je tvoj avto, Bini? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Alex napisal:

Čakaj, a to je tvoj avto, Bini? 🤔

Jp,zakaj?:whatever:

pred 10 urami je Gregster napisal:

Mater se šajna. Pri vas ni deževalo, da si pral?

Ne,nazadnje je snežilo in ceste so grozno vsrane.......💩

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vbistvo nisem naredil nič, enostavno sem se vsedel in eno uro vozil po občini. Res mi je fenomenalen avto, voznja, osvetljitev, sedenje, motor, menjalnik. Uzivam v voznji z njo in zmeraj je koncni produkt nasmesek na obrazu. Vglavnem ne menjam je za nic na svetu za nobenega bentliya bmwja mercedesa. Koncno najdel avto v katerem uzivam mazda 🙂

  • Všeč 5
  • Ljubim 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je scania napisal:

Vbistvo nisem naredil nič, enostavno sem se vsedel in eno uro vozil po občini. Res mi je fenomenalen avto, voznja, osvetljitev, sedenje, motor, menjalnik. Uzivam v voznji z njo in zmeraj je koncni produkt nasmesek na obrazu. Vglavnem ne menjam je za nic na svetu za nobenega bentliya bmwja mercedesa. Koncno najdel avto v katerem uzivam mazda 🙂

Jaz se tudi velikokrat čisto brez obveznosti vsedem v mojo Mazdo, si dam gor najljubšo muziko in jo malo "sprehodim" do Črnega kala(še naša občina). Včasih grem čisto ležerno in kot praviš čisto preprosto uživam. Če me prime  malo tudi "prezračim" motor. Se strinjam, vse na njej je top. 

Tudi sam sem končno v avtu, ki mi je totalno všeč. 

Sedaj je pa še udobna na 17" 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredil en 35km krog po obvoznici okoli Lj. Ker so avtopralnice zaprte in je škoda neizkoristit dežja, da ti spere podvozje so pač potrebne tudi take brezvezne vožnje. Soli pa ni več spodaj...:punk:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Boss napisal:

Naredil en 35km krog po obvoznici okoli Lj. Ker so avtopralnice zaprte in je škoda neizkoristit dežja, da ti spere podvozje so pač potrebne tudi take brezvezne vožnje. Soli pa ni več spodaj...:punk:

Btezvezne z Mazdo?? 😳

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Uf... - spremeni se zvok motorja - za 2-3l se zviša trenutna poraba - to bo povedal nekdo drug ker ne vem točno, ampak pri i-eloop ikoni ta ni modra več , ampak je ena druga barva - če imaš pa OBD2 pa lahko vidiš poseben PID kateri ti pove da se renegeracija izvaja . . .
    • Največja kača na svetu poginila kmalu po odkritju: 'Tega si ni zaslužila' | 24ur.com WWW.24UR.COM Skoraj sedemmetrsko anakondo so v amazonskem deževnem pragozdu odkrili prejšnji mesec, le nekaj tednov pozneje pa je največja kača na svetu poginila. "Žalosten in jezen sem," je sporočil nizozemski...  
    • Kako veste, kdaj vam dela regeneracijo?
    • Na Dolenjskem je bla ena ohcet. Izbruhnil velik pretep med obema družinama. Ko so jih razdvojili, so policaji začeli zasliševati vse sodelujoče in priča neveste je povedal sledeče: - "Ko je bil končan poročni obred, sem zaplesal prvi ples z nevesto. Po prvem plesu je muzika kar igrala, pa sem zaplesal se en ples z njo..." - "Ja in ...?" - "Ja, muzika je igrala se kar naprej in jaz sem tudi plesal z nevesto se naprej." - "Ja, povejte že, kako se je začel pretep!" - "Ja, no po četrtem plesu z nevesto, pa kar naenkrat skoči ženin k nama in z vso silo brcne svojo ženo med noge!" - "Uf, to je moralo pa boleti!" - "Bolelo, bolelo, pa še kako, saj mi je zlomil kar tri prste na roki..."
    • Pride Gorenjec iz službe prezgodaj domov in na dvorišču zagleda kombi vodovodarja. Sam pri sebi si Gorenjec reče: - "Ah, ko bi bil vsaj njen ljubimec..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.