Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

Sem probal oz. ga uporabljam ze vsaj 6 let. Ne poskoduje nic. Osebno trenutno uporabljam k2 roton, ker je cenejsi in dobis ga 1l, namesto 500ml. Po zelji ga lahko tudi malenkost razredcis z vodo in naspricas cel avto, pocakas par minut in nato speres z vodo. Drgac si pa lahko tudi na youtubu pogledas kako pa kaj " car iron decontamination " 

 

 

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Scr3am napisal:

Sem probal oz. ga uporabljam ze vsaj 6 let. Ne poskoduje nic. Osebno trenutno uporabljam k2 roton, ker je cenejsi in dobis ga 1l, namesto 500ml. Po zelji ga lahko tudi malenkost razredcis z vodo in naspricas cel avto, pocakas par minut in nato speres z vodo. Drgac si pa lahko tudi na youtubu pogledas kako pa kaj " car iron decontamination " 

 

 

Jp, sem uporabljal enakega za platišča ampak ga mi je trenutno zmanjkalo. Dobiš ga pa tudi v šparu. Nisem pa z njim pral celotnega avta...vsaj zaenkrat🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 2/6/2021 at 8:20 PM, Gregster said:

Meni se je to isto zgodilo jeseni. Ko bo možen prehod me regijami dam popravit. Nimaš kj, se zgodi.

Pa fantje prestraseni no.....za servis oz storitev ki jo rabis lahko preides obcine in regije! Izjem je prepolno

On 2/5/2021 at 8:59 AM, Nejc1986 said:

Ne, to je zato ker so suvi konstantno na terenu in vedno pridejo v pralnico polni blata, vejevja ter saharskega peska. 

Krtace morajo za 10cm visje skalibrirat Pa kljuko majo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 hours ago, Scr3am said:

Sem probal oz. ga uporabljam ze vsaj 6 let. Ne poskoduje nic. Osebno trenutno uporabljam k2 roton, ker je cenejsi in dobis ga 1l, namesto 500ml. Po zelji ga lahko tudi malenkost razredcis z vodo in naspricas cel avto, pocakas par minut in nato speres z vodo. Drgac si pa lahko tudi na youtubu pogledas kako pa kaj " car iron decontamination " 

 

 

 

Top. Če že naročam iz te strani, kateri vosek mi še priporočate? Zaenkrat imam kar turtlewax v spreju :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet odvisno zakaj rabis? Ali je vosek misljen, kot sealant, ki je debelejsi in je misljen za cez zimo ali pa je to "poletni" vosek, kateri da malo vec sijaja in je bolj "tanek". Imas oldschool voske in v spreju. Izbire je ogromno :). Ne ravno s kateremkoli izdelkom, kateri je namenjen za platišča nato uporabiti še na celem avtu. Za carpro iron x in k2 roton pro vem, da lahko, ker ni namenjen izkljucno samo platiscam, ampak je namenjen dekontaminaciji letece rje. Je tudi na izdelku napisano, da je varen za uporabo na vseh lakiranih povrsinah. Imas recimo kaksne druge malo bolj agresivne izdelke, ki so namenjeni izkljucno samo platiscam. Poleg tega imaš čistila za platišča in čistila za letečo rjo, kar je velika razlika.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 hours ago, Scr3am said:

Spet odvisno zakaj rabis? Ali je vosek misljen, kot sealant, ki je debelejsi in je misljen za cez zimo ali pa je to "poletni" vosek, kateri da malo vec sijaja in je bolj "tanek". Imas oldschool voske in v spreju. Izbire je ogromno :). Ne ravno s kateremkoli izdelkom, kateri je namenjen za platišča nato uporabiti še na celem avtu. Za carpro iron x in k2 roton pro vem, da lahko, ker ni namenjen izkljucno samo platiscam, ampak je namenjen dekontaminaciji letece rje. Je tudi na izdelku napisano, da je varen za uporabo na vseh lakiranih povrsinah. Imas recimo kaksne druge malo bolj agresivne izdelke, ki so namenjeni izkljucno samo platiscam. Poleg tega imaš čistila za platišča in čistila za letečo rjo, kar je velika razlika.

Jaja, enga poletnega!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Gelipter said:

Ej...lepo 👍😉😁kje si to nabavil ? bi mogel tudi jaz za mojo CX5..😉😉😁lp

 

Preko jooma 🙂

https://joom.app.link/Gy1NVXkeIdb

 

Sm pa mel sreco, da sm ju dobil po akcijski ceni 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam... tisto je res kičasto. Če bi rabil zaščitit odbijač imaš take prozorne plastične nalepke, ki se skoraj ne vidijo a odlično ščitijo pred praskami.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Deeyan napisal:

A tole? Tole je alu zascita odbijaca. Folije so pa qrac, ker se hitro scefrajo... 

 

IMG_20210128_063534.jpg

 

Tolk hitro spet ne, par let zdržijo pol pa zamenjaš.

 

Recimo tole

 

PfvHPzYbHwZV.jpg
WWW.CENEJE.SI

Zaščitna folija za odbijač / folija za zaščito lakaMaterial: PVC, debelina 150µmVelikost (dolžina x širina):127x16cmBarva:prozornaZaščitna...

 

 

Sicer pa, če ti je všeč je itak tvoj avto. Sam sem mogoče pristranski, ker hočem imeti čimbolj clean look. Zato bi se rad znebil srebrnih sank na strehi, sijočega kroma okrog in okrog ter ostale kičaste navlake v obliki raznih napisov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Deeyan napisal:

 

Preko jooma 🙂

https://joom.app.link/Gy1NVXkeIdb

 

Sm pa mel sreco, da sm ju dobil po akcijski ceni 🙂


To si moral nasvasati na originalni izpuh, ker ni videti, da bi bilo na objemko z vijaki?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

25 minutes ago, Jest said:


To si moral nasvasati na originalni izpuh, ker ni videti, da bi bilo na objemko z vijaki?

 

Res je, odrezat stare pa nasvasat nove 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je ignacij napisal:

Danes sem se pa odlocil da jutri uveljavim kasko ker mi je kuna pozrla izolacijo pod pokrovom motorja.

Možna kakšna slika, da vidimo koliko izolacije manjka? Meni je tudi, čisto malo pa je avto garažiran. Očitno je na delu, ko sem v službi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.