Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ej...res sem bol malo na Mazda .f.ga pogledam na hitro ...😆😁😁...gužva v službi ...he he ..tudi sem po 30 letih spet nabavil APN 4 Tomos  in ga obnovil 👍😆😁

Ti....kako si ..?

Jaz pa tudi pogrešam na Mazda .f..Boštjana  -Ajvar 

Vem je zelo zaseden 😆😃😃lp😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Gelipter napisal:

Ej...res sem bol malo na Mazda .f.ga pogledam na hitro ...😆😁😁...gužva v službi ...he he ..tudi sem po 30 letih spet nabavil APN 4 Tomos  in ga obnovil 👍😆😁

Ti....kako si ..?

Jaz pa tudi pogrešam na Mazda .f..Boštjana  -Ajvar 

Vem je zelo zaseden 😆😃😃lp😁

Opa priden, priden. Si se malo vrnil v svoje mladostne dni :). Evo pri meni tudi vse super. 
ja ajvarja pa tudi ze kar nekaj casa ni bilo na spregled...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je, poleg olja in oljnega filtra še filter kabine. Pa kolikor sem opazil so mi še pokrov motorja in vso plastiko namazali. Zavorna tekočina je bila menjana lani ter neko zaščito podvozja so nanesli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V mazdi Ferk so mi glede na kilometre 65000km preventivno priporočali tunap aditiv 979 za čiščenje šob. Aditiv sem kupil 42€ in naredil 200km. Razlik je očitna. Že nekaj časa ko je bil motor ogret so bili obrati cca 750. Zdaj so nazaj na 500 in bolj miren tek opažam. Vglavnem priporočam za bencinarja. Imajo tudi za dizla. Naslednji tretma je na 120000km.

Popravljeno od scania
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je scania napisal:

V mazdi Ferk so mi glede na kilometre 65000km preventivno priporočali tunap aditiv 979 za čiščenje šob. Aditiv sem kupil 42€ in naredil 200km. Razlik je očitna. Že nekaj časa ko je bil motor ogret so bili obrati cca 750. Zdaj so nazaj na 500 in bolj miren tek opažam. Vglavnem priporočam za bencinarja. Imajo tudi za dizla. Naslednji tretma je na 120000km.

Ej..kje si to nabavil ?😁jaz na moji CX5 Benz .imam 78.000 km ..kaj bi tudi mogel dat ta aditiv za čiščenje šob...meni dela ok...motor je miren 😁lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je scania napisal:

Pri ferku mazda servis mb. Jaz sem preventivno not vlil in opazil padec obratov nazaj na 500 kot takrat ko je bila nova, pa nekak mehkejši prosti tek se mi zdi.

Ok...to bi mogli imeti na vseh Mazda servis...če ne bom poklical na Mazdo Ferk 😆😁😁hvala za inf. ..škodit ne bi smelo.😁😆😆😆

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.