Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

dne 7. 2. 2021 ob 11:37 je Bini napisal:

Sem montiral tole piščalko,če ne bom povozil nič pomeni,da deluje...😃

Sem pa lažji za 5€ in 3ka težja za 5g. Upam,da se ne bo preveč poznalo pri porabi, mogoče bo Boss izračunal nov zračni upor? (prej je bil 0.26) 

IMG_20210207_094933.jpg

IMG_20210207_094622.jpg

o tem pišejo tudi v dnevnem časopisju, citiram, testiranje v ZDA ?! :) : ""Za odganjanje divjadi z območja cest so na voljo tudi pripomočki, ki jih namestimo na vozilo. Eden od ponudnikov izdelka ameriške izdelave navaja, da je na testiranjih v ZDA dosegel v povprečju 92-odstotno učinkovitost. Gre za majhno piščal, ki pri hitrosti več kot 55 kilometrov na uro oddaja zvočno frekvenco nad 18.000 Hz. Divjad jo zazna na razdalji sto metrov, za človeka pa je neslišna."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je sportman333 napisal:

o tem pišejo tudi v dnevnem časopisju, citiram, testiranje v ZDA ?! :) : ""Za odganjanje divjadi z območja cest so na voljo tudi pripomočki, ki jih namestimo na vozilo. Eden od ponudnikov izdelka ameriške izdelave navaja, da je na testiranjih v ZDA dosegel v povprečju 92-odstotno učinkovitost. Gre za majhno piščal, ki pri hitrosti več kot 55 kilometrov na uro oddaja zvočno frekvenco nad 18.000 Hz. Divjad jo zazna na razdalji sto metrov, za človeka pa je neslišna."

Evo,razlaga za skeptike 😁,onih nekaj % do 💯 mi pa krije Triglav.....:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Evo,razlaga za skeptike 😁,onih nekaj % do 💯 mi pa krije Triglav.....:bravo:

 

 

Kako ti krije Triglav, ce si zadnjic rekel, da ne placujes kaska ali kombinacij ampak samo obvezno zavarovanje :D .... Ali pa sem kaj narobe razumel? 🤔🙄

  • Haha 2
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

 

 

Kako ti krije Triglav, ce si zadnjic rekel, da ne placujes kaska ali kombinacij ampak samo obvezno zavarovanje :D .... Ali pa sem kaj narobe razumel? 🤔🙄

Nisi vsega prebral,plačujem; divjad,stekla in sopotnike in to je cc 30€.....

Ne vem ,če sem zadnjič napisal ali nekaj nazaj.👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

Sej zato pa ga je strah in je še frulico nabavil...  Drugač je pri meni okol 50€ vsaka postavka posebej.

 

Je bil ravno vceraj pozno popoldan agent na obisku, da sva podaljsala zavarovanje... in pri meni so te postavke dalec od 30€ za vse skupaj... 

 

Zneski brez popustov:

D - Zivali je 64,01€

E - Steklo je 76,74€

J - Zunanja svetlobna telesa in ogledala je 53,47€

 

Vse skupaj (obvezno zavarovanje, kasko brez obditne fransize, kombinacije B, D, E, H, J in K, asistenca,...) pa je bilo okoli 850€ ... oz. 86€ mesecno naslednjih 10 mesecev :)

 

 

pred 55 minutami je SpEkTr napisal:

Včeraj mi je ratal ključ zaklenit v prtljažnik.. emoji3.pngemoji849.png
 

 

Kako ti je pa to ratalo? Saj se avto ne da zaklenit, ce se kljuc nahaja v avtu... 

 

  • Všeč 2
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je SpEkTr napisal:

Včeraj mi je ratal ključ zaklenit v prtljažnik.. emoji3.pngemoji849.png

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk
 

Kako? 🤔A ti je zmanjkalo baterije v njem in ni reagiral? Ker drugače ni šans, da zakleneš avto.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejansko se da. Ključ sem imel v jakni, jakno sem dal v prtljažnik. Avta nisem odklenil, odprl sem le prtljažnik.

Nato prtljažnik zaprem in ker se zaradi robe ni čisto dobro zaprl, so vrata prtljažnika ostala na pol zaprta.. Ravno toliko da je bil mehanski del na polovico zaklenjen mislim da... In to je to.

Če bi se vrata zaprla do konca, bi avto začel piskat in se ne zaklene. Ker se pa niso, oz so se samo na polovico, je pa potem tako ostalo..

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je SpEkTr napisal:

Dejansko se da. Ključ sem imel v jakni, jakno sem dal v prtljažnik. Avta nisem odklenil, odprl sem le prtljažnik.

Nato prtljažnik zaprem in ker se zaradi robe ni čisto dobro zaprl, so vrata prtljažnika ostala na pol zaprta.. Ravno toliko da je bil mehanski del na polovico zaklenjen mislim da... In to je to.

Če bi se vrata zaprla do konca, bi avto začel piskat in se ne zaklene. Ker se pa niso, oz so se samo na polovico, je pa potem tako ostalo..

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk
 

To je pa res smola.....😤

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je SpEkTr napisal:

Dejansko se da. Ključ sem imel v jakni, jakno sem dal v prtljažnik. Avta nisem odklenil, odprl sem le prtljažnik.

Nato prtljažnik zaprem in ker se zaradi robe ni čisto dobro zaprl, so vrata prtljažnika ostala na pol zaprta.. Ravno toliko da je bil mehanski del na polovico zaklenjen mislim da... In to je to.

Če bi se vrata zaprla do konca, bi avto začel piskat in se ne zaklene. Ker se pa niso, oz so se samo na polovico, je pa potem tako ostalo..

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk
 

Aja. Samo to moraš res skoraj zanalašč narediti, da se vse poklopi. Zato pa imam ključe vedno v žepu in jih ne odlagam nikamor. Sigurno je sigurno. 😁

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Jest napisal:

 

Je bil ravno vceraj pozno popoldan agent na obisku, da sva podaljsala zavarovanje... in pri meni so te postavke dalec od 30€ za vse skupaj... 

 

Zneski brez popustov:

D - Zivali je 64,01€

E - Steklo je 76,74€

J - Zunanja svetlobna telesa in ogledala je 53,47€

 

Vse skupaj (obvezno zavarovanje, kasko brez obditne fransize, kombinacije B, D, E, H, J in K, asistenca,...) pa je bilo okoli 850€ ... oz. 86€ mesecno naslednjih 10 mesecev :)

 

 

 

Kako ti je pa to ratalo? Saj se avto ne da zaklenit, ce se kljuc nahaja v avtu... 

 

Res je malo več kot sem napisal,ampak v spominu sem imel manj,verjetno s popustom.

Potniki so posebej,ni pa neka velka cena. Posebej svetlobna telesa pa nimam,ker imam za divjad in če gre prednja luč je pokrito,nimam pa sovražnikov,da bi mi porazbili luči...😁 

Pa slikce,znajdi se gdor se more.....:prstgor:

IMG_20210224_081519~3.jpg

IMG_20210224_081401~2.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Aja. Samo to moraš res skoraj zanalašč narediti, da se vse poklopi. Zato pa imam ključe vedno v žepu in jih ne odlagam nikamor. Sigurno je sigurno. 😁

Saj jih je imel v žepu... 

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Bini said:

Res je malo več kot sem napisal,ampak v spominu sem imel manj,verjetno s popustom.

Potniki so posebej,ni pa neka velka cena. Posebej svetlobna telesa pa nimam,ker imam za divjad in če gre prednja luč je pokrito,nimam pa sovražnikov,da bi mi porazbili luči...😁 

Pa slikce,znajdi se gdor se more.....:prstgor:

IMG_20210224_081519~3.jpg

IMG_20210224_081401~2.jpg

 

kaj pa če kak kamenček prileti v žaromet?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Deeyan napisal:

 

kaj pa če kak kamenček prileti v žaromet?

Nič ne bo od kamenčka.... 😁Od kamna pa..... 😬

Drugače so luči ful trdne, problem je divjad, ker ti polomi nosilce na njih. 

Saj sem že enkrat napisal, da glede na slu.kilometre vem kakšne so največje možnosti za kako škodo in to tudi zavarujem. Je pa res, da nesreča nikoli ne počiva.... :rolleyes:

Srečno vsem, tudi tistim z ful, ful, kaskom in dodatki pa raznimi paketi pa..... :prstgor:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 21. 2. 2021 ob 14:57 je Alex napisal:

Ne vem, katere znamke avtov si vozil prej a pri Mazdi definitivno ne bodo izgledali usnjenisedeži tako, kot na sliki. Jaz sem jih na prejšnji 6-ki mazal z vsem mogočim pa so kar popokane. Na voznikovem sedežu se je kar razparalo na pol. Nivea je pa ena izmed slabših možnosti. Ni strojeno in barvano usnje enako kot naše roke. 😉

Tole v mojem primeru je bil kompleten MOMO usnjen interier. Res bi si želel še kdaj tako kvaliteten interier!

V Škodi Felicii L&K pa je bil interier tudi usnjen, ampak ne v celoti. Zato je bilo vse skupaj bolj greznica.

 

Sem pa uspel v večini pripraviti zadeve za zamenjavo prednjih zavor pri 323 BJ! :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Bini napisal:

Sem jo totalno zglancal zunaj in znotraj, spet je lepa kot nekoč :prstgor:

Na koncu pa zaslužen kozarček malvazije..... :jupiii:

IMG_20210227_161002~2.jpg

IMG_20210227_155650~2.jpg

Aha. Si slišal včeraj od tvoje drage, da se moja rdeča puščica sveti in si dobil komando, da se mora tudi tvoja mazda. 😋

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.