Skoči na vsebino

Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi


jures

Priporočeno sporočilo

pred 8 minutami je Boss napisal:

200 EUR?

Ja. Možakar tud glihal ni nič. Samo odprl je havbo, vžgal in odkartal 200€ in smo šli prepis nardit.

  • Všeč 3
  • Haha 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 11. 3. 2021 ob 6:06 je Gregster napisal:

Ah ne, saj jih ne mislim kupit. Samo zanimalo me je, če ma slučajno že 3 komplete platišč.

Sam drage so pa ko pes. Kere boš kupil, ko boš te menjal?

Ne vem katere bom kupil,ker bo to čez 2 leti. Ponavadi kupujem tako,da pogledam zadnja  testa letnih gum in potem med prvimi najboljšimi po testu kupim najcenejše. Zaenkrat sem bil vedno zadovoljen,nisem pa neki ekstrimist v vožnji,da bi potreboval res najboljšo gumo.:prstgor:

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Ne vem katere bom kupil,ker bo to čez 2 leti. Ponavadi kupujem tako,da pogledam zadnja  testa letnih gum in potem med prvimi najboljšimi po testu kupim najcenejše. Zaenkrat sem bil vedno zadovoljen,nisem pa neki ekstrimist v vožnji,da bi potreboval res najboljšo gumo.:prstgor:

Se ti to splača oz.koliko privarčuješ na ta način...mogoče 200eur ob nakupu, torej 50eur leto oz.manj kot 5eur/mesec....kaj narediš če s temi nisi zadovoljen?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je sportman333 napisal:

Se ti to splača oz.koliko privarčuješ na ta način...mogoče 200eur ob nakupu, torej 50eur leto oz.manj kot 5eur/mesec....kaj narediš če s temi nisi zadovoljen?

Z vsemi sem bil zadovoljen in vse,ki so priporočljive na testih so ok. Samo poglej kaj vse imajo ljudje na feltnah pa te bo groza.....?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je zubrck napisal:

250.000

Poslano z mojega SM-G975F z uporabo Tapatalk
 

Če še misliš avto imet jo menjaj čim prej,ker jo verjetno ne boš imel še 250k km,in jo menjal pri 300k km za drugega lastnika,vmes pa trepetal ali ti bo šla u maloro.... Jaz bi jo sploh po tistem kar sem videl in izvedel na M.servisu.:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo danes se pa moram pohvaliti :)

 

v Aleji v Ljubljani me je ko sem prišel do avtomobila ogovorila starejša gospa (50-60 kaj takega), da se zanima za ravno tako Mazdo, da kako sem zadovoljen, da je nalašč parkirala zraven (audi a4 cca 2013 letnik), da kako lepa farba da to je to.

 

Najprej sem preventivno zaklenil avto, ker nikoli ne veš, ona te ogovarja, pajdaš(ica) pa medtem hopa kaj iz avta. Ko sem videl da ni nikjer nobenega mi je itaki ego nabilo na 1000+, vse povedal (dpf probleme mojstrsko zamolčal), povedal za Pelkota vse podatke ni da ni :D

 

Tako da ja, zgleda je še zanimanje za Mazde :)

  • Všeč 3
  • Haha 4
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Hixxy napisal:

Evo danes se pa moram pohvaliti :)

 

v Aleji v Ljubljani me je ko sem prišel do avtomobila ogovorila starejša gospa (50-60 kaj takega), da se zanima za ravno tako Mazdo, da kako sem zadovoljen, da je nalašč parkirala zraven (audi a4 cca 2013 letnik), da kako lepa farba da to je to.

 

Najprej sem preventivno zaklenil avto, ker nikoli ne veš, ona te ogovarja, pajdaš(ica) pa medtem hopa kaj iz avta. Ko sem videl da ni nikjer nobenega mi je itaki ego nabilo na 1000+, vse povedal (dpf probleme mojstrsko zamolčal), povedal za Pelkota vse podatke ni da ni :D

 

Tako da ja, zgleda je še zanimanje za Mazde :)

Starejša gospa.? Pri 50-ih?:aaaaa: 

To je bila "dama". 😉

Kaj pa, če ni govorila o avtu ampak je nekoga osvajala? :harhar:

  • Všeč 1
  • Haha 5

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Alex napisal:

Starejša gospa.? Pri 50-ih?:aaaaa: 

To je bila "dama". 😉

Kaj pa, če ni govorila o avtu ampak je nekoga osvajala? :harhar:

Sem tudi jaz pomislil na "starejša gospa pri 50ih" in na case, ko sem bil komaj polnoleten in mi je bilo vse kar je starejše od 50let isto...

 

Zdaj pa: "ne, ne... 30 je mlado to je isto kot 20ampak pametnejse, 35 itak... 50? Ok, če me 50letnik prehiti na bajku je pač imel dober dan oziroma se meni ni dalo... 60? Ah... To ni staro... 70? U, peezda... To sem kot 18letnik že skoraj pokopal v mislih...".  

 

Tako da, ja... Osvajala je. :)

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Nejc1986 napisal:

Sem tudi jaz pomislil na "starejša gospa pri 50ih" in na case, ko sem bil komaj polnoleten in mi je bilo vse kar je starejše od 50let isto...

 

Zdaj pa: "ne, ne... 30 je mlado to je isto kot 20ampak pametnejse, 35 itak... 50? Ok, če me 50letnik prehiti na bajku je pač imel dober dan oziroma se meni ni dalo... 60? Ah... To ni staro... 70? U, peezda... To sem kot 18letnik že skoraj pokopal v mislih...".  

 

Tako da, ja... Osvajala je. :)

Dan danes so nekatere  petdesetletnice kot včasih tridesetletnice. Vse se pomika navzgor. Tako je tudi v športu. Ja, včasih so se nam zdeli tridesetletni učitelji tik pred penzijo. Sedaj pa se sam pri teh mojih rosnih 58 letih počutim kot tridesetletnik. 🤗

Ravno zadnjič, ko smo bili na Krvavcu sem se z kolegom (moj letnik) enakovredno kosala z dvajsetletnimi sinovi. Ko sta sinovs malo počivala vmes sva midva kot dva najstnika veselo vijugala po pistah. In tako do skoraj 16ure.

Vse je odvisno, kako se počutiš. In pa seveda, koliko daš kaj nase, pa prehrana, pa koliko si Fit. Vse se da, če se hoče. 😉

  • Všeč 1
  • Ljubim 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Alex napisal:

Dan danes so nekatere  petdesetletnice kot včasih tridesetletnice. Vse se pomika navzgor. Tako je tudi v športu. Ja, včasih so se nam zdeli tridesetletni učitelji tik pred penzijo. Sedaj pa se sam pri teh mojih rosnih 58 letih počutim kot tridesetletnik. 🤗

Ravno zadnjič, ko smo bili na Krvavcu sem se z kolegom (moj letnik) enakovredno kosala z dvajsetletnimi sinovi. Ko sta sinovs malo počivala vmes sva midva kot dva najstnika veselo vijugala po pistah. In tako do skoraj 16ure.

Vse je odvisno, kako se počutiš. In pa seveda, koliko daš kaj nase, pa prehrana, pa koliko si Fit. Vse se da, če se hoče. 😉

Točno to. Moj fotr je star 61 let (nekdanji atlet, difovc).. Še zdaj je bistveno bolj fit kot večina 30letnikov. Še par let nazaj me je gladko peljal scat na biciklu, da mi nič ni bilo jasno in se na vrhu klanca smejal: " kaj je... Boš frutabelo?". :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Nejc1986 napisal:

Točno to. Moj fotr je star 61 let (nekdanji atlet, difovc).. Še zdaj je bistveno bolj fit kot večina 30letnikov. Še par let nazaj me je gladko peljal scat na biciklu, da mi nič ni bilo jasno in se na vrhu klanca smejal: " kaj je... Boš frutabelo?". :)

Podobno kot pri nas. Še pred par leti sem komot prehitel sina na 60 metrov. 

Resda sem v mladosti treniral atletiko, pa vseeno. 

Pa je sin bil med hitrejšim na gimnaziji. Jaz sem ga pa opomnil, da bo treba še polente pojesti. 😋

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.