Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Ej...res sem bol malo na Mazda .f.ga pogledam na hitro ...😆😁😁...gužva v službi ...he he ..tudi sem po 30 letih spet nabavil APN 4 Tomos  in ga obnovil 👍😆😁

Ti....kako si ..?

Jaz pa tudi pogrešam na Mazda .f..Boštjana  -Ajvar 

Vem je zelo zaseden 😆😃😃lp😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Gelipter napisal:

Ej...res sem bol malo na Mazda .f.ga pogledam na hitro ...😆😁😁...gužva v službi ...he he ..tudi sem po 30 letih spet nabavil APN 4 Tomos  in ga obnovil 👍😆😁

Ti....kako si ..?

Jaz pa tudi pogrešam na Mazda .f..Boštjana  -Ajvar 

Vem je zelo zaseden 😆😃😃lp😁

Opa priden, priden. Si se malo vrnil v svoje mladostne dni :). Evo pri meni tudi vse super. 
ja ajvarja pa tudi ze kar nekaj casa ni bilo na spregled...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res jeee...to sem imel v planu . .😁😉😃 Spet si zrihtam Tomos APN 4 kot sem ga imel 😁😁primorska štirka 👍😆

IMG_20210130_130922.jpg

  • Všeč 6
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je, poleg olja in oljnega filtra še filter kabine. Pa kolikor sem opazil so mi še pokrov motorja in vso plastiko namazali. Zavorna tekočina je bila menjana lani ter neko zaščito podvozja so nanesli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V mazdi Ferk so mi glede na kilometre 65000km preventivno priporočali tunap aditiv 979 za čiščenje šob. Aditiv sem kupil 42€ in naredil 200km. Razlik je očitna. Že nekaj časa ko je bil motor ogret so bili obrati cca 750. Zdaj so nazaj na 500 in bolj miren tek opažam. Vglavnem priporočam za bencinarja. Imajo tudi za dizla. Naslednji tretma je na 120000km.

Popravljeno od scania
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je scania napisal:

V mazdi Ferk so mi glede na kilometre 65000km preventivno priporočali tunap aditiv 979 za čiščenje šob. Aditiv sem kupil 42€ in naredil 200km. Razlik je očitna. Že nekaj časa ko je bil motor ogret so bili obrati cca 750. Zdaj so nazaj na 500 in bolj miren tek opažam. Vglavnem priporočam za bencinarja. Imajo tudi za dizla. Naslednji tretma je na 120000km.

Ej..kje si to nabavil ?😁jaz na moji CX5 Benz .imam 78.000 km ..kaj bi tudi mogel dat ta aditiv za čiščenje šob...meni dela ok...motor je miren 😁lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je scania napisal:

Pri ferku mazda servis mb. Jaz sem preventivno not vlil in opazil padec obratov nazaj na 500 kot takrat ko je bila nova, pa nekak mehkejši prosti tek se mi zdi.

Ok...to bi mogli imeti na vseh Mazda servis...če ne bom poklical na Mazdo Ferk 😆😁😁hvala za inf. ..škodit ne bi smelo.😁😆😆😆

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.