Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 2 minutama je Scr3am napisal:

Kako se pa namontirajo? Se zalimajo, zasraufajo, nataknejo ?

Za sklopko in zavoro se originalna guma sname. Pri montaži se je treba mal potrudit ( 5 min😁), ker je guma še kr trda. Za gas pa se samo natakne čez obstoječe pedalo.

 

poglej na AliExpressu...majo med slikami tudi filmče kako se namontira.

jaz sem dal mislim da 18 ali 20€...samo sedaj (od 1.1.2021) mislim da je še carina in neki si še naša pošta vzame.

 

Je pa zanimivo da je so aluminijaste-pričakoval sem nek fake.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je scania napisal:

KONČNO opral avto in spoznal da imam titanium flash barvo 😁😁😁😁

 

Jaz tudi... zanimivo kaj se je skrivalo pod vso svinjarijo belo sive barve :bravo:

pred 10 urami je ignacij napisal:

Bil pod stresom pa prednjo 19 feltno podrajsal ob robnik.

a fejst? jeba, nesreča nikoli ne počiva...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 minutes ago, Gregster said:

Meni se je to isto zgodilo jeseni. Ko bo možen prehod me regijami dam popravit. Nimaš kj, se zgodi.

 

2 minutes ago, Gregster said:
11 hours ago, ignacij said:

Bil pod stresom pa prednjo 19 feltno podrajsal ob robnik

 

Odvisno od tega, koliko si jo poškodoval. Sicer pa bo verjetno brušenje, nanašanje materiala, barvanje in poliranje dražje od tega, če kupiš drugo. Npr.

platisce-19-mazda-original-slika-1789348
WWW.BOLHA.COM

Platišče 19 MAZDA original Prodam 19 platišče - original za Mazda 6, mogoče paše

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je ignacij napisal:

Ma ne jebem, prov trudim se da ozavestim da je feltna pac potrosni material in da ni konec sveta. Ne bom popravljal, ne bom se obremenjeval, gremo dalje, nbene se nisem podrl na racun feltn 

Kot da bi samega sebe poslušal :) raje ta denar kam drugam dati. Je bolje dati 100eur več za nov kpl gum, kot pa popravljati praske.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Scr3am napisal:

Jest osebno bi tako naredil, ker mi te iz aliexpressa niso kej prevec vsec. Je pa res, da je oem vrjetno bistveno drazja zadeva. Moja ima pa itq ze oem alu pedalke (GTA) oprema.
 

 

Zaenkrat pri meni ni nobenega "lufta" in so ful trdno na pedalih. Upam da bo tudi tako trajalo🤞😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem montiral tole piščalko,če ne bom povozil nič pomeni,da deluje...😃

Sem pa lažji za 5€ in 3ka težja za 5g. Upam,da se ne bo preveč poznalo pri porabi, mogoče bo Boss izračunal nov zračni upor? (prej je bil 0.26) 

IMG_20210207_094933.jpg

IMG_20210207_094622.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Bini napisal:

Sem montiral tole piščalko,če ne bom povozil nič pomeni,da deluje...😃

Sem pa lažji za 5€ in 3ka težja za 5g. Upam,da se ne bo preveč poznalo pri porabi, mogoče bo Boss izračunal nov zračni upor? (prej je bil 0.26) 

IMG_20210207_094933.jpg

IMG_20210207_094622.jpg

Jaz sem pa skos mislil, da srna pride če žvižgam... 

  • Všeč 1
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi "menjal" vinjeto, pa posesal in zglancal notranjost. Ne vem od kje, ampak prahu več kot v starih časih, ko smo se še kam vozili. :D 

 

Pral nisem, bom pa moral neki naštudirat za zračno rjo, so se začele delat pikice. :( 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je NevLado napisal:

Jaz sem tudi "menjal" vinjeto, pa posesal in zglancal notranjost. Ne vem od kje, ampak prahu več kot v starih časih, ko smo se še kam vozili. :D 

 

Pral nisem, bom pa moral neki naštudirat za zračno rjo, so se začele delat pikice. :( 

Za tole zračno rjo pravjo, da se da dol s plastelinom. Ko sem mel bravota bele barve sem jo imel nekaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

7 minutes ago, Scr3am said:

 

A si že probal točno tega? Je okej? Ker ga drugače kar naročim pa je.

 

Kako gre pa tole s plastiko? Ali lahko rata sranje?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.