Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Jaz sem notri vse zglancal in posesal. Prevečkrat zgleda obrišem armaturko, pa se pol takoj vsak prahec pozna. Pral pa nisem, ker imamo sneg. :) Tudi olje po enem letu še vedno na max, vitrexa je bila pa kar žejna. Tokrat prvič vzel Hofrovega -30 čeprav sem vedno kupoval tistega za -35 v Šparu. Pa na servis bo treba poklicat, je leto naokoli.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

44 minutes ago, scania said:

Upam da ne v dizla ;) 

 

To sm js 1x v svojo Alfo 159 1.9 JTDm naredu :zvizga: ko sm pogruntu kaj pocnem sem mel ze vec kot pol bencina v keslu, sm klicu pol enga poznanga mehanika, ki mi je svetoval naj vlijem not dvotaktola in dolijem nafto še polovico kesla, kar je ostalo in, če slišim kake čudne zvoke takoj ugasnit avto.... na srečo je tole delovalo, je pa reku, če bi mel kakega Renaulta, da bi lahk kr pozabu, da bi šlo takle skoz 🙂

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 2
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 minutes ago, FuManchu said:

1.9 jtd je čudežni in zelo robusten motor.

 

lej, folk lahk govori proti Alfi karkoli hoče, js lahk rečem, da je bil to en izmed najboljših avtov kar sm jih mel. Pa proti Alfi ponavad govori folk, ki je še vozu nikol ni, kaj šele lastil.

Prodal sm jo s 365kkm na števcu pa vem, da tist, ki si jo lasti, da mu bo še neki časa služla, če je nebo rja prej požrla

  • Všeč 2
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa za svojo belo ravno prejsni mesec uredil use full kasko brez odbitne me je prislo okroglih 1000eur 100 na mesec pa gasa. res pa da mi popravljajo vsako malenkost ki se na parkingu naredi saj jih dobro placujemo

na drugi sestici mam pa osnovni kasko me pride pa 390eur bistveno cenejse



Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je SpEkTr napisal:

Ja, sej to je na nek način res ja. Men gre bolj na živce to od parkinga, ko folk dela jamice z vrati..

 

Menda pa, da nekega dobička od avto zavarovanj večina zavarovalnic nima..

 

Hhaha, ja zato pa imajo zavarovalnice konc vsakega leta miljonske dobičke :rolleyes:

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uff, vidim da vas lupijo tako kot so pred leti mene.

 

Danes odkartam za ful kasko brez odbitne fransize z odkupom prve skode, asistenco, vsem kar je mogoce cca. 540eur za M6 2,5l top revokution, l2017. Seveda imam top popuste in druzinske vezave. 

 

Zeni placam za novega C3 s full kaskom okoli 370 eur.

 

Agent je iz Adriatica, ki je sedaj postal Generalli. Do sedaj nisem imel nobenih problemov.

 

Ce koga zanima moj zavarovalnicar ga lahko vprasam ali ima cas za vec strank, ker ze sedaj diha na skrge.

 

 

Popravljeno od ignacij
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.